Jump to content

Tenis - OI Tokio 2021


Recommended Posts

13 hours ago, Darth Steva said:


Uhh... nemoj da ti objasnjavam moje stavove oko navijanja 😂 ali da, generalno, taj "sportski patriotizam" me slabije radi nego sto je ocekivano.

Naravno, ovo pricam za sportove koje pratim i gde imam neke stavove/razloge zbog kojih navijam za/protiv nekoga a ako pricamo o sportovima koje pratimo samo od Igara do Igara (poput tekvonda, kajaka, pucanja i sta je sve sada aktuleno) onda da, tu mi je u redu da krstenica odredi navijacko opredeljenje. Mada i tu treba razgraniciti pojmove "navijanje" i "draze mi je da osoba/tim X pobedi osobu/tim Y".

 

To za zastavu bas zavisi od coveka do coveka... otkud znam, ni meni to nije najjasnije ali ako taj cin nekoga cini srecnijim, ko sam ja da meni smeta.

Ali si se zato raspisao  o  Novaku gde ti nesto BAŠ jako smeta.

No,posle sam skontala iz postova zašto ...😎

 

 

10 hours ago, DameTIme said:

 

Kod mene recimo radi patriotizam, ali dosta umereno, na primer drago mi je da su moji zemljaci uspešni i podržaću, ali neću nužno vatreno navijati.

 

Postoje sportovi gde mi jako znači nacionalni tim - košarka najviše, i Noleta jako gotivim, ali van toga nije mi nužno Srbin je = navijam za njega 100%, šta god bilo.

Gotiviti je novokompovana reč koja ne znači ama baš ništa.A ne navijaš za njega, navijaš da pobedi, inače ga ne gotiviš ...

Pratiću baš šta pišeš o tenisu i koliko ćeš Ninu spominjati u TPF...

Link to comment
Share on other sites

Nikome ne treba tuđe odobrenje da navija za nekoga niti se polažu testovi da se utvrdi ko je "pravi" navijač a ko nije. Koga briga, zašto se uopšte o tome raspravlja? Sa nečijim stavovima se ne slažemo i ne sviđaju nam se, ubediti ga nećemo da se predomisli, nema veze zašto su mu stavovi takvi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@Helena Ko si ti da se baviš mnome, mojim upisima, i da me pratiš na forumu? Još da pritom izigravaš lingvistu i pridaješ značenja tuđim rečima. 

 

Ja nemam problem da nekog ignorišem, pa ću te ljubazno zamoliti da od sada učiniš isto.

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

Pa Rafa čini prilično da me razuveri već neko vreme, tako da jeste moja zasluga što i pored svega i dalje navijam za njega i smatram da je to od mene više nego dovoljno :classic_cool:

 

Obrati paznju sta pises, ako tako nastavis moraces i ti da trazis dozvolu od nadleznih iz Familije ako hoces da prokomentarises nesto vezano za Djokovica.

Link to comment
Share on other sites

Pa imaš ovde na prethodnim stranama, imaš i na Đokovićevoj temi a mislim i na još nekim temama na pdf Tenis. 

Ukratko, počelo je tako što je L'Ekip iskonstruisao njegovu izjavu tako kao da je kritikovao Simon Bajls, onda se uključila gomila dušebrižnika i sjw koji i ne prate tenis, a onda se na to nadovezalo i njegovo bacanje reketa pa je sad negativac, white privileged monstrum i loš primer deci.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovi ljudi definitivno nisu normalni, ako uopšte ode u NY treba da angažuje ozbiljno obezbeđenje. Pravi se bukvalno atmosfera linča i ne znam koliko je pametno ići tamo. Jebeš sve ako treba da razmišlja da li će neko da ga gađa upaljačima, psuje i provocira, ili nešto gore.

 

Ali mansplaining :ajme:...

 

P.S. ako ode tamo i slučajno osvoji (što se neće desiti, bukvalno mu neće dati čak i da nekim čudom prevaziđe umor i pritisak) treba da im na ceremoniji kaže da više nikada neće igrati na njihovom smrdljivom turniru, ispsuje im sve do 5og kolena i pokaže im uspaljeno međunožje za kraj.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Barkley#34 said:

A mišljenje navedenih likova je bitno zbog čega tačno?

 

Današnjem svetu fali malo više stavljanja takvih na pravo mesto jednom rečenicom.

 

Bitno je zato što se tovarenjem ovih govana na već pozamašnu gomilu (koja će biti sve veća kako se USO bude bližio) Novak dehumanizuje, i pravi se atmosfera u kojoj bi neki pravednik mogao da se zaleti na njega sa nožem, recimo. Već se dešavalo, zar ne?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DameTIme said:

@Helena Ko si ti da se baviš mnome, mojim upisima, i da me pratiš na forumu? Još da pritom izigravaš lingvistu i pridaješ značenja tuđim rečima. 

 

Ja nemam problem da nekog ignorišem, pa ću te ljubazno zamoliti da od sada učiniš isto.

Gotovim te, bože moj😇😎

4 hours ago, Boxy said:

Pa dobro, u pravu su :classic_sleep:

 

dcccc1599e477dc4b33bdd890295a0eb.gif

Nisu u pravu, jer nije reč rekao o Simon i tii to dobro znaš, pa je pakost nepotrebna.

A što se tiče dece, na nos su mi izašla pored svih onih filmova i igrica kao sport isti im uzori...

Alcesta novakovac?

 

 

7 minutes ago, delgado said:

Bravo Nole

Tako si se lepo posrao po naciji koja te voli i idealizuje

Ne zna da si ti jedno obicno lazno, isfolirano, bedno govno prosarano sprejom okolo koje prodaje pricu da je neki covek i lik i da voli svoju zemlju i zeli da se dopadne svima

i onda kmeee ne voli me zapad ne vole me sudije kmeeee

Posrao se po devojci samo tako, da bismo onda dobili infoe kako je igrao povredjen, bolestan, pod lekovima, nije imao snage, how yes no

 

Slika i prilike ove zemlje, nekako i prilici da uz ovako bednu zemlju ide i ovaj isprdak NDJ kao njen nacionalni heroj.

Evo ga još jedan internet psiholog i sociolog.😇

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

inace doticna gospodja se kandiduje za neku poziciju u LA.

Moze se pretpostaviti kako bi obavljala tu funkciju kad joj u ovak banalnoj stvari nije bitno da proveri cinjenice, vec insistira na svojoj agendi uprkos svemu!

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...