Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

39 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

300k py za 1 Avramovica... Blazena djevice, smiluj se...

ja ne znam cemu se vi i dalje iscudjavate..

i u eri aparthejda, davali ste 570k py za parahovskog, 200k za 3 meseca mekaduu itd itd..

pa zamisli koliko ce tek sad da bude masala ugovora, kad je uleteo amonimni(tm) milioner..

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i prvo ime koje se pominje od potpisa Zoca...

 

Quote

Jasiel Rivero draws a lot of interest from several European teams and Partizan already are interested in him, sources tell

@Totalbasketgr

 

To vam je smernica kakva ce sezona biti, pustite Melije i Veselije...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, pavijan2 said:

Ima li bolje teme za raspravu o platama bivših, sadašnjih ili potencijalnih košarkaša Partizana od ove?

Ako je pominjanje plata dozvoljeno?

ocigledno nema, iako su legit dokumentavana od strane fibe a ne cuperovi izvori od robije prva ruka :coffee:

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, n4l1m said:

ocigledno nema, iako su legit dokumentavana od strane fibe a ne cuperovi izvori od robije prva ruka

Koliko si ti tvrdio da ima trinkijeri kad je dosao ?!

Jel se secas, na onom starom forumu ?!

Ponavljao stalno ko da je licno bio tu dok su potpisivali ?!

 

Imas temu za sve to pa tamo ispravljaj krive drine, govori o aparthejdu, pricaj o ugovorima milionima kamionima vucicu cuvaru grobarstva i za sve je kriv zli dulo price

Ja sam stvarno mislio da otvaranje tate znaci da smo zavrsili sa tim na ovoj temi 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto je veciti problem kad se pomenu plate nekog igraca Zvezde ili Partizana, preplacivali smo i mi igrace i nikome nije bilo "jasno" odakle nam pare. 

Sad zadnjih sezona i vi radite to, i ne znam sto se ljudi cude tome. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor028 said:

Ne znam sto je veciti problem kad se pomenu plate nekog igraca Zvezde ili Partizana, preplacivali smo i mi igrace i nikome nije bilo "jasno" odakle nam pare. 

Sad zadnjih sezona i vi radite to, i ne znam sto se ljudi cude tome. 

Zato sto niko ne zna koliko su plate, osim coop-a i koste, a posebno ne ovaj ostrasceni, sto ga i dalje ne sprecava da meri patku (i to medju gospodom)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, jedibojan said:

Zato sto niko ne zna koliko su plate, osim coop-a i koste, a posebno ne ovaj ostrasceni, sto ga i dalje ne sprecava da meri patku (i to medju gospodom)

Kosta kad navede neciju 'otprilike' platu, to je podatak koji cuje iz prve ruke.

I uvijek reagujem kad neko navede podatak za koji znam da je daleko od realne plate, bilo dolje ili gore od cifre. Kao sto neki nisu svjesni koliko veliku platu ima LeBranko, tako mnogi nisu svjesni koliko je placena legija stranaca koja je prodefilirala kroz Partizan u zadnjih par godina.

Cooper nije insajder, prokazao sam ga vise puta, nije znao gomilu osnovnog infoa.

Link to comment
Share on other sites

Samo se navijači Zvezde i Partizana deru jedni na druge da su lopovi...

Meanwhile samo ta dva kluba dobijaju direktnu podršku države a uprave se hvale i razmeću parama koje nikad nisu zaradile...only in Serbia.

 

Ja ću biti srećan čovek kad vas 100 000 i nas 100 000 da po sto evra za svoj klub i konačno sve bude samo sport a ne politika.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...