Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Da nije bilo Mwilla, ne bi bilo ni Jovica...a verovatno Kalina i ne bi odlazio od nas jos neko vreme, Boban...itd. Mwill je mnogo vise doneo klubu od bilo kog drugog igraca u ovoj novoj Covic eri.

Da nije bilo Dzordana, Pipen bi imao 0 sampionskih prstenova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Devil In My Pants said:

Da nije bilo Mwilla, ne bi bilo ni Jovica...a verovatno Kalina i ne bi odlazio od nas jos neko vreme, Boban...itd. Mwill je mnogo vise doneo klubu od bilo kog drugog igraca u ovoj novoj Covic eri.

Ma da, on ih je naucio da vode loptu.

Klasicno iskrivljeno gledanje na stvari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Ma da, on ih je naucio da vode loptu.

Klasicno iskrivljeno gledanje na stvari.

Ova tvoja prva recenica vodi ka tvojoj drugoj. Jednak uticaj na nasu igru i podizanje kvaliteta pojedinaca i tima je sa Radonjom. Veceg umetnika cemo tesko gledati na nasim parketima u nekom relativnom prajmu bar tu jednu sezonu :))

 

Ono je kosarka, esencija kosarke..

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Umetnik i esencija kosarke ne znaci automatski efikasnost i efektivnost.

Moze to sve sjajno i lepo da izgleda al dzabe kad nema efekta.

Primer-van onih 17 poena za redom u 3.mecu 1/2 protiv kkp, on gotovo da nije postojao u celoj seriji.

A ima jos dosta meceva u kojima kao da nije bio na utakmici.

Super je taj assist protiv Valensije za Luku, ali sta znaci ako izgubis mec?

Kao sto rekoh, klasicno umiranje u lepoti.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ogledah malo Zenit. Holins je jako zanimljiv igrac. U odbrani jako zahvalan, preuzima sve od 1 do 5, a u napadu jako pametno, sa par asistencija i prevodjenjem lopte. Sto se tice poena, tu ce biti u zaostatku u odnosu na Lojda, ali i ove godine mislim da je drugacija koncepcija tima.

Sto se tice centra, doci ce kada dodje i ne verujem da je to sada neki veliki problem. Jos nije taj deo priprema kada se uigravaju linije tima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Umetnik i esencija kosarke ne znaci automatski efikasnost i efektivnost.

Moze to sve sjajno i lepo da izgleda al dzabe kad nema efekta.

Primer-van onih 17 poena za redom u 3.mecu 1/2 protiv kkp, on gotovo da nije postojao u celoj seriji.

A ima jos dosta meceva u kojima kao da nije bio na utakmici.

Super je taj assist protiv Valensije za Luku, ali sta znaci ako izgubis mec?

Kao sto rekoh, klasicno umiranje u lepoti.

Onom gore da ne odgovaram posto sam od njega digao ruke odavno. 

 

Cela sezona njegova i njegova dodavanja, laki poeni i razigravanje saigraca je dovelo do toga da im samopozudanje bude veliko...on je razigrao ceo tim, cak i defanzivno kad su ga ugurivali nisu mogli nikad. Carobnjak je razigrao ceo tim...bukvalno da nije takav lelemud, lagano bi gazio u NBA...

 

Sve je to kulminiralo sa tekmom protiv zlog dula...Jovic je bio klasicni stoper i jasno se videlo kako napreduju, cak su Rebic i Djenka pokupili dosta toga...

 

On je bukvalno jedan od najbintijih srafova sto smo tu gde smo i kako smo ugasili Mordor..Radonjic, on pa dalje kako hoces..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaboravljaju ljudi prilično brzo kakav efekat na tim i saigrače je imao Markus. Sećam se prve sezone gde su on i Jović na pleju i gde Jović ima velike probleme da uopšte prevede loptu preko pola. Gde napad staje i nema nikakvog protoka lopte. Jović je pokazao neke naznake onoga što će biti kasnije u sezoni, tek negde od februara i početkom marta. Pa ni sledeće sezone nije planiran za prvog pleja nego je preuzeo tu ulogu kada se Mekel pokazao kao promašaj. Posle toga sledi eksplozija i istorija. Rebić je više puta napomenuo da je Markus radio sa njima uporedo sa Radonjićem a i sam Radonjić je izjavio da se na mali broj puta konsultovao sa njim. Sećam se kao danas da mu na jednoj utakmici Markus prilazi i sugeriše nešto, Radonjić klima glavom i zove Borka Radovića.

