Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

14 minutes ago, Green23 said:

Pa da, ali za 30 utakmica, kapiraš? Mi imamo daleko više mečeva kod kuće od tog broja.

Ni izbliza nema vise domacih meceva. EL = 15, ABA = 13 + 2 + 3 (regularni deo, polufinale, finale), KLS = 4 (Zlatibor, Borac, 2 x Mega). Ja brojim 37.

 

Koliko god, nije se uzivo na kartu gledalo bilo sta. Specijalne pozivnice ne racunam, ma koliko ljudi sedelo u Pioniru.

 

Edit: Uz to treba reci da je princip 10-20-30 bio da se taj broj utakmica GARANTUJE i da i u slucaju povoljnog razvoja situacije sa koronom i/ili uspesnog toka takmicenja (pre svega u EL) taj broj za ljude sa Sezonskom 30 moze biti i veci. Takva sezonska karte se niucemu nije razlikovala od "normalne" sezonske karte iz prethodnih sezona. Tako da, mislim da tu ne bi trebalo biti nikakvih "popusta" nego prenos karte iz prosle sezone u novu kako je u stvari i garantovano. Mislim da ce klub tako i postupiti.

 

Edit2: Popust je naravno moguc, ako cene sezonskih u odnosu na proslu sezonu poskupe za 50% ili tako nesto. Onda je "popust" u tom obimu ok.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, drakon1 said:

Ni izbliza nema vise domacih meceva. EL = 15, ABA = 13 + 2 + 3 (regularni deo, pulufinale, finale), KLS = 4 (Zlatibor, Borac, 2 x Mega). Ja brojim 37.

U EL imamo 17 mečeva, kao i što je pitanje u kom formatu će biti KLS, ako bude kao ranije, to je više od ova 4 meča. Čak i sa ovakvim KLS-om je to 30% više utakmica od 30 utakmica, naravno ovde je maksimalni broj mečeva u ABA. Svakako će ljudima ostati mogućnost da iskoriste tih 30 mečeva, jer su je pod tim uslovom i kupili, ali verujem da bi većina doplatila koju hiljadu više, da ne mora da razmišlja da kalkuliše i šta da preskoči da bi sačuvao za eventualno 3 utakmice u finalu KLS sa Partizanom.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Pa da, ali za 30 utakmica, kapiraš? Mi imamo daleko više mečeva kod kuće od tog broja.
Nije tačno, važila je za sve domaće utakmice. Zaslužili smo bar neko objašnjenje i izvinjenje za ovu promenu.

Ja ću opet kupiti sezonsku , zato što ne mogu drugačije... a7d9a7f32bbebd7e92eb644259b33136.jpg

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Green23 said:

U EL imamo 17 mečeva, kao i što je pitanje u kom formatu će biti KLS, ako bude kao ranije, to je više od ova 4 meča. Čak i sa ovakvim KLS-om je to 30% više utakmica od 30 utakmica, naravno ovde je maksimalni broj mečeva u ABA.

To je tacno. Ali, sustinski to ne menja nista (pogledaj gore Edit). Nije odigrano nista, a uglavnom se planira na isti broj odigranih utakmica kuci po sezoni. KLS tu ne igra nikakvu ulogu.

 

EDIT: treba biti isto tako fer i reci da su cene pune sezonske karte prosle sezone bile snizene zbog prekida prethodne sezone zbog korone.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Setite se 2011 said:

Nije tačno, važila je za sve domaće utakmice. Zaslužili smo bar neko objašnjenje i izvinjenje za ovu promenu.

Ja ću opet kupiti sezonsku , zato što ne mogu drugačije... a7d9a7f32bbebd7e92eb644259b33136.jpg

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 

 

4 minutes ago, drakon1 said:

To je tacno. Ali, sustinski to ne menja nista (pogledaj gore Edit). Nije odigrano nista, a uglavnom se planira na isti broj odigranih utakmica kuci po sezoni. KLS tu ne igra nikakvu ulogu.

Svakako će ostati na ljudima da izaberu, da li ostaju na svom paketu od 10, 20 ili 30 utakmica, ili će iskoristiti taj popust koji budu dobili.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Green23 said:

 

Svakako će ostati na ljudima da izaberu, da li ostaju na svom paketu od 10, 20 ili 30 utakmica, ili će iskoristiti taj popust koji budu dobili.

