Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

11 hours ago, BojanaCZV said:

Kakav momenat za Ostojin tvit, nemam reci.

Dok vecina razmislja sta ce biti sa Mozlijem, ako zaista zavrsava karijeru ne dao Bog, a nije ni da je zaradio ne znam sta, i obezbedio porodicu, on tvituje o misterioznom pojacanju.

Stvarno je prostak.

 

Nije bas da Mozliju visi zivot o koncu pa sada ne sme da se prica o bilo cemu drugom.

A oko zarade obezbedio se sasvim dovoljno, a i moze sutra da nadje neki posao u kosarci ili pored nje, nece skapati od gladi majku mu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja se ipak nadao Nakicu da upadne umesto Zagorca.[emoji854]
Pogledao i ja ove hajlajte Balse iz prethodne sezone. Realno, sve su to kucanja posle dobrih asistencija, koja su neretko bila alejup-ovi. Bilo je i par "zidanja", ali bas retko. Mali za svoju visinu deluje poprilicno pokretljivo. I ono sto mi je zapalo za oko je da vrlo cesto posle tih poena ima "intetakciju" sa protivnikom - znaci mali je lozana.
Suludo mi je da posle svega on bude prva opcija na petici. Pa cak i da Mozli nije povredjen. Pa cak i da kouc vidi Leday-a i Smailagic-a da pokrivaju minute na petici. Jednostavno mora se dovesti "mitska zver" pod kosem. Iako sam ja za DeMarcus-a[emoji16], zadovoljio bih se i Bobijem.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Gde si bio prosle godine, kad su pojacanja bili, Mekintajer, Dangubic, Mika i Perkins. Upumpavanje novca u izbornoj godini je vrlo zao potez, da se izjednace neke stvari, koje nikad nisu bile jednake. Niti ce biti narednih godina. Novcem se sve kupuje, pa svi manje vise cute na ogroman budzet, i sve te igrace, koje smo mogli samo da sanjamo i kad smo evroligu igrali. 

Do naredne sezone, i nekog novog Erika Mike, koji se bavio svestenstvom, pa dosao kod nas, Nemanje Dangubica, kog niko zivi nije hteo, i Dzosa Perkinsa iz Poljskih Gljivica.

A mi cemo bodriti i ovaj tim, pun novca i luksuza, zato sto volimo Partizan. Bodriti da, ne i voleti,zato sto je vestacki napravljen u necije svrhe i dobit za naredne  godine

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Angola said:

Gde si bio prosle godine, kad su pojacanja bili, Mekintajer, Dangubic, Mika i Perkins. Upumpavanje novca u izbornoj godini je vrlo zao potez, da se izjednace neke stvari, koje nikad nisu bile jednake. Niti ce biti narednih godina. Novcem se sve kupuje, pa svi manje vise cute na ogroman budzet, i sve te igrace, koje smo mogli samo da sanjamo i kad smo evroligu igrali. 

Do naredne sezone, i nekog novog Erika Mike, koji se bavio svestenstvom, pa dosao kod nas, Nemanje Dangubica, kog niko zivi nije hteo, i Dzosa Perkinsa iz Poljskih Gljivica.

A mi cemo bodriti i ovaj tim, pun novca i luksuza, zato sto volimo Partizan. Bodriti da, ne i voleti,zato sto je vestacki napravljen u necije svrhe i dobit za naredne  godine

 

Brajane ti li si? 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Domaći igrac,draftovan nije pojačanje?. Uh koliko si ti realan, imam utisak da sad dovedete Karija našli bi da je mator samo da mu u forumaskim krugovima spustite cenu. Balsu sam dosta gledao, igrom slučaja zatekli smo se u jednom periodu života u istom gradu, dobar, jak centar, nije još za prvog ali kao drugi centar svakako bolji od zvezdinog Kuzmica i pokretljiviji.

 

Pričam iz ugla ove sezone. Teško je bilo šta reći dok ga ne vidimo makar na pripremama, ali taj prelaz sa koledž košarke na seniorsku, uopšte nije lak kada su centri u pitanju. Mislim da bi Petrušev mogao da dobije ugovor od Efesa, direktno sa koležda? Naravno da ne, ali posle ovakve dominacije u ABA ligi + dobre partije u onih par tekmi za reprezentaciju i to je to.

 

Uz to, Petrušev je gazio svuda, na U18, na WC u19, na Gonzagi, posle u Megi.

 

Balša je igrao samo jedno U17 prvenstvo i imao 1 poen po meču. Na koledžu imao 9ppg, isključivo iz kucanja.

 

Poenta je da nije lako živeti od toga u ABA, EC a naročito EL. Ali ok, videćemo, a i nadfam se videti nešto novo u njegovoj igri.

 

Quote

Pa dobro jel misliš da je lako igrati u Zvezdi i Partizanu, mnogo je teško ovde igrati, očekivanja su uvek velika, imaš milion takvih primera u prošlosti. 

 

Isključivo pričam o minutaži. Ne znam za planove Efesa, videćemo, ali u KKPu bi bio zacementiran prvi centar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

cinjenica da je misko poslao petruseva u efes mi govori da mozda i nije tako siguran u njegovu nba buducnost, pa zato odmah bira najjacu ponudu u evropi. sa igrackog stanovista dve sezone u partizanu kao siguran prvi centar i rad sa zocom mislim da bi donele veci napredak nego borba za svaki minut u efesu. ako je procena da ni nakon te dve godine ne moze da se zabode bolje od efesa, onda bolje daj efes odmah.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, realno *w said:

 

Pričam iz ugla ove sezone. Teško je bilo šta reći dok ga ne vidimo makar na pripremama, ali taj prelaz sa koledž košarke na seniorsku, uopšte nije lak kada su centri u pitanju. Mislim da bi Petrušev mogao da dobije ugovor od Efesa, direktno sa koležda? Naravno da ne, ali posle ovakve dominacije u ABA ligi + dobre partije u onih par tekmi za reprezentaciju i to je to.

