Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

14 hours ago, Crni said:

Ako danas ne dodje pojacanje na centru u Kk Zvezda, obolecu, dajte neku informaciju, makar bila i lazna, koji hajlajc da gledam, slazite nije vazno da li verujem, slazite, samo da mi lepo bude...

Prica se da je dogovoreno novo pojacanje na petici u taverni u Valjevu.

Link to comment
Share on other sites

Monro sad u NBA moze da ode eventualno da pravi sendvice. On je i iz NBA otisao, jer je bio prevazidjen tip centra i niko nije hteo dag a potpise, sad jos manje takvi centri imaju prodju tamo, tako da nema sta da ceka angazman, jer ga nece biti.

 

Ali sigurno ima neka visoka potrazivanja, jbg, ipak je ime, ima reputaciju i za Evropu je dobar igrac. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Centar nam treba u roku odmah, a ne u toku sezone "ako zatreba". Sa trenutnom centarskom linijiom smo nekonkurentni i u ABA i u EL. Ja jednostavno ne mogu da verujem u preporod Kuzmica nakon zadnje dve sezone. Moze biti, ali sanse za to su mikroskopski male.

 

Ovo izgleda, nazalost ne po prvi put, neozbiljno. Ulazis u pripreme, a nemas kljucnog igraca (barem jednog). Ok, ustedeces 2-3 plate, ali dobices igraca koji je ev. nespreman dosao u klub ili koji tek treba da se uigra da klikne sa ekipom, ili cesto oboje. Nije da i toga nismo videli dovoljno u proslosti. I onda si u decembru/januaru, gde je EL voz odavno prosao nasu stanicu i produzio bez nas. Tako da ostaje ABA tj. priprema za krljanje u Play off, gde mozda i osvojis titulu da bi od jula pripreme za sledecu sezonu krenule na isti nacin. Sve razumem oko uslova u kojima smo, tj. da nemamo onoliko para koliko nam se snilo, ali niko ne zna zasto je to tako. Dobijamo li manje ili radimo sa parama nesto drugo osim ulaganja u KKCZ. Sve u svemu, deja vu. Smisao neki takve cele rabote mi je sve manje prepoznatljiv, iako sam ja generalno spor da prepoznam takve situacije. Ali, ako sam i ja takav "glup" vec dosao do te spoznaje, onda je sve ovo totalno besmisleno jer nekog koncepta za buducnost tu nema.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Decembarski said:

Ne zavisi samo od duzine igranja,vec i ucinka,pa Lazic je citavu vecnost u klubu pa pogledaj gde je na tabeli.

Bobi je sa 2 godine pri vrhu... Zato sam i napisao da zbir ne pokazuje mnogo.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, drakon1 said:

Centar nam treba u roku odmah, a ne u toku sezone "ako zatreba". Sa trenutnom centarskom linijiom smo nekonkurentni i u ABA i u EL. Ja jednostavno ne mogu da verujem u preporod Kuzmica nakon zadnje dve sezone. Moze biti, ali sanse za to su mikroskopski male.

 

Ovo izgleda, nazalost ne po prvi put, neozbiljno. Ulazis u pripreme, a nemas kljucnog igraca (barem jednog). Ok, ustedeces 2-3 plate, ali dobices igraca koji je ev. nespreman dosao u klub ili koji tek treba da se uigra da klikne sa ekipom, ili cesto oboje. Nije da i toga nismo videli dovoljno u proslosti. I onda si u decembru/januaru, gde je EL voz odavno prosao nasu stanicu i produzio bez nas. Tako da ostaje ABA tj. priprema za krljanje u Play off, gde mozda i osvojis titulu da bi od jula pripreme za sledecu sezonu krenule na isti nacin. Sve razumem oko uslova u kojima smo, tj. da nemamo onoliko para koliko nam se snilo, ali niko ne zna zasto je to tako. Dobijamo li manje ili radimo sa parama nesto drugo osim ulaganja u KKCZ. Sve u svemu, deja vu. Smisao neki takve cele rabote mi je sve manje prepoznatljiv, iako sam ja generalno spor da prepoznam takve situacije. Ali, ako sam i ja takav "glup" vec dosao do te spoznaje, onda je sve ovo totalno besmisleno jer nekog koncepta za buducnost tu nema.

