Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Iako sam odrastao u Izraelu kad god sam mogao gledao sam utakmice Partizana. Veliki sam fan crno belih, a omiljeni igrač mi je bio Gagić. Đorđe je jedan od razloga zbog kojih sam i izabrao broj 41 na dresu - otkriva novo pojačanje Partizana Jam Madar.

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Wingwalker said:

Iskreno samo spajdermen vam nedostaje...sve ostalo ste već pazarili.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

14 minutes ago, Luchifer89 said:

I ovaj na 5ici
giphy.gif?cid=349c9dd734cmhgtymi4ikrpo9mfffa2iws4ndsjpdvz2fwhg&rid=giphy.gif&ct=g

 

10 minutes ago, jedibojan said:

Black Panther je vec tu

 

Znaci KK Marvel. OK. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

'nači makabizacija srpske košarke jopet.

Potpis zanimljiv na vise nivoa.

Ukupno gledano kako Žoc slaže ekipu biće da se i on tokom pauze malo primio na nove tendencije u košarci i da će ekipa igrati ludo i brzo, spejsing ovo ono. Pik će ostati osnova ali ima i drugih načina igre koje ja kao laik nazirem ali bas nisam u stanju da elaboriram. Ili mi se pričinjava 🙃Mozda Realni ili komšije Princeton ili (Madafaka?)čini mi se mogu to stručno objasniti.

I da definitivno da se pravi osnova a da će dogodine fine tuning. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, odupri se ludilu said:

'nači makabizacija srpske košarke jopet.

Potpis zanimljiv na vise nivoa.

Ukupno gledano kako Žoc slaže ekipu biće da se i on tokom pauze malo primio na nove tendencije u košarci i da će ekipa igrati ludo i brzo, spejsing ovo ono. Pik će ostati osnova ali ima i drugih načina igre koje ja kao laik nazirem ali bas nisam u stanju da elaboriram. Ili mi se pričinjava 🙃Mozda Realni ili komšije Princeton ili (Madafaka?)čini mi se mogu to stručno objasniti.

I da definitivno da se pravi osnova a da će dogodine fine tuning. 

Igracemo princeton za Princeton-a i trokut za Uinija

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, odupri se ludilu said:

 

Ukupno gledano kako Žoc slaže ekipu biće da se i on tokom pauze malo primio na nove tendencije u košarci i da će ekipa igrati ludo i brzo, spejsing ovo ono.

 

nije da sam odgledao 500 tekmi fenera ali kad god sam ih gledao, igrali su veoma u korak sa aktuelnim tendencijama. mislim, ne samo u skorije vreme, vec i onda kada su bogan i bjelica igrali tamo

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites



Iako sam odrastao u Izraelu kad god sam mogao gledao sam utakmice Partizana. Veliki sam fan crno belih, a omiljeni igrač mi je bio Gagić. Đorđe je jedan od razloga zbog kojih sam i izabrao broj 41 na dresu - otkriva novo pojačanje Partizana Jam Madar.


Nadam se da ce imati isti ucinak protiv nas kao idol mu[emoji23]. Pa je li moguce da ste za ovoga platili obestecenje [emoji15]?
Jbt od avih igraca iz te generacije on najvise voli Gagica [emoji1]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...