Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

11 minutes ago, pepe sancez said:

Na jurohupsu stoji da je njihov igrac. Bas dobar kosarkas. Steta sto je cesto povrijedjen.

 

Rekao bih čak i vrhunski... Valjda će sastaviti jednu sezonu bez povreda.

 

11 minutes ago, Sector said:

Izgleda da i Jovica dovodi Himki. Znaci Pefi otpada tamo. 

 

Verovatno. Mada, nisam siguran šta su mislili sa tim potezom.

Link to comment
Share on other sites

Kari je hvalio Pustovoja, ali dobro, na dugom je to stapu. 

Meni je mocna kombinacija Higins, Kjurik, konacno i Ribas kao treca opcija. Tu ce Kjurik moci da dodje na svoje kao instant strijelac na kojeg se odbrane nece primarno fokusirati. 

Isto tako Hanga i Abrinjes donose potpuno drugacije stvari na parket, a i unutrasnja linija daje sve mogucnosti za kombinovanje. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Beonegro said:

Pa djelovalo bi bas kao rebuild da nisu produzili Hinesa i da su pojurili neke mladje igrace sa upsideom

EDIT: ali ovako za sada nema nikakvog smisla ni koncepcije, 'tedo' reci

Cska ovo radi svakih deset godina.

Prosli put kad je Dulo bio trener. Videcemo da li ce i rezultat biti isti.

Link to comment
Share on other sites

Ja Uertela ne vidim kao nekog ko može da nosi šampionsku ekipu. Nema taj mentalitet pobednika i Barsa je najtanja na "najbitnijoj" poziciji. 

Higins je IMO tu najjači igrac u rosteru u svakom pogledu i trebao bi biti lider ove ekipe, svaka druga opcija tesko da moze vise da uradi. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, realno *w said:

 

 

Čitaju forumtm

 

Dobra ekipa Makabi, baš dobra, lepo selektirana, što se i očekivalo od Sferopulosa. Biće oni vrlo konkurentni.

 

 

Da, CSKA mi nije jasan. Deluje kao da su rekli "ok, uzeli smo titulu, sad možemo godinu dve sa manjim ulaganjima, posle xy godina"

 

 

 

Zasto? Osvajali su oni titulu i pre nekoliko godina i nisu se ponasali ovako. Deluje da se nisu snasli na trzistu.

 

6 hours ago, realno *w said:

valjda nije bilo:

 

Panatinaikos potpisao Džejkoba Vajlija iz Kanarije. Trudio sam se da što manjem gledam Kanariju, ali mi  je ostalo u sećanju da je baš teška četvorka, bez šuta, ali da je radnik i da zna da igra pik i da se kreće bez lopte. Čak mu je igra često ličila i na peticu, iako je 203. 

 

Valensija potpisala Ndura. Ok igrač, upotrebljiv i u EL.

 

Taj Wiley je dosao kao trojka u Gran Kanariju, a bukvalno nista u svom repertoaru nije imao sto je podsecalo na trojku. Cista skracena petica.

 

2 hours ago, pavijan2 said:

Cska ovo radi svakih deset godina.

Prosli put kad je Dulo bio trener. Videcemo da li ce i rezultat biti isti.

 

Nije to ista situacija. Tada su zadrzali sve starije igrace (Holden, Langdon, Siskauskas) sa velikim ugovorima, sad su se potrudili da ih se oslobode. Klub kao sto je CSKA treba uvek da ide na titulu, nije ovo NBA i smenjivanje ekipa u ciklusima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pepe sancez said:

Sta Himkiju vise treba?

 

Ne znam, Luvavu jeste potencijno interesantan igrač, ali njima je baš gužva.

 

Jović, Marković (?), Kroker

Šved, Bertans

Karašev, Tima

Evans, Tomas, Monija

Buker, Mozgov (?)

 

+ Rusi Zajcev, Vialcev i ko je još tu...

 

Sad, ove pozicije su malo upitne, Kroker recimo, Karašev da li na 2 ili 3, Tomas može i 4 i 5, itd. Ali svejedno, čak i bez Markovića, izuzetno popunjena ekipa.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...