Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

osmi uzastopni poraz od pistonsa. pa jbt.

 

na 23 razlike u drugoj cetvrtini ti pripaljujes trojku za trojkom, naravno neuspesno i vracas detroit u igru... poraz ide na dusu montyja williamsa...

 

da, i devin booker, setio se da se vrati na utakmicu minut pred kraj produzetka, jebala ga kendall jenner.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jos jedan utisak s tekme: sudije standardno whistle happy kad sunsi igraju odbranu i onda dodje poslednjih 10 sekundi, pistonsi izvode loptu, booker pa onda paul fauliraju wrighta a ova 3 slepca SAD ne sviraju nista, nakon 55 ticky tack faulova sviranih protiv sunsa.

Link to comment
Share on other sites

Izvacarise nas Lakersi na kraju, ali makar je WCJ posterizovao Lebrona, a posle nam je i on gospodski pohvalio rukija

 

Asked LeBron James his impressions of Bulls rookie Patrick Williams: "Long arms. He has Kawhi-type hands that I noticed out on the floor, so I knew I couldn’t play with the ball much. You could tell he’s laser sharp on just trying to get better.... Chicago has a good one."

 

Edited by threepwood
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

lepo od lebrona, s'tim što koga on pohvali, taj se 'leba ne najede u ligi. sećam se kad je grdio knickse što su preskočili DSJa na draftu i predviđao mu grejtnes.

 

---

lepo primećeno, ovo i meni pada na pamet svaki put kad ga vidim u kadru:

I like so much about Tom Thibodeau. But his mask etiquette is WEAK. That shit is off his nose waaaay too much. Cut the dicknose, Thibs.

 

 

 

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, threepwood said:

Izvacarise nas Lakersi na kraju, ali makar je WCJ posterizovao Lebrona, a posle nam je i on gospodski pohvalio rukija

 

Asked LeBron James his impressions of Bulls rookie Patrick Williams: "Long arms. He has Kawhi-type hands that I noticed out on the floor, so I knew I couldn’t play with the ball much. You could tell he’s laser sharp on just trying to get better.... Chicago has a good one."

 

Dobar mec bio, imali ste napad za pobjedu. Dobar je ruki👍

 

@delgado nisam sa SA, bolje sto nisam. Od koga mi gubimo, strasno. To je trebalo lagano 3-0 sa njima ove sezone da bude i to sa pola gasa. Kakav crni SA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovo vec postaje zanimljivo za clipperse i kako vec redovno spickaju 20+ prednost. i protiv sunsa su vodili 31 razliku krajem druge cetvrtine da bi na pocetku cetvrte cetvrtine bilo samo +1. ne znam sta je u pitanju ali ovo ne moze biti dobro za ekipu.

 

utah je nocas ubila buckse trojkama. imali su nekih 20+ trojki dok je vredelo gledati. o'neale bio najbolji sa sest trojki i uz to sjajno cuvao antetokounmpa u nekoliko prilika. ovaj drugi imao cudan bodylanguage kao da mu se nije igrao. a na to se jos i ozbiljno prosuo po parketu sa jedno dva metra. pao na kuk, mislio sam da nema sanse da se vrati nakon toga.

bogdanovic konacno pogodio nesto a i mitchell odigrao najbolju utakmicu sezone. sa ovakvom igrom bi pobedili svaku ekipu u ligi.

 

augustin je bas razocaranje, ocekivao sam mnogo vise, da bude bar kao george hill. 1 povreda u playoffu i oni su gotovi, nemaju nikoga sa klupe koji bi mogao napraviti razliku.