  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Zaboravljaju ljudi prilično brzo kakav efekat na tim i saigrače je imao Markus. Sećam se prve sezone gde su on i Jović na pleju i gde Jović ima velike probleme da uopšte prevede loptu preko pola. Gde napad staje i nema nikakvog protoka lopte. Jović je pokazao neke naznake onoga što će biti kasnije u sezoni, tek negde od februara i početkom marta. Pa ni sledeće sezone nije planiran za prvog pleja nego je preuzeo tu ulogu kada se Mekel pokazao kao promašaj. Posle toga sledi eksplozija i istorija. Rebić je više puta napomenuo da je Markus radio sa njima uporedo sa Radonjićem a i sam Radonjić je izjavio da se na mali broj puta konsultovao sa njim. Sećam se kao danas da mu na jednoj utakmici Markus prilazi i sugeriše nešto, Radonjić klima glavom i zove Borka Radovića.

 

Nigde na bazi ovoga ne moze da se potvrdi onaj myth - "da nije bilo MW ne bi bilo ni Jovica" .

Verovatno je mnogo veci efekat bio kad se nakon tekme Jovke hvatao gitare, MW dzoi... ovaj dzinglova, Bobi mikrofona, pa uz Radonjin brejkdens pravili nezaboravne zurke.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

 

 

Ne, ne mislim na taj, ovaj je trajao preko 10min i bio je stvarno profi odradjen. Cini mi se da je bio na onom kanalu mrredstarbelgrade.

 

Edit: Sramota me je da priznam koliko puta sam gledao taj klip.

 

Ali ipak, Stef > Marcus i po znacaju i po subjektivoj listi omiljenih igraca

Edited by Manu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Umetnik i esencija kosarke ne znaci automatski efikasnost i efektivnost.

Moze to sve sjajno i lepo da izgleda al dzabe kad nema efekta.

Primer-van onih 17 poena za redom u 3.mecu 1/2 protiv kkp, on gotovo da nije postojao u celoj seriji.

A ima jos dosta meceva u kojima kao da nije bio na utakmici.

Super je taj assist protiv Valensije za Luku, ali sta znaci ako izgubis mec?

Kao sto rekoh, klasicno umiranje u lepoti.

 

Sunce ti, kakav izbačaj iz zgloba. Prelepo.

 

kjLNq0.gif

 

  • Like 20
  • Love 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Ko li su ove budale koje otvaraju ove glupave instagram stranice?

92f4ecbaf20db9a6449dfdf60f86b91e.jpg

Standardna pojava na instagramu, neki klinci verovatno, evo bas mi veceras izadje objava neke takve stranice kako smo u pregovorima sa nekim izvesnim Michael Wattom i kako je Kuzmic najspremniji u timu trenutno, znaci bas preteruju hahah

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Gudura said:

Bravo. Isto sam pomislio, dok nisam ukapirao sta pise... 

8 hours ago, Devil In My Pants said:

Da nije bilo Mwilla, ne bi bilo ni Jovica...a verovatno Kalina i ne bi odlazio od nas jos neko vreme, Boban...itd. Mwill je mnogo vise doneo klubu od bilo kog drugog igraca u ovoj novoj Covic eri.

To je neko poceo da pise po forumima i kao postalo je istina. Na osnovu cega se to zakljucuje? Naucio ga da vidi rupu u odbrani, da proceni kretnje odbrane i igraca... Moze da pokupi poneku foru, ali da ga ne bi bilo, ne verujem. Mogu da razumem Boban, pa ajde i Kalina, ali Jovic. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...