Kako bi to po tebi trebalo da izgleda za nekog ko je kupio "normalnu" sezonsku tj. opciju 30?

Link to comment
Share on other sites

Just now, drakon1 said:

Kako bi to po tebi trebalo da izgleda za nekog ko je kupio "normalnu" sezonsku tj. opciju 30?

Za sezonu 19/20 cena sezonskih je bila 15k, 13k za vlasnike iz sezone ranije, prošle godine su 30 utakmica dobijali po ceni od 12k puna cena, ili 8k za sezonce iz 19/20. Mislim da je realno da će tražiti 2-3 hiljade za celu sezonsku.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, propolis said:

Pošteno bi bilo da se prvih 30 utakmica može uci sa starim sezonskim karatama i da ko zeli može da doplati za celu sezonu.

 

 

Tesko to iz dva razloga. Jedan je da je bilo garantovano i vise od 30 utakmica. Drugi je da su vec cene prosle sezone bile snizene zbog prekinute sezone 19/20. A treci je da smo malo tanki sa parama i da smo kupovali iznad naseg nam dometa...

Link to comment
Share on other sites

Za sezonu 19/20 cena sezonskih je bila 15k, 13k za vlasnike iz sezone ranije, prošle godine su 30 utakmica dobijali po ceni od 12k puna cena, ili 8k za sezonce iz 19/20. Mislim da je realno da će tražiti 2-3 hiljade za celu sezonsku.
Ajde da sačekamo da klub zvanično objavi cene i popuste za sezonce iz prošle sezone.

Ovo prvo saopštenje , kao da je pisao neko ko nema pojma o uslovima iz prošle sezone

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Setite se 2011 said:

Ajde da sačekamo da klub zvanično objavi cene i popuste za sezonce iz prošle sezone.

Ovo prvo saopštenje , kao da je pisao neko ko nema pojma o uslovima iz prošle sezone

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 

Pa ako je nova uprava....😁

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Чавудин said:

Добрић је добио огромну прилику од Деја на првој Ел утакмици по његовом повратку, против ПАО-а, чисто да те исправим. Лојд вероватно јесте био "аут",  не могу тачно да се сетим... Али од прве утакмице Радоњићеве је Добрић добио велику улогу. 

Moze biti. Ja se malo drugacije secam (sto naravno ne znaci da sam u pravu). Mislim da nam je Loyd bio aut i to na vise utakmica. Ali to je bas i trebalo Dobricu. Da najzad dobije vise slobode i ulogu poentera ekipe pa da sam vidi da moze mnogo vise nego sto je isporucivao ranije.

Malo sam skeptican da ce imati preslikanu ulogu i ove sezone. Mislim da ce Radonja da ga podredi vise ekipi. Ja bih ipak voleo da mu se da vise prostora zato sto mislim da moze jos vise ove sezone. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Bilo je prica da ce oni koji su uzeli prosle sezone da ce vaziti i ove sezone, sta se odjednom promenilo, ne znam, mozda nova uprava ima druge planove ?

 

Mislim da @Devil In My Pants ima druge informacije posto njegovi preuzimaju vlast u KKCZ 🙂

Moji nece sigurno jer Peju i Sedlaceka niko ne zeli. 

 

Ostaje Covic naravno i da nadnicari do izbora, ako se izgubi Bg..ulazi se u klubove i dolazi Peja...

 

Zbig Deja cu uzeti za Belu lozu, zbog Covica cu uzeti dve solje i dve majice...

 

Malo mu je 4m od drzave za kkcz i 1.5m za FMP

 

GDI SU NASI NOVCI????

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Moji nece sigurno jer Peju i Sedlaceka niko ne zeli. 

 

Ostaje Covic naravno i da nadnicari do izbora, ako se izgubi Bg..ulazi se u klubove i dolazi Peja...

 

Zbig Deja cu uzeti za Belu lozu, zbog Covica cu uzeti dve solje i dve majice...

 

Malo mu je 4m od drzave za kkcz i 1.5m za FMP

 

GDI SU NASI NOVCI????

