Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Meni je ovaj tim napadacki potpuno impotentan. Protiv ozbiljnijih ekipa poradjacemo poene a nece biti loyda ili browna da izmisljaju poene. U ovom timu jedino dzoni ima neki iso potencijal, ali do sad nikad to nije radio na ovom nivou. Bukvalno dva igraca mogu da spuste loptu na parket. Kad nam zaustave tranziciju nemam ideju kako cemo pogadjati iz pozicione igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Nate said:

Meni je ovaj tim napadacki potpuno impotentan. Protiv ozbiljnijih ekipa poradjacemo poene a nece biti loyda ili browna da izmisljaju poene. U ovom timu jedino dzoni ima neki iso potencijal, ali do sad nikad to nije radio na ovom nivou. Bukvalno dva igraca mogu da spuste loptu na parket. Kad nam zaustave tranziciju nemam ideju kako cemo pogadjati iz pozicione igre.

Zato je resenje Monro pa koliko kosta da kosta.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Šarac said:

1.25  miliona.

 

Sta je to za KKCZ?

 

Jel tako @Devil In My Pants?

Sto ga cackas kad je miran?

 

Tako je i Erceg trazio milione pa dobio zavrsetak karijere. Trziste je ziva stvar, a zahtevi usled slabe traznje vrtoglavo padnu.

Edited by Storm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

1.25  miliona.

 

Sta je to za KKCZ?

 

Jel tako @Devil In My Pants?

Monro je kid Deja igrao za smesne pare..manje nego Ivanovic kod nas..naplatio se posle, al sad nema sanse da trazi preko 600k...bicas kao i uvek bajke ljudima..pa ko padne..

 

Edit..to je Williams..al je Monro za tu negde kao sto sam napisao za trenutnu cenu..jer nemci ne daju nikom velike pare zbog poreza...

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Monro je kid Deja igrao za smesne pare..manje nego Ivanovic kod nas..naplatio se posle, al sad nema sanse da trazi preko 600k...bicas kao i uvek bajke ljudima..pa ko padne..

 

Edit..to je Williams..al je Monro za tu negde kao sto sam napisao za trenutnu cenu..jer nemci ne daju nikom velike pare zbog poreza...

 

Kako to misliš ne daju velike pare zbog poreza??  

 

Trinkijeriji ima 1M brutto platu ... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Monro je kid Deja igrao za smesne pare..manje nego Ivanovic kod nas..naplatio se posle, al sad nema sanse da trazi preko 600k...bicas kao i uvek bajke ljudima..pa ko padne..

 

Edit..to je Williams..al je Monro za tu negde kao sto sam napisao za trenutnu cenu..jer nemci ne daju nikom velike pare zbog poreza...

Znaci i kod Monroe #radonjaefekat presudio da dodje u siromasni Bayern sa budzetom od 25 miliona da igra za manje pare nego sto ce Ivanovic imati ove sezone kod nas.

 

Pa sto sada nema #radonjaefekta, ovde je jeftinija klopa, struja, ribe, provod, stan na H20Bg, ne mora da deli garsonjeru sa DR kao u Minhenu, prosto se pitam zasto ne plati da bi radio sa DR ponovo?

 

Znaci Volden je otisao od nase plate da igra za duplo manje u Bayernu, Jaramaz isto? 

 

Hvala AV, sto je stvarno napravio ekonomskog tigra od nase drzave da nasi klubovi daju vece plate od Bayerna.

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Radonja kao i uvek pakuje ,,anti-stoka razlike'' roster. Za ostale segmente...kako kome pustimo krv. Da nas ukenja centar na neku foru jer Kuz je tuga...Holmsu predvidjam najmanje 25mpg...neće taj da ispadne sisa i treba mu ova sezona. Ako Dobrivoje može da ponudi u kontinuitetu i približan spektar onom iz drugog dela sezone...i ostanemo zdravi...ne brinem da će neko da nam se prošeta Pionirom ili da izadje neizujedan.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Šarac said:

Znaci i kod Monroe #radonjaefekat presudio da dodje u siromasni Bayern sa budzetom od 25 miliona da igra za manje pare nego sto ce Ivanovic imati ove sezone kod nas.

 

Pa sto sada nema #radonjaefekta, ovde je jeftinija klopa, struja, ribe, provod, stan na H20Bg, ne mora da deli garsonjeru sa DR kao u Minhenu, prosto se pitam zasto ne plati da bi radio sa DR ponovo?

 

Znaci Volden je otisao od nase plate da igra za duplo manje u Bayernu, Jaramaz isto? 

 

Hvala AV, sto je stvarno napravio ekonomskog tigra od nase drzave da nasi klubovi daju vece plate od Bayerna.

 

 

Drzi se Zeleznika jer dalje od toga ne znas. Stavise te cifre su toliko tacne za Bayern da mi je smesno da se uopste raspravljam sa tobom. Kad ti sapnu rsb drugari, ti prosledi info i nek ti ljudi tapsu, vidim da su te opet pustili u ekipu :))

 

To je tamo tako..Kad im vidis ko im je predsednik i ko je ovde...njima uopste nije tesko da odu u Bayern i za ''manje''' pare jer zive u sredjnoj sredini gde ce isto napuniti brojke.

 

Najveci ugovor ima Lucic, mislim bas tih 600k al nisam siguran sto posto, tako je bilo kad sam poslednji put pricao sa njenom malenkosti :))

 

Jaramaz je otisao da igra bez pritiska, da igra kod trenera koji ga je podigao i da pobegne iz ove vukojebine kao i Volden. Oni koji se vrate od preko, kao i neki ovde..to obicno znaci da su propali tamo i da su ovde nasli dobar lepek, i lepe se za sve da ugrabe malo jeftine slave.

 

Ako te zanima bilo koji klub u Evropi, slobodno pitaj..nije cela orbita Zeleznik i dr nebojsha.

 

Cak ti je i Mitrovic pricao o budzetima i platama za igrace..ali slabo to dopire. 

 

Naravno da je napravio tigra za sirotinju nas ''voljeni'' predCednik jer je za jeftine pare dobio tonu glasaca, dr nebojshu i sta sve uz njega od setite se gde smo bili 96 2011g..

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Decembarski said:

FB-IMG-1629825755862.jpg

Bobi pokraden. 

Ne svidjaju mi se ovi zbirni podaci. Mnogo bolji, tj. tacniji je podatak o proseku po odigranoj utakmici, ili odigranim minutima. Ukupan naravno zavisi od duzine igranja sto i nije neki pokazatelj kvaliteta... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Inbox said:

Bobi pokraden. 

Ne svidjaju mi se ovi zbirni podaci. Mnogo bolji, tj. tacniji je podatak o proseku po odigranoj utakmici, ili odigranim minutima. Ukupan naravno zavisi od duzine igranja sto i nije neki pokazatelj kvaliteta... 

Ne zavisi samo od duzine igranja,vec i ucinka,pa Lazic je citavu vecnost u klubu pa pogledaj gde je na tabeli.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...