Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

Vidim da je Rid nabo Petruseva i zaradio isključenje...jel može neki kratak rekap tekme ko je gledao? Vodili sve vreme, po indexu Budućnost malo bolja...

 

Zaista Mega pruža vise od očekivanog po rosteru, jedna lopta vs CZ i vs KKP i sad ovo. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se uključio u 2. poluvremenu. Petrušev odličan, dobar je bio i crnja iz Mege, zaboravh ime, kao i Cerovina. Novak se trudio da Mega izgubi ali je na kraju čak i presudio trojkom sa jedne noge i levim ulazom. Tepara sa pulsom. Budućnost je promašivala dosta iz izglednih pozicija, mogli su ovo da uzmu ali su prilično srljali.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Obi-Wan said:

Vidim da je Rid nabo Petruseva i zaradio isključenje...jel može neki kratak rekap tekme ko je gledao? Vodili sve vreme, po indexu Budućnost malo bolja...

 

 

Ne bas kao Partizan u Sloveniji, ali nesto slicno je i Buducnost dozivela, ocajni su bili u sutu i tu se Mega dobro odvojila, pametno igrala. U durom poluvremenu je imala Buducnost neki nalet nakon rekordnih +21 Mege, ali nisu uspeli da spuste ispod 5-6 razlike, iako su imali seriju nesto tipa 13-0 cini mi se. Po pocetku poslednje cetvrtine Mega opet dize na preko 10 i tu vise nije bilo snage kod igraca Buducnosti da nesto urade da preokrenu. Jeste Novak imao tu par debilizama u poslednjih par minuta, ali je na kraju i izvukao stvar. 6 asistencija se pisu. Petrusev za malo triple-double (sa dobijenim faulovima) 🙂

 

Rid seoski potez, Petrusev imao jako zakucavanje i trceci polako nazad jedva da je dotakao Rida koji se polako kretao i ovaj valjda umislio da ga je namerno zakazio lupi ga pesnicom u grudi. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja sam se uključio u 2. poluvremenu. Petrušev odličan, dobar je bio i crnja iz Mege, zaboravh ime, kao i Cerovina. Novak se trudio da Mega izgubi ali je na kraju čak i presudio trojkom sa jedne noge i levim ulazom. Tepara sa pulsom. Budućnost je promašivala dosta iz izglednih pozicija, mogli su ovo da uzmu ali su prilično srljali.

 

Preziva se Smith.

 

Mogla je ovo Buducnost da okrene, ali tesko kad su olovne noge od toliko meca i bez Reeda. Mega sa petorkom Smith - Tepic - Momirov - Simonovic i Petrusev, sad je doveden i Novak, ostalo bas lose, Cazalon ima uzasne brojke, a ni Miskovic ne zaostaje za njim.

 

Liga bi bila jako zanimljiva da je skracuju kao sto i treba na 12, ali se prave ludi, a dobro je i ovo, mogli bi da je prosire na 16. Primorska i jos dve ekipe da ispadnu, 11. da igra baraz, ali ne, oni se prave da se korona nije desila i da je 14 klubova strateski potez. Opet, od svih klubova koji bi mogli da budu 13. strci FMP i bilo bi dobro da oni izvise, a da ne udje Studentski centar ili Mladost.

Link to comment
Share on other sites

Ovako sad ispada Primorska sigurno, a još jedan tim će ići u plej-aut borbu za opstanak a to po svemu sudeći do sada deluje da će biti FMP ili Zadar. Krka upisala nekoliko važnih pobeda, Cibona svakako ozbiljnije izgleda ove sezone nego prošlih. 

 

Sto se tiče borbe za PO, polako se situacija i tu kristalise i pored toga što ima dosta da se igra. Budućnost i Olimpija kasne nekoliko utakmica sa odigravanjem, Mornar i Igokea izgledaju nikad bolje, Mega sa Petrusevim iznenađenje sezone. Partizan upisao nekoliko poraza koje nije smeo, možda će ih i ovaj poraz od Krke na kraju i koštati PO. Zvezda se muči ali upisuje pobede. 

 

Svakako, zanimljiv nastavak sezone nas očekuje u borbi za PO. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, William said:

Ovako sad ispada Primorska sigurno, a još jedan tim će ići u plej-aut borbu za opstanak a to po svemu sudeći do sada deluje da će biti FMP ili Zadar. Krka upisala nekoliko važnih pobeda, Cibona svakako ozbiljnije izgleda ove sezone nego prošlih. 

FMP će dobiti igrača koliko oće ako bude trebalo.

 

 

Edited by Dralle
slovo
Link to comment
Share on other sites

Danasnja utakmica Zadar-Borac je odlozena jutros posle informacija o pozitivnim testovima medju Zadranima.

 

Odlozena je i utakmica Zadra i Cibone koja je trebalo da se odigra sledeci ponedeljak.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, steva cenejac said:

 

Ni mi jasno, kako so tako zlahka zmagali.

A ja. To pa res. Ceprav nisem gledu tekmo popolnoma nepricakovano in presenetljivo. Zelo cuden izid moram pa priznat. Drugace pa imam sina v NM in vedno pridem pogledati Zvezdo. Tudi sam sam ziveo gor 8 let. Branili Sem za Krko oziroma takrat Elan in za Zeleznicar iz Ljubljane. Gliha mi je bio soigralec v obeh klubih. Mogoce naslednjic ko bodo dovolili vstop navijacem se bova tudi spoznala 🙂

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Borca said:

Reed 2 utakmice suspenzije i 11 hiljada evra kazna za udaranje Petruseva.

Nije ovo malo preblaga kazna?

U Nemackoj Bundesligi (fudbalskoj) igrac za pljuvanje protivnika popije 5 meceva suspenzije i novcanu kaznu + zvanicno izvinjenje kluba..nisam primetio/registrovao da se Futura izvinila za taj divljacki akt (ako jeste dugujem ja izvinjenje sto se nisam informisao)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...