Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

7 minutes ago, John Dies at the End said:

Ja verujem da Zoc dovodi jos jednog, startnog pg, dok će Dalas imati "Dixon-ovu ulogu" ... Ovosezonski KKP bice " preslikan" Fener iz Zocovih poslednjih par god .

 

 

Dosta puta sam ponovio i opet ću - uveren sam da to nije slučaj. Iako mi je bilo čudan taj izbor na kecu, gde nema nijednog pravog razigravača, nekoga ko može da "stane na loptu". Popunjeni smo i to je to.

 

Što se Dikson uloge tiče, jbg, Dikson je sa 33-34 godine kod Željka igrao 25 minuta po tekmi. Posle je to palo na 17-18 minuta, pa i manje, ali pričamo već o igraču od 36-37 godina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:

Moram malo da se složim i sa komšijama - verujem da nam Madjar neće biti prvi plej.

I zaista nema potrebe da seremo o stipendijama, više je nego očigledno da nam izborna godina donosi uberkonkurentan tim.

Dok se rosteri ne kompletiraju, nećemo znati gde je AV više sipao, ali mišljenja sam da će kkP ove godine biti voljeniji blizanac.

 

 

Ponovicu opet - u pitanju je mazohisticka potreba da rival bude sto jaci zarad nekog igranja uloge zrtve. Umesto da se koncentrisemo na kosarku i zdrav razum, mi imamo navijace koji tako razmisljaju.

 

Dakle, sta kaze zdrav razum kada je u pitanju Pangos u Partizanu? Kaze da to nema ama bas nikakvog smisla, jer niti Partizan ima mesta na 1-2 niti bi Pangos odabrao EC ponudu, a pola EL bi ga bez razmisljanja potpisalo.

 

Pri tome se ide dotle i tvrdi se da EL klubovi ne zele da pretrpavaju roster i nalaze mesta za Pangosa, a EC Partizan hoce.

Link to comment
Share on other sites

Dikson je bio prvi plej kad je Obra doveo Slukasa (6p i 3as) iz Olimpijakosa.

 

Do kraja sezone, a i narednih Slukas je postao igrac od preko 25 minuta.

 

Pretpostavljam da je plan slican sa Madarom.

Krenuce Mur, pa ce polako rasti minutaza malom Jamu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Jakob Aman said:

100+ poena svaki meč i to je to

Koja Željkova ekipa je igrala košarku na 100+ poena?

 

Igra kao igra se promjenila, napadi su kraći,  više je posjeda ... to, opet, ne znači da se odbrane ne igraju.

 

 

 

 

-------------------------

 

Nego, imamo li medju viskom igračima nekoga ko zna podjeliti pas?

Link to comment
Share on other sites

Žoc potvrdio da Pejdž neće biti deo tima.

 

Sa jedne strane, drago mi je jer znam da će Trifa imati minute. Sa druge, ne mogu da preažim Markusa i činjenicu da neće dočekati da zaigra u ekipe sa kvalitetnim saigračima, gde bi lakše dolazio do svojih šuteva.

 

Sve u svemu, njegov odnos prema Partizanu je bio neverovatan. Savršeni profesionalac.

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Mur, Madar
Panter, Avram, Trifa
Kuruc, Zakuruc, Danguba

Lidej, Smajli

Lazme, Balsa

 

Pri cemu Trifa, Kuruc, Lidej i Smajli idu i na po jednu poziciju blize kosu, tako da je ovo jedan dosta sirok roster.

Plus imamo i ovu klincadiju plus Dreksler

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Marvin said:

Mur, Madar
Panter, Avram, Trifa
Kuruc, Zakuruc, Danguba

Lidej, Smajli

Lazme, Balsa

 

Pri cemu Trifa, Kuruc, Lidej i Smajli idu i na po jednu poziciju blize kosu, tako da je ovo jedan dosta sirok roster.

Plus imamo i ovu klincadiju plus Dreksler

 

 

 

Ako Kuruc ide na 3, ne postoji šansa da će se skidati i Zagorac i Dangubić. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Koja Željkova ekipa je igrala košarku na 100+ poena?

 

Igra kao igra se promjenila, napadi su kraći,  više je posjeda ... to, opet, ne znači da se odbrane ne igraju.

 

 

 

 

-------------------------

 

Nego, imamo li medju viskom igračima nekoga ko zna podjeliti pas?

 

ne moze u evropi da se igra na 100+ poena jer fali 8 minuta za to. 

27 minutes ago, realno *w said:

Žoc potvrdio da Pejdž neće biti deo tima.

 

 

COME 2 RED STAR BRO 

taman da vam zavali dagger par puta. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@uini 

 

Neka bude 80+ poena, uglavnom rijetke su nekadašnje krasotice od 120-130 poena zbirno (Leon Štukelj ne računam)... a cenim da se za tim žali, krvava kolena i to. Kao de ne mogu biti krvava ako se odigra tekma sa više pona.

 

 

Edited by Ne sam Safete
slovo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pošto iz Željkove izjave možemo da zaključimo da nećemo ni Mozlija gledati ove sezone u KKP, da iskoristim da se svoj četvorici zahvalim na zabavi koju su nam priređivali! 

image.png.c184008e36736286e69c81aabff8f1d4.png

 

🖤
 

Edited by uvrnuto
  • Like 11
  • Love 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

 

Ako Kuruc ide na 3, ne postoji šansa da će se skidati i Zagorac i Dangubić. 

Pa i napisao sam da Kuruc ide na 4 neki deo minutaže, a Dangubu smo vidjali kao defazivnog korektora i na 2 i na 4.

Mada jeste gužva na 3, s tim se slažem. 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...