Jump to content

Tenis - OI Tokio 2021


Recommended Posts

11 minutes ago, alcesta said:

Nisam smela da gledam, očigledno s pravom :classic_sad:

 

Pa valjda je dovoljno tri slema u sezoni, sad neka se i raspadne do AO, dovoljno je uradio. Najžalije mi je zbog njega, ovo je bila poslednja šansa. Još sad s Bustom za bronzu :ajme:

Nije dovoljno,  nije ovo trebao igrati. Samo da ne usledi slom. USO je blizu. 

Link to comment
Share on other sites

Zasluzeno Zverev, jbg. Proverite je l Boki ziv.

Ja sam prvi bio za to da ide na OI po zlato. Ako je vec nesto morao da pukne, nek su to proklete OI.

Ne samo Novaku vec svim nasim spoetistima OI su neverovatna mentalna blokada.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alcesta said:

Očigledno nije suđeno, ostaće mu ta jedina  rupa u rezimeu, šta da se radi :classic_sad:

opusteno, ovo je jedna od stvari koja ce ga terati da bude u stroju jos barem tri godine 🤔  ...........

Edited by jevrem69
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako nekim slucajem ipak osvoji zlato u dublu onda ipak nije lose. Ovde je imao blokadu ocigledno

A potpuno se slazem sa Jevremom da ce on igrati OI i kroz tri godine. Sad je pokusao nije islo, mozda ce imati manju blokadu u Parizu kroz tri godine

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ko god je gledao miks dubl (a i ko nije) bi trebalo da zna da Djokovic ima pet puta intenzivnije poene od meca miks dubla.

 

Miks dubl i inace je mec najnizeg intenziteta za muskarce, nizi i od muskog dubla.

 

Jer da nije tako, ne bi ga igrali ljudi i od po 40 godina prilicno uspesno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Branio bih ga od svih, svadjao se sa svima zbog njega, ali ne mogu da ga branim od sebe i svoje skenjanosti. Dosao je ovde sa samo jednim ciljem a to je zlato. Sad ili nikada vise. Rizikovao je USO. I umesto da maksimalni fokus bude na tome, da se izoluje maksimalno.... On ide tamo vamo, pravi špage, slika se sa svima, objavljuje ovo, ono... Nikako da odraste, kad god se blesavio, skoro je uvek tresnuo. Ok, probao je da uzme zlato, da nije dosao živ bi se pojeo. Ali, Novače, ssm si kriv za ovo, sam i niko vise. Svaka cast Saši, ali ovo je Novakov poraz.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Novak jedva da je vezivao 4 osvojena turnira i u najboljim danima, a sada će sa punih 34. godine. Preskočiti meč za bronzu i pravac Sinsinati radi uigravanja.

Da preskoči meč za olimpijsku medalju? Zašto?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Novak jedva da je vezivao 4 osvojena turnira i u najboljim danima, a sada će sa punih 34. godine. Preskočiti meč za bronzu i pravac Sinsinati radi uigravanja.

Daj bre ne zajebavaj, kakvo preskakanje. Novak je sportista, a ne pizda, nikad tako nesto ne bi uradio

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Zasluzeno Zverev, jbg. Proverite je l Boki ziv.

Ja sam prvi bio za to da ide na OI po zlato. Ako je vec nesto morao da pukne, nek su to proklete OI.

Ne samo Novaku vec svim nasim spoetistima OI su neverovatna mentalna blokada.
Ne mislim da su ovde konretno same OI bile problem koliko sve što su sa sobom nosile, tj. taj golden slam.

Mislio je posle prvog seta da ima sve kod sebe u rukama, ovaj se vratio, postalo tvrdo, op kreće pritisak, vrućina, pogubio se i za čas se sve završilo pre nego što je uopšte imao vremena da se okrene i porazmisli. Uhvatio ga je na brzinu i odradio. Da je bilo na tri dobijena, verovatno bi uspeo da se preokrene kao što je već radio na RG i Wimbledonu. Ovako jbg.

Đokoviću je sad sigurno ekstremno teško. Verovatno sedi u svlačionici i ne može da veruje šta je propustio i to od koga i na koji način.
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Indig0 said:

Nije dovoljno,  nije ovo trebao igrati. Samo da ne usledi slom. USO je blizu. 

Pa ako nije dovoljno onda ne znam. Možda jedno 5-6 komada, sve u istoj godini po mogućstvu?

 

USO može da izgubi i bez OI i sa zlatom na OI i kako god. Nije da mu je to jedan od boljih turnira u završnici. Ovde da nije probao ne bi sebi oprostio, sportski je pokušati pa šta bude.

A ne mislim da je miks nešto previše uticao, u smislu da je ostao skroz bez snage. Jednostavno mnogo je njemu teže na dva dobijena, nema vremena da se vrati kad upadne u krizu, a mentalno je baš potrošen i nije imao vremena za odmor.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...