 

Tako je.

Centar će stići ko zna kad i onda ćemo ostatak sezne slušati kako, eto, nije prošao pripreme sa ekipom, kako je trebalo vremena da se uklopi, kako je u lošijem stanju nego što se očekivalo, kako je nama bilo rečeno da je individualno radio...

I tako do doselekcije.

Edited by quentin
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

 

Tako je.

Centar će stići ko zna kad i onda ćemo ostatak sezne slušati kako, eto, nije prošao pripreme sa ekipom, kako je trebalo vremena da se uklopi, kako je u lošijem stanju nego što se očekivalo, kako je nama bilo rečeno da je individualno radio...

I tako do doselekcije.

Nadam se da ja i ti gresimo. Videcemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Sudeći po upisima @Šarac i @Devil In My Pants očigledno je da postoji sukob na relaciji Čović/Ra.

Postoji sukob odnosno neki tihi rat koji je gurnut u stranu radi viših interesa.

Konkretno Čović je znao da ide i da je Radonjić najbolje rešenje. Radonjić je znao da je vreme da spašava karijeru.

Videćemo

Ne postoji jer ja nisam izaslanik Dejana Radonjica, sa druge strane moram priznati da je Sarac u prisnim odnosima sa Covicem. 

 

Nije Covic nista shvatio da je Dejan najbolje resenje, jer je za njega najbolje resenje bio SO27. Po recima Sarca, DR je doveo sam vucic i da se pitao NC, sve da smo zgubili svaki mec do kraja sezone, SO27 bi ostao trener KKCZ, to ti otprilike citiram Sarca u konverzaciji sa mnom dva dana pre nego sto je SO27 dobio otkaz.

 

Istine radi, blatili su DR na svakom koraku jer je taj isti DR stao iza igrace nakon sezone i na kzs pitao gdi su novci za ove igrace koji su primili do tada cetiri plate. Serbijanskom javnom mnjenju je neverovatno da neko trazi svoje pare a prima 20-30k mesecno a vukli su se repovi i od pre, kad se stidljivo pobunio i QM.

 

Igraci,posebno nasi su svesni kad dodju u klub u da ce se malo nacekati,a nesto i sacekati za pare. Dok kad je bila legija stranaca van DR ere to nije bio slucaj jer te stranac, posebno kad je gomila,odmah batuju.

 

Sve u svemu mislim da je Dejan njemu oprostio, da li je Covic njemu to je vec diskutabilno. Dejo je u Bayernu imao dve prelepe sezone gde je samo kiksno u EL druge sezone. Dejo je poprilicno nepripremljen dosao u Nemacku, jer se tamo kosarka svodi na Amerikanizaciju i igru na kos vise, jednostavnost.

 

Nije njemu Covic drug put u Zvezdi oziveo karijeru,neki treneri godinama ne vode EL klubove,ima ih gomila kvalitetnih koji cekaju. Treneri nisu igraci i da ne igranjem gube nesto jer mogu u to vreme da se nadogradjuju i uce..

 

Mislim da mu je bila greska vracanjem u KKCZ, ali srce je nekad jace od pameti. Na srecu njegovo kockanje sa svojom karijerom je opet uspelo i osvojio je opet sve i iz ovog ugla je uradio pravu stvar,ali ozbiljna kocka je to bila.

 

Rade oni u jednom interesu, Zvezde...naravno svako i za svoj car i nema tu nesuglasica jer je ejo jedan veliki profesionalac. Npr kad je bio u Bayernu imao je silne povrede druge sezone, i lose rezultate u EL i gigant kao Bayern to ne prasta, ali nije bio kao SDJ da place i kuka vec je gospodski otisao.