Zika Pauk ce ti rado odgovoriti na ova i druga pitanja kad bude drzao press u autoperionici u Zarkovu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

Kakav Paige, ne moze da igra pleja, a preslab za dvojku.

 

Ja bih voleo kad bi mogao da se vrati Jenkins, odlican igrac za defanzivu, a moze jos da pruzi dosta toga u napadu kad ne ide.

Treba nam za poziciju Igrao na pogresnoj strani brda.

Idealan za Cokijevu patkometriju.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Devil In My Pants said:

Moji nece sigurno jer Peju i Sedlaceka niko ne zeli. 

 

Ostaje Covic naravno i da nadnicari do izbora, ako se izgubi Bg..ulazi se u klubove i dolazi Peja...

 

Zbig Deja cu uzeti za Belu lozu, zbog Covica cu uzeti dve solje i dve majice...

 

Malo mu je 4m od drzave za kkcz i 1.5m za FMP

 

GDI SU NASI NOVCI????

Dovoljno je da ih ti zelis , a ti vredis vise od svih zvezdasa zajedno.


Sve i da se izgube izbori u Beogradu, ali pre ce  KKCZ uzeti i EL i LIGU Sampiona u fudbalu u istoj godini nego sto ce Marinika, Bosko, Bjela ili Koja uzeti vecinu glasova, ne vidim kako izbori u Beogradu mogu bilo sta promeniti oko rukovodjenja KKCZ  . Koliko  se secam i DJilas je zglaznuo sa funkcije a on "postavio" Covica na to mesto u KKCZ.

 

Nemoj molim te da ti kupujes belu lozu, nikada je nisi ni imao, niti ces je uzeti, a sto se tice solja i majica koju budes kupio, zarada od tih solja sto ostaje klubu nece pokriti ni turu pica koju DR napravi na Vracaru za jedno prepodne. 

 

Oduvek sam tvrdio da nisi navijac KKCZ, jer volis da spinujes u rangu komsijskih trolera, ako bi malo bolje pogledao tih cuvenih 4, video bi da je KKCZ dobila 2.3 miliona,  a Fmp je donaciju od drzave uplatila KKCZ na osnovu duga koji su imali prema KKCZ. To sto ih ti vezujes ta dva kluba kao jedan je ponavljam ono sto prilici tvom mentalnom sklopu i simpatijama ka njima. KK DEJAN RADONJIC jos uvek ne postoji , ali verujem da bi bio vodja sa sipke onog trenutka da se oformi taj klub.

 

Sto se tice novca, tih 4 do 5 miliona sto nakupi KKCZ svake godine je onaj minimum koji je potreban svake sezone da bi se takimcili, naravno uz igranje EL, svake godine pravimo i minus, tako da ako zelis plus u danasnjoj kosarci, morali bi imati iste ovakvke prihode, da igramo KLS, i da plate igraca budu oko 2 mliona sve ukupno. 
Nema EL,nema ni  skupih igraca, nema ni punih hala, nema ni TV PRAVA sem ako nam nesto ne uplati TV TEGI AND SON , ali zasto bih ja po ko zna koji put izvodio tebi racunicu kako ( ne) moze se biti pozitivan kao KK KLUB u EL kada tebi je ekonomija i poslovanje pravnih lica spansko selo.

Naravno , uvek moze tvoj PEJA da uplati sve sto je zaradio u NBA tokom karijere i da napravi konkurentan tim za 20 milki, a od toplog obroka sto je ustedeo da napravi halu od cca 50 do 100 miliona i da nam izdaje za treninge. Ako ne zna kako to da naplati, mogu uvek da uputim kod Covica, on ima taj razradjen model kako se izdaju hale za trening KKCZu.

 



 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Šarac Ne nego ce Cova da uplati sta je ''zaradio'' tokom karijere. Redom od sps,Kosova, dos-a, demokratske alternative pa i Zeleznika,a verujem i sns-a nece ostati kamen na kamenu kad on ode. Narod kao i uvek nece prepoznati trenutak i morace da prozivi opet kroz kkcz sta je proziveo kroz gore pomenute.