 

 

 

ni ovi pelsi nisu bas najcistiji. nakon prokockanih 10 razlike minut i po do kraja protiv pacersa gube od oklahome protiv kojih su vodili na poluvremenu da bi bili ubiveni u trecoj. nocas su izgubili i od charlottea iako su vodili skoro dvadeset razlike u drugoj cetvrtini.

umesto 3-0, 0-3 se pise.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Odgledah cim sam ustao vs Bulls. Lepo je sto dobijamo neizvesne zavrsnice, mada smo mogli resit ovo i ranije. LBJov fejdavej polako postaje njegov zastitni znak u ovoj fazi karijere, ovo se ne moze branit. Na kraju nije trebao da uzme onu heroball logo trojku, i promasio je jedan cist zicer u klacu, pa i bacanje da dovrsi onaj and-one, ali srecom provukosmo se. Vesli se upalio, Harrell odlicno hustlovao, THT pokazuje da ima kosarku u malom prstu. Gasol igra iznad mojih ocekivanja u odbrani, ali ne treba da poteze one trojke svaki cas jer je ocigledno da mu je sut otisao. Svaka pobeda bez AD je dobra, pa ajde necemo da se zalimo. LaVinova lakoca trpanja je neverovatna, veoma dobar je bio i WCJr, a i Ted Jang je pruzio solidnu partiju. Caruso nesto bolje sutira trojke na pocetku ove sezone. Nadam se da nam se protiv HOU vracaju Anthony i KCP, trebace nam. 

 

  Lepo je videti da Clippersi opet prosipaju prednosti i gube, Sunsi izgubili, opet smo na vrhu zapada. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Stefen je nekako uspeo da uspori igru, sprdao se sa likovima koji su se smenjivali na njemu: Kawhi GOAT, Paul George, mali Beverli, pomalo bi izašli i Ibaka ili Batum... Tanko je to. Mučeni Balmer nikako da ukapira da ipak mora da nabavi trenera.

Mulder +27 za 19 minuta, Bazemore, Lee, tri beka i Pašćal u ulozi Drejmonda, neka vrsta Hjustonovštine na Kerov način. Ćeraćemo se. Očekujem puno od Pašćala.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

Stefen je nekako uspeo da uspori igru, sprdao se sa likovima koji su se smenjivali na njemu: Kawhi GOAT, Paul George, mali Beverli, pomalo bi izašli i Ibaka ili Batum... Tanko je to. Mučeni Balmer nikako da ukapira da ipak mora da nabavi trenera.

Mulder +27 za 19 minuta, Bazemore, Lee, tri beka i Pašćal u ulozi Drejmonda, neka vrsta Hjustonovštine na Kerov način. Ćeraćemo se. Očekujem puno od Pašćala.

Jesu oni igrali prije 3 noci isto? Jel se i tad sprdao sa tim sto si naveo i to Klipanima b2b bio? 5-17 cini mi se tada

Link to comment
Share on other sites

Ne zezaj, momak od 183cm i 30+ godina igra uz snažnu podršku Demiona Lija, Kenta Bazemora i Erika Paščala protiv američke reprezentacije u malom, projektovane da osvoji 5 titula uzastopce, predvođene Kawhijem, Paulom i dodatno pojačanom ove godine  raznim Ibakama, ... 1 1 mi deluje kao masivan rezultat. Budimo realni. Dok se Vajzmen ne ustali kao dominantan centar, a Oubre ne završi sa REBT terapijom, svaka pobeda protiv ovih drim timova se kod mene piše 2 puta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

Ne zezaj, momak od 183cm i 30+ godina igra uz snažnu podršku Demiona Lija, Kenta Bazemora i Erika Paščala protiv američke reprezentacije u malom, projektovane da osvoji 5 titula uzastopce, predvođene Kawhijem, Paulom i dodatno pojačanom ove godine  raznim Ibakama, ... 1 1 mi deluje kao masivan rezultat. Budimo realni. Dok se Vajzmen ne ustali kao dominantan centar, a Oubre ne završi sa REBT terapijom, svaka pobeda protiv ovih drim timova se kod mene piše 2 puta.

