Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

2 hours ago, Knipex said:

@Johnny Štulić

 

Koliko sam primetio oni uglavnom komentarišu samo to, isteklo vreme. Eventalno korake ili pogrešno vođenje ako su baš očigledni. Sudijske odluke skoro nikad ne komentarišu, posebno faulove. Pokušavaju da budu što objektivniji. 

 

Dosta puta sam pročitao ovde da ili Edin ili Kole navijaju za Zvezdu ili Partizan, sve zavisi koja strana piše. Iskreno, ja to kod njih nisam primetio. Primetio da simpatišu autsajdere, bez obzira ko je u pitanju.

 

A na kraju su i rekli da nije gazio. Ali npr. faul pri blokadi Tomasa nisu prokomentarisali. 

 

Ali i meni se čini baš tako kako je Knipex napisao. 

Link to comment
Share on other sites

Sanse kkp da udje u PO su mizerne.

Czv, Futura i Col imaju po poraz, Mornar i Igokea 2, Mega 3.

Na sve to kkp gostuje svim tim ekipama sem Igokei.

Znaci bez kiksa plus 2 ili 3 brejka protiv ovih ekipa. Ne deluje realno.

Cini se da dugo nije bilo ovoliko solidnih ekipa u vrhu.

S druge strane, dno je bas dno. Nema sredine.

Mozda ce ta Krka da bude tim negde izmedju, iako oni imaju grozan roster.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

Bice zanimljivo videti da li ce se Megi ponoviti prethodni mec...

 

1 hour ago, Losmi17 said:

Krenulo. Ne bi me cudilo da bude plus 20 za Futuru u ovoj cetvrtini.

Miskovic zavrsava 5 napada za redom, VJ ne reaguje.

 

Ovo je skandalozno, treba ih izbaciti iz lige.

 

1 hour ago, Losmi17 said:

Pa makar njihov gazda ne manipulise rezultatima lige.

Ma da, Miško namešta utakmice, pusti klince prvo poluvreme da pokažu šta znaju, a onda puštaju da ih pobede... 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Green23 said:

 

 

Ma da, Miško namešta utakmice, pusti klince prvo poluvreme da pokažu šta znaju, a onda puštaju da ih pobede... 

Misko je u mogucnosti da to radi.

Ako ti verujes da to nikad nije radio do sad, to je tvoja stvar.

Pritom mnogo je opasnije to sto Misko moze da radi nego Covic sa Fmpom. Iz razloga sto je Mega mnogo jaci klub trenutno.

U aba ne bi smelo da bude mesta za oba kluba.

Samim tim sto je menadzer alfa i omega kluba je samo po sebi takav sukob interesa za koji ne postoji 'safeguard', a da ne pricamo sta moze da radi s rezultatima.

Nije da nismo imali primere u proslosti, gde salje par igraca u nba kampove, daje najboljeg igraca konkurentu itd...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam stvarno, opet ta priča..
Prvo, Mega pobeđuje Budućnost, a blizu je bila i sa Zvezdom i Partizanom. A znamo koliko Miško tu ima igrača i uticaja.. Kada je to uradila poštena Cibona, Zadar.. Drugo, pa bolje i toliko da igraju nego da ne igraju uopšte od početka sezone. Tržište i napredak igrača diktiraju uslove. Bolje i to nego neki ugovori na po mesec dana i sl. Zadar, Igokea.. Evo Roč u Zvezdi na dva meseca. Bilo je i igrača u Zadru recimo koji i ne zaigraju a već su otišli.
Treće, ja uživam u igri Mege, mladi su, poletni, visoki, krakati, talentovani.. Jbg, jedan od retkih timova koji afirmiše mlade igrače. A oni se najbolje afirmišu kroz rezultat. Ne bi ni učinak Petruševa ili nekog drugog nebitno bio toliko zanimljiv da je timski skor 1/13 ili 0/14. A sasvim je normalno da poneki meč izgube u finišu zbog iskustva i kvaliteta protivnika.
Četvrto, ne znam šta se očekuje više od njih, i koji korak da naprave.. Pored Zvezde i Partizana da budu treći tim iz BG u top4.. Pa nerealno je.
Iz svega navedenog mislim da bi Aba bez Mege bila itekako siromašnija, a i (srpska) košarka uopšte.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Propustio sam prvih 5-6 minuta poslednje cetvrtine, ukljucio se na +8 za Mornar (i dodatno bacanje Pulena koje je promasio), po rezultatu videh da se FMP nije proslavio sa poenima u tom periodu.
Jesu li to promasivali ili je bila neka "privatizacija" igre/lopte?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...