Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

3 minutes ago, realno *w said:

Ako ga hoće, uzeće ga. Milano dovodi igrače sa neverovatnom lakoćom, osim osnovnog motiva u vidu velikih plata, prako A licence, atraktivnosti grada...

 

Nego pitanje je šta misle sa njime? Imaju Ćaća, Džejmsa (već njih dvojica su gužva), Ćinćiarinija, Nedović je još uvek tu, iako je jasno da žele da ga se reše. Na dvojci ništa manja gužva.

Dzejms je na twitter- u najavio odlazak pre nekih nedelju dana.

Link to comment
Share on other sites

Stefan Marković je i dalje više nego idealno rešenje za bilo koju ekipu koja na ostalim pozicijama ima dovoljno ofanzivnih opcija.

 

Je l moguće da Makabi nije ostavio Brajanta?  Delovalo mi je da napreduje tokom sezone i da bi mogao da bude baš dobar ove godine.

Uveren sam da će odlično proći, ko god da ga dovede.

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

Stefan Marković je i dalje više nego idealno rešenje za bilo koju ekipu koja na ostalim pozicijama ima dovoljno ofanzivnih opcija.

 

Je l moguće da Makabi nije ostavio Brajanta?  Delovalo mi je da napreduje tokom sezone i da bi mogao da bude baš dobar ove godine.

Uveren sam da će odlično proći, ko god da ga dovede.

 

Markovic nema sut, to ga koci cele karijere, pogledaj mu statistiku iz prosle sezone, borac je i dobar u odbrani, ali za moj ukus  novi Partizanov plej koji ima sut i dodavac je za Zvezdinu centarsku liniju idealan i ume da izmisli poene kad ne ide.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...