Pa ti ode u tesku krajnost sa hvalospjevima za ovaj mec od jutros a prije 3 dana igrali isti timovi i tad se raspao. Ne moras da spustas nekog da bi uzdigao Stepha. Svi znaju ko je i sta je. Tezak fail da ne izbori plejof koliko god da pokusavate da predstavite da igra sa Covicima i Lazicima

Link to comment
Share on other sites

Ma ne brinu mene Klipersi dok furaju ovaj fazon. Malo mi smeta što  Vogel ne dobija ni približno priznanje i poštovanje koje bi trebalo da dobije. Lebron i AD su razvalili prošlu sezonu, ali sam uveren da bi masa nba trenera uspela da to zasere da su bili na Frenkovom mestu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

Naslov pesme : Kad Miki kaze da se boji

 


 

kad miki kaže da se boji
on misli ozbiljno
ima fobiju od potresa
živi visoko

kad miki kaže da se boji
u ocima mu strah
toksira se vinjakom
i ne pomislja na laž

kad miki kaže da se boji
noge mu klecaju
kupio je skupa kola
a sada ga zezaju

kad miki kaže da se boji
dan postaje siv
naručujem mu novu rundu
i odlazim

a na ulici sa svake strane
filijale uredi
iz njih plaze birokrate
jao ljudi pa ja se bojim
tek sada znam što je strah
i ja se bojim

kad miki kaže da se boji
strahuje za kćer
što ce njoj pilule
ima trinaest let

kad miki kaže da se boji
izlazim na zrak
muka mi je i znojim se
povraćam

 

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, sunset rubdown said:

osmi uzastopni poraz od pistonsa. pa jbt.

 

na 23 razlike u drugoj cetvrtini ti pripaljujes trojku za trojkom, naravno neuspesno i vracas detroit u igru... poraz ide na dusu montyja williamsa...

 

da, i devin booker, setio se da se vrati na utakmicu minut pred kraj produzetka, jebala ga kendall jenner.

Evo mojih zapažanja. Ovo je prvi put u sezoni da nisam odgledao utakmicu od početka do kraja u lajvu, Uključio sam se na početak drugog poluvremena tako da ne znam šta se dešavalo u prvom poluvremenu osim da nam je klupa opet donijela veliku razliku koju po ko zna koji put startna petorka uspije ispustiti. Opet ću ja da su nas napunili u reketu i to opet sa 4. To već postaje simptomatično. Ako je već Siakam odličanr igrač J. Grant definitivno  ne spada u tu kategoriju. Pritom ne mislim da je on loš igrač ali i od njega a smo napravili LeBrona lično. Veliki fejl da nemamo ozbiljnu četvorku. Crowder ne može čuvati tu poziciju i po meni on mora puno bolje. Tu spada i Paul koji ne može vola ubit. Nisam nikad bio neki fan Rubija ali sada razumijem skepticizam @SteveFrancis#3 u vezi tradea. On je strahovito usporio igru Sansa, p'n'r ne postoji. No tu ću se zaustavit i reći zasada. Mali je uzorak. Dajmo vremenu vrijeme pa da sudimo onda. Booker se još nije pojavio . Ne znam koji je točno njegov problem. Selekcija šuta mu je očajna, puno previše izgubljenih lopti itd. Ajmo reći da će on u jednom trenutku proigrati. Ovo ispucavanje trica isto je neprihvatljivo. Iako osobno obožavam trojkaške ekipe jer to ubija u pojam svaku ekipu kad ih kreneš zatrpavat ne možeš vječno živjet od toga. Čini mi se da je i Bridges krenuo dalje od opanaka i umislio da je elitni scorer što realno nije i ne koristi ono što mu je bogom dano. Ovaj poraz slažem se s tobom ide na dušu Montyja definitivno. Detroit s time da ne uvredim bilo koga ko ih simpatizira je zaista jako skromna ekipa i najslabija koju sam ispratio u zadnje vrijeme ali eto pronašli smonekako  način da izgubimo od takve ekipe unatoč +23. Znam dešava se to u NBA često da autsajderi tu i tamo iznenade puno ječe ekipe ali nije ti drago kad se to desi timu za koji navijaš. Evo i Klipani prosuli veliku prednost jučer iz treće četvrtine. Ozbiljno razmišljam da li odgledam u lajvu večeras sa Indianom. Iskustvo govori da kad tako prokocakaš dobijenu( uvjetno )utakmicu obično kreneš u seriju poraza a još je i back to back protiv dobre ekipe. Lako bi ovaj road trip mogao finiti 0/3. Da ne mračim više.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...