 

Sve u svemu sam siguran da ce svaki igrac dati svoj maksimum na terenu, da ce biti i dobro hemija jer su tu cuvari svlacionice i ozbiljnosti na treningu,produzene ruke Dejana Raodnjica. Sve vrsni,skolovani i pre svega inteligentni igraci, u EL ocekujem da se ne brukamo jer tim za F8 nemamo,a Robiju da prelmatimo i probamo da iznenadimo kad dodje vreme za to.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sve u svemu sam siguran da ce svaki igrac dati svoj maksimum na terenu, da ce biti i dobro hemija jer su tu cuvari svlacionice i ozbiljnosti na treningu,produzene ruke Dejana Raodnjica. Sve vrsni,skolovani i pre svega inteligentni igraci, u EL ocekujem da se ne brukamo jer tim za F8 nemamo,a Robiju da prelmatimo i probamo da iznenadimo kad dodje vreme za to.

Sve i da bude tako, problem je sto KKP nama nije protivnik kojeg mozemo u dirktnom duelu pobediti i otici u EL. Oni mogu da se koncentrisu samo na EC, dodju u finale i odu u EL bez obzira na to sta se desi u ABA. Mi, s druge strane, mozemo da odemo i u TOP 8 ili F4, osvojimo ABA i opet zavrsimo u EC jer Evroliga skoro pa sigurno u tom slucaju nece dodeliti WC za prvaka ABA. Tako da izgleda da nam je ovo barem za jednu sezonu last dance u EL (osim ako ove sezone ne osvojimo istu), jer KKP bi napravio ozbiljan kiks ako sa ovom ekipom ne dodje do finala EC. Ako pak kiksnu, onda je fokus na ABA gde ce biti pokolj (nadam se samo u figurativnom smislu).

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Sve i da bude tako, problem je sto KKP nama nije protivnik kojeg mozemo u dirktnom duelu pobediti i otici u EL. Oni mogu da se koncentrisu samo na EC, dodju u finale i odu u EL bez obzira na to sta se desi u ABA. Mi, s druge strane, mozemo da odemo i u TOP 8 ili F4, osvojimo ABA i opet zavrsimo u EC jer Evroliga skoro pa sigurno u tom slucaju nece dodeliti WC za prvaka ABA. Tako da izgleda da nam je ovo barem za jednu sezonu last dance u EL (osim ako ove sezone ne osvojimo istu), jer KKP bi napravio ozbiljan kiks ako sa ovom ekipom ne dodje do finala EC. Ako pak kiksnu, onda je fokus na ABA gde ce biti pokolj (nadam se samo u figurativnom smislu).

Sve se slazem sa tobom od reci do reci...ali na nama je da casno poginemo!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Nadam se da pratimo stanje Mathianga, OliCeda ga je šutnula zbog povrede, ne mogu da čekaju da se oporavi. Sa druge strane mogao bi biti odlična opcija ako nam, ne daj bože, u sred sezone zatreba pojačanje na poziciji centra. Verujem da bi nam legao kao budali šamar.

Onda da promenimo ime u KK "Crveni Krst"! 

Link to comment
Share on other sites

Ja smijem u opkladu da ćemo igrati EL ako osvojimo ABA, dokle god se EL potpuno ne zatvori.

 

Što se tiče centra, tu se slažem da već umjereno kasnimo ali nekako mi zdrav razum kaže da nećemo igrati ove jače pripremne mečeve sa Kuzmićem i Mitrovićem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Pa bolje i da dodje pravi centar pojacanje i za mesec dana, a ne neko odmah reda radi da popuni broj.

U nacelu se potpuno slazem. Samo, kad se to zadnji put desilo da smo u doselekciji uboli jackpot? QM da, posle njega nisam bas siguran.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...