 

Navijam za Zvezdu, ali trenutno sem igraca koje ne ubrajam tu, samo DR je svetla tacka i od srca mu zelim da potvrdi svoju karijeru tako sto ce slomiti Mordor po drugi put.

 

Ako pogledamo malo bolje, svaki navijac KKCZ bi dao dupe da je onda dosao Trinkijeri, da ne pricam o dolasku Pantera i Lideja pa sve da kostaju 3m...za jednu sezonu jer ko u ovoj zemlji brine o parama. Sam tvoj citat Sto se tice novca, tih 4 do 5 miliona sto nakupi KKCZ svake godine je onaj minimum koji je potreban svake sezone da bi se takimcili, je dovoljan da se shvati da smo sa Covicem dostigli limit i tu je kraj price.

 

Naravno da sam imao sezonku, ali i naravno da retko idem na tekme u Bg, ici cu u Moskvu, Madrid...tako neka mesta i na miru gledati The Last dance naseg Radonje a boga mi i Zvezde..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

@Šarac Ne nego ce Cova da uplati sta je ''zaradio'' tokom karijere. Redom od sps,Kosova, dos-a, demokratske alternative pa i Zeleznika,a verujem i sns-a nece ostati kamen na kamenu kad on ode. Narod kao i uvek nece prepoznati trenutak i morace da prozivi opet kroz kkcz sta je proziveo kroz gore pomenute.

 

Navijam za Zvezdu, ali trenutno sem igraca koje ne ubrajam tu, samo DR je svetla tacka i od srca mu zelim da potvrdi svoju karijeru tako sto ce slomiti Mordor po drugi put.

 

Ako pogledamo malo bolje, svaki navijac KKCZ bi dao dupe da je onda dosao Trinkijeri, da ne pricam o dolasku Pantera i Lideja pa sve da kostaju 3m...za jednu sezonu jer ko u ovoj zemlji brine o parama. Sam tvoj citat Sto se tice novca, tih 4 do 5 miliona sto nakupi KKCZ svake godine je onaj minimum koji je potreban svake sezone da bi se takimcili, je dovoljan da se shvati da smo sa Covicem dostigli limit i tu je kraj price.

 

Naravno da sam imao sezonku, ali i naravno da retko idem na tekme u Bg, ici cu u Moskvu, Madrid...tako neka mesta i na miru gledati The Last dance naseg Radonje a boga mi i Zvezde..

u redu je prijatelju,

 

Sve si u pravu.

 

A sada javi kako je drill na treninzima, jel Simon opet pored nocnih razgovora sa DR moze li da pogodi neku otvorenu trojku;.

Jel ove sto su bili kod SO ostaju i dalje kod nas, jer nije da nisam napisao da ce svi domaci od prosle oostati i ove osim Radanova, vec je skartirao Borisu.

 

Sta mislis jel on trazio Lazarevica ili mu je nametnuo Covic Lazarevica, Kuzmica, Lazica, Simona, ili mukica nije mogao da se resih njihovih ugovora, kao sto smo se resili Sofoa, Mekela, Thompsoona, Jake, Joba, Koloma, Halla itd.

 

Daj neku info, ipak si ovde napisao da znas u kom pravcu idemo " krvava kolena"

 

Jel ce nam doci Monroe od 1.25miliona, Black od 850 k ili Lesort ili O quin za neka manje novce, ili ima poverenja u Kuzmica i Mitrovica na 5,  da se vrati najuspesnijoj sezoni samo ovog puta sa  Lukom umesto Milka. 

 

 

O ekonomiji i politici nemoj samnom molim te, to mozemo kao i uvek do sada na twiteru, ili u pp, nemoj da ostale ljude smaramo sa tim, nego ti nama ove info podeli jer ti si postao kao KUPI, ni na jedno pitanje nikada neces odgovoritit, samo pises ono sto tebi odgovara. 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perdida said:

Čovek sam izadje i kaže da dovodi peticu i čeka peticu i ovaj opet o tome da će tu biti Kuz u Mitar.

 

Neverovatno...

Cekali smo i AJ PRICEa pa nam dosao Mekel.

 

Kako ide ono vruce mleko i jogurt ????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...