Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Mladi igraci Partizana u Dunavu, Dogovor saradnje sa KK Dunavom. Prema dogovoru, talentovani igrači beogradskog kluba koji još nisu dostigli nivo igranja za ABA ligu i Evrokup u kojima Partizana gaji najviše ambicije, razvoj će nastaviti u dresu vojvođanskog kolektiva.

Naravno, crno-beli će imati pun nadzor nad radom već standardnog učesnika KLS, na čiju trenersku klupu će sesti Milivoje Lazić, prošle i pretprošle sezone trener juniorskog pogona Partizana..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Da li je Balsa nekada trenirao u KKP u mladjim kategorijama?


 

Quote

Današnji potpis predstavlja povratak Balše Koprivice na mesto gde je kao dečak, u školi košarke Partizana načinio prve ozbiljnije košarkaške korake. U selekciji koju je vodio trener Đorđe Varagić, Koprivica je igrao do 2012. godine kada je otišao na školovanje u Ameriku. Sa 14 godina, Balša je upisao školu "Nova Sautvestern", odakle na kratko odlazi u Vindermir a potom i Montverde koju je pohađao i prvi pik sa ovogodišnjeg NBA drafta, Kejd Kaningem.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Samo prikucavanja i alley-oop da vezba, u napadu ne treba nista vise.

 

Baš obrnuto. To već zna, ako će ostati na tome, biće uvek vrlo skroman igrač.

 

Na našima je da pokušaju da ga nauče ono što ga niko nije naučio u Americi za 7 godina - bar jedan post potez, neki poluhorog, nešto što će ga učiniti ofanzivnog pretnjom, makar u mismeču, ili protiv nekog lakšeg centra.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

 - Ja sam početak priprema iskoristio da se vakcinišem. Mislim da se većina igrača vakcinisala, ne mogu da tvrdim, ali mislim da jeste. Po vakcinisanju, jedan dan sam odmorio i normalno nastavio sa radom. Odluke u vezi sa vaksinisanjem donosili smo samostalno, bez ikakvih direktiva kluba. Većina se vakcinisala tokom leta. Nismo imali fizičkih aktivnosti, mogli smo da odmirujemo i to sve završimo na vreme – otkrio je Dangubić.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Rezervisao sezonsku. Po onom rasporedu slobodnih mesta, rekao bih da je oko 70% prodato.

Nesto neobjavljuju kako ide prodaja

Sta znam

Cene jesu paprene ali mozda moze da se nadje 5 - 6 soma ljudi koji to mogu da iznesu, kapiram da toliko sezonskih spremaju jer cemo neke tekme igrati u pioniru

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, ranzo said:

Nesto neobjavljuju kako ide prodaja

Sta znam

Cene jesu paprene ali mozda moze da se nadje 5 - 6 soma ljudi koji to mogu da iznesu, kapiram da toliko sezonskih spremaju jer cemo neke tekme igrati u pioniru

 

 

"može da se nađe"  :D

 

Čudan način da se kaže da posle pola prvog dana slobodne prodaje, ima možda 20% karata.

 

Evo bacih sada pogled:

 

Ove najskuplje i najjeftinije sve prodate:

1111.jpg 5555555.jpg

 

A u ovim ostalim sektorima, otprilike ova situacija:

 

2222.jpg

 

333333.jpg

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alek The Great said:

Ja sam pre sat vremena pogledao i bilo je ostalo oko 700 za tribine. Nema sanse da je sve rasprodato za sat vremena. Nesto mi tu smrducka. Verovatno ce opet odvojiti za navijacke grupe upola cene.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

Pa ja sam oko 11-12 danas rezervisao i tada je bilo manje od pola, ne znam kako je moglo posle da bude više. 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...