 

Uz to, Petrušev je gazio svuda, na U18, na WC u19, na Gonzagi, posle u Megi.

 

Balša je igrao samo jedno U17 prvenstvo i imao 1 poen po meču. Na koledžu imao 9ppg, isključivo iz kucanja.

 

Poenta je da nije lako živeti od toga u ABA, EC a naročito EL. Ali ok, videćemo, a i nadfam se videti nešto novo u njegovoj igri.

 

 

Isključivo pričam o minutaži. Ne znam za planove Efesa, videćemo, ali u KKPu bi bio zacementiran prvi centar.

Ovo je tačno, da bio bi Filip prvi centar to stoji, a kažem za Balsu kao drugi skroz ok. I to stoji nije lak prelaz sa koledža ovde, videli smo sa tandemom Jovanovic-Jankovic kad su došli u Zvezdu al ja nekako u ovog momka verujem, dopao mi se a i dobro je za našu košarku, mada nama centri u budućnosti neće biti problem, više ta pozicija keca.

Link to comment
Share on other sites

Koprivica je trenutno po upotrebljivosti blizi Pecarskom nego Petrusevu, bolje je porediti ga sa njim. Uz to, lose je sto mu je konstantno godinama padala draft vrednost, otisao je tamo kao izuzetan potencijal i iz godine u godinu propadao kroz mock draftove, na kraju je cak i iznenadjenje za mene sto je draftovan. 

 

Meni je on granicni rezervni centar, ne samo sto onda prvi mora da bude odlican igrac (a ne znam bas sta je ostalo na trzistu), nego i u slucaju njegove povrede/korone/bilo cega bas smo u kanalu, bukvalno smajli na 5 i to je to (ledaya na 5 mislim da cemo bas malo koristiti) 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nlavrnja said:

Koprivica je trenutno po upotrebljivosti blizi Pecarskom nego Petrusevu, bolje je porediti ga sa njim. Uz to, lose je sto mu je konstantno godinama padala draft vrednost, otisao je tamo kao izuzetan potencijal i iz godine u godinu propadao kroz mock draftove, na kraju je cak i iznenadjenje za mene sto je draftovan. 

 

Meni je on granicni rezervni centar, ne samo sto onda prvi mora da bude odlican igrac (a ne znam bas sta je ostalo na trzistu), nego i u slucaju njegove povrede/korone/bilo cega bas smo u kanalu, bukvalno smajli na 5 i to je to (ledaya na 5 mislim da cemo bas malo koristiti) 

 

Apsolutno. Ovo sto se moglo videti od njega u poslednje vreme je uglavnom bilo grozno i akcije su mu u strmopizdu steadily vec x godina. Jako mi je tesko da ga vidim i kao bekap centra u CL ekipi. Moze sa njim da se proba, medjutim on sada moze biti samo granicni rotacijski igrac. Je li nam to potrebno, samo zato sto je domaciTM? Ne bih rekao, ali hajde da vidimo sta bi bio Zelykov plan u tom slucaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, realno *w said:

 

Koliko ti lupetaš, to je umetnost. U Efesu pored sebe ima dvojicu centara koji su upravo doneli EL titulu tom timu. A sada će Ataman da da Plajsu i Danstonu po 7 minuta po tekmi, da bi Petrušev imao 25.

A tih 25, pa i više, bi u Partiazanu imao kako god da igra. 

 

Ja verujem u njega i mislim da će se izboriti za minute, ali poenta je da mora da igra dobro da bi ih dobio.

ako se neko izlupetao, to si onda ti.

pogledaj do pre mesec dana sta si pisao, kad je pisano koga sve jurite, a sada isti ti, govoris da je partizan bio bolja opcija od efesa..

toliko o realnosti, objektivnosti i tvom lupetanju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bas smo se pojacali ali me je bas restartovala situacija sa Mozlijem. Zavoleo sam ga na keca i mnogo bi znacio iz drugog plana.

S druge strane, cini mi se da Pejdz i on od pocetka nisu po Zeljkovom ukusu i da je bilo samo pitanje vremena i nacina na koji ce otici.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Cooper said:

Madar, Mur,
Panter, Avram, Trifunović,
Kuruc, Zagor, Danga,
Ledej, Smajli,
X, Balša, Miletić

Bahaćenje...

 

Glas ? Drechsel ?

6 hours ago, nlavrnja said:

Koprivica je trenutno po upotrebljivosti blizi Pecarskom nego Petrusevu, bolje je porediti ga sa njim.

 

Btw, Pecarski sa 20 poena najbolji strelac Borca u pobedi nad FMP u prijateljskoj utakmici.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Za tog malog Goljovića su još juče pisali neki portali. Ja sam video jutros na mondu. Ne verujem da je Ostoja mislio na njega.

 

Vredi pomenuti da je Igor Rakočević dok je još bio u KSS, na preporuci jednog našeg skauta, uložio trud da Goljović igra za nas, a ne za Slovence. Ubeđen sam da su ga skauti KKP upravo primetili na reprezentativno okupljanje 2007. godište. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...