Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, Drakaris said:

Koja sprdacina od lige, na koju foru oni izaberu koji ce igrac dobiti ''odmor'' od sedam dana?

 

Embid lagano sedeo do Seta, pozdravili se, dok nije posle prve cetvrtine otisao u svlacionicu, on ce lagano da igra, dok ce Tobajas morati da presedi malo neko vreme.

Jokic vs Embiid da se ne desi?🤔

 

Nekako januar da se pregrmi, bice masu ovakvih slucajeva sad

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

Evo mojih zapažanja. Ovo je prvi put u sezoni da nisam odgledao utakmicu od početka do kraja u lajvu, Uključio sam se na početak drugog poluvremena tako da ne znam šta se dešavalo u prvom poluvremenu osim da nam je klupa opet donijela veliku razliku koju po ko zna koji put startna petorka uspije ispustiti. Opet ću ja da su nas napunili u reketu i to opet sa 4. To već postaje simptomatično. Ako je već Siakam odličanr igrač J. Grant definitivno  ne spada u tu kategoriju. Pritom ne mislim da je on loš igrač ali i od njega a smo napravili LeBrona lično. Veliki fejl da nemamo ozbiljnu četvorku. Crowder ne može čuvati tu poziciju i po meni on mora puno bolje. Tu spada i Paul koji ne može vola ubit. Nisam nikad bio neki fan Rubija ali sada razumijem skepticizam @SteveFrancis#3 u vezi tradea. On je strahovito usporio igru Sansa, p'n'r ne postoji. No tu ću se zaustavit i reći zasada. Mali je uzorak. Dajmo vremenu vrijeme pa da sudimo onda. Booker se još nije pojavio . Ne znam koji je točno njegov problem. Selekcija šuta mu je očajna, puno previše izgubljenih lopti itd. Ajmo reći da će on u jednom trenutku proigrati. Ovo ispucavanje trica isto je neprihvatljivo. Iako osobno obožavam trojkaške ekipe jer to ubija u pojam svaku ekipu kad ih kreneš zatrpavat ne možeš vječno živjet od toga. Čini mi se da je i Bridges krenuo dalje od opanaka i umislio da je elitni scorer što realno nije i ne koristi ono što mu je bogom dano. Ovaj poraz slažem se s tobom ide na dušu Montyja definitivno. Detroit s time da ne uvredim bilo koga ko ih simpatizira je zaista jako skromna ekipa i najslabija koju sam ispratio u zadnje vrijeme ali eto pronašli smonekako  način da izgubimo od takve ekipe unatoč +23. Znam dešava se to u NBA često da autsajderi tu i tamo iznenade puno ječe ekipe ali nije ti drago kad se to desi timu za koji navijaš. Evo i Klipani prosuli veliku prednost jučer iz treće četvrtine. Ozbiljno razmišljam da li odgledam u lajvu večeras sa Indianom. Iskustvo govori da kad tako prokocakaš dobijenu( uvjetno )utakmicu obično kreneš u seriju poraza a još je i back to back protiv dobre ekipe. Lako bi ovaj road trip mogao finiti 0/3. Da ne mračim više.

 

ono sto me jako nervira u NBA je to sto ove noci jedna ekipa igra back-to-back, u gostima, dok domaca ekipa otvara utakmicu posle 3 dana odmora... pa ti pobedi ako mozes.

 

sto je najgore, eternal optimist u meni ocekuje pobedu jer tesko da ce opet crowder, cam i bridges klengovati svaki sut u obruc.

Link to comment
Share on other sites

Suviše ste strogi prema Wisemanu. Ima dečko skilla i napreduje solidno - kreće se u napadu, već kapira kretnje maltene bolje od Ubrea, a u odbrani uči da ostane uz igrača i ne pravi one klasične ruki faulove skakanjem (ne skače), uči i da zatvara sa slabe strane kada nateraju protivnika ka centru. U većini drugih draft ekipa bi ga samo punili loptama i nabijali mu statse do besvesti, ali meni već deluje kao neko koga bih uzeo sada radije nego recimo Ajtona (ruki sezona) ili tako nekoga. Ovde mora da uči, upija, privikava se na već formiran sistem igre i da igra nešto što u ludilu nije igrao u svojoj kratkoj srednjškolskoj karijeri. Dečko ima 9 6 standing reach, nije sirovina u glavi i ima sasvim lep skok šut. Meni dovoljno da verujem da će već do marta-aprila biti duplo korisniji nego danas...

 

Edited by freethrow
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Manu said:

 

Ufff bas se ne slazem sa ovim. Da je na istoku pa i da pricamo.

 

Edit: Kapiram da ovo proizilazi iz ovog generalno dobrog misljenja o Wisemanu ovde, ali meni je taj momak totalno ispodprosecan centar trenutno, sa jako losim defanzivnim osobinama i prosecnim skillsetom u napadu. Za par godina mozda i bude nesto od njega, ali ne verujem.

 

Ne znam da li si svestan da taj decko ima 3 koledz utakmice u zivotu pre nego sto je zaigrao u NBA.

 

Mene je odusevio jer ima fenomenalan learning curve.

 

Trebace mu barem pola sezone da skapira kako stvari funkcionisu pogotovu u defanzivi da bi bio konkurentan. Tek sledece sezone ce moci da pravi razliku. Neko je uzeo Aytona kao reper, zacudio bih se da sledece godine ne bude bolji nego sto je ovaj to sad...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...