Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, Darko said:

I Coach Lu-u. Taktički je izbacio Ayton-a iz igre danas. Verujem da će se Sunsi opraviti za sledeću mada bilo kako se završilo, veliki respect za ovu ekipu Klipersa i coach-a. 

 

Apsolutno. Ona zona koju je postavio sa pokretljivim Morisom u sredini koji se ne libi da iskace kod pikova je totalno izbacila Sunse, a posebno Aytona, iz ritma. Odlicno pripremljeno, videcemo kako ce Monti da odgovori

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapravo je Lue umalo vratio Sunse na početku zadnje četvrtine, ostavljajući ''vrućeg'' PG-a na klupi prva tri minuta i igrajući sa Bugijem koga su natrpali u p'n'r-u i prodorom. Samo small ball je recept za Klipane, imaju super igrače za takvu igru. Ne izmišljati toplu vodu i ni veliko finale nije nedostižno. :thumbsup:

Edited by Ječmendo
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LordOfTerror said:

Ova prica o silovanjima bi imala nekog smisla da svaki 4. igrac u ligi nije upleten u neki sex scandal.

 

Najpametniji ispade George sto se ozenio 1 takvom i izbegao dalju zajebanciju :classic_biggrin:

 

Hebeni Lu ima 3 zene i smrce kokain, kako ga nije sramota...

 

Uostalom ljudi teraju lopte, masa ih nema zavrsenu ni osnovnu skolu, slazem se da negde crta treba da se podvuce ali ono...

 

o bože kakva glupost. evo nek' stoji na još jednoj strani, treba to ponovo pročitati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

o bože kakva glupost. evo nek' stoji na još jednoj strani, treba to ponovo pročitati.

 

I treba da stoji...

 

Postao je kosarkaski trener ne ide da predaje solfedjo u katolickom crkvenom horu bezgresno zacete dece...

 

Pa sad da treba da osecaju moralnu odgovornost za nesto sto je radio varljivog leta 68' i za sta pri tom nije osudjen.

'

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja ipak mislim da Sunsi završavaju sve u sledećoj. Ovde je George odigrao maltene najbolju PO partiju u karijeri uz odlične Morrisa i Ređija plus dobar doprinos Cousinsa. Neće se to ponoviti. Plus neće Ayton biti ovako nebitan kao u ovoj utakmici.

 

Nisam neki optimista, ovo je bas bio tezak flop, kod kuce izaci sa 0 energije, bez nekog konkretnog razloga, sa kompletnim timom protiv Clippersa bez najboljeg igraca... Bili smo favoriti svakako i usrali smo motku debelo. Sad ce biti cirkus do kraja, nema da fali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Nisam neki optimista, ovo je bas bio tezak flop, kod kuce izaci sa 0 energije, bez nekog konkretnog razloga, sa kompletnim timom protiv Clippersa bez najboljeg igraca... Bili smo favoriti svakako i usrali smo motku debelo. Sad ce biti cirkus do kraja, nema da fali.

 

b1cdcd6b67d1ad9bbd3ffb6a2aeb29bb.gif

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, oubrevo. said:

što kaže kaos, i oni oslobođeni optužbe i oni koji su odslužili kaznu imaju pravo da se integrišu u društvo. ja prosto razlikujem ove navedene stvari i gomile drugih. 

to je neka moja privatna vetikala.

 

eto i bataleka neće biti osuđen i ima pravo da glumi. ali hvala qrcu pa glumci odbijaju da glume sa njim.  tj nije im čast iako bi trebalo da bude u leka-svetu.

Sve te kapiram i fala na odgovoru, mene samo zanima kako napraviti tu integraciju u društvo ako svi okrenemo glavu od njega, pa ne može da bude ni čistač a kamoli skupo plaćen trener. Ponavljam, govorim o slučaju da je neko priznao, odgulio svoje i vratio se međ' svet, na stranu svi drugi slučajevi, pa i ovi o kojima divanite.

 

Postoji delo i kazna za isto. Ako nastavimo da ga kažnjavamo i nakon toga, počeće da liči na ono kada povratnici sa Golog otoka nisu mogli da žive normalno, da nađu posao i šta god, jer su počinili najveće svetogrđe. Ili još ranije (a i sada ponegde aktuelno) doživotno nošenje nekih ožiljaka, sečenje nosa ili ekstremiteta itede. Mislim... ulazimo u totalitarizam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Postoji delo i kazna za isto. Ako nastavimo da ga kažnjavamo i nakon toga, počeće da liči na ono kada povratnici sa Golog otoka nisu mogli da žive normalno, da nađu posao i šta god, jer su počinili najveće svetogrđe. .

 

silovanje ljudskog bića i jeste jedno od najvećih svetogrđa, zločina, divljaštva, nazovi to kako hoćeš.

 

mislim, nema potrebe sad da nešto dalje artikulišemo temu, vidiš da je veoma kompleksna, pa je onda lord da bi mu bilo sve jednostavnije lepo izravnao silovanje sa random seks skandalom a onda otišao i korak dalje, da je za neki posao izvan katoličkog hora to i normalno (ne znam zašto je baš katolički hor uzeo kao primer)

 

tako da totalitarizma neće biti svakako. biće još prava da se siluje i da odužiš dug društvu pa da cepaš dalje.

 

--

Quote

Ne trazim razumevanje za Bilapsa, ali svako ko ide malo dublje i sagleda uzrok i posledicu videce da je on ispastao zbog toga kao igrac i da mu cak ni Minesota nije htela da mu da duzi ugovor i koliko mu je to stvaralo problema dok nije otisao u popravni dom- Detroit. Ranije kao sto napisah, tri puta trejdovan i jedan od retkih pikova prve runde(tacnije treci) koji je trejdovan iz velike fransize kao sto je Boston nakon pola godine. Mislice da je covek samo dao pare i prosao bez posledica.

 

bilapsov sivi dom.

 

opet kažem, valjda i za tako ekstremne stvari ljudima treba da im se lično desi da bi razumeli koliko su nam poremećeni prioriteti u glavi i kakve posledice to ostavlja na jedno ljudsko biće.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, oubrevo. said:

au.

 

Ne znam sta auces, realnost je da ih 90% hebava kurve po gostovanjima i da za svakog koliko sutra moze da izadje prica o silovanju.

 

Hardenu verovatno preti dozivotna robija, ako do toga dodje optuzice ga da je silovao ceo striptiz klub sa sve koktel majstorima...

 

Nisam nesto nesto pratio taj pojedinacni slucaj Bilapsa niti me iskreno zanima, sto neko rece previse je to kompleksna tema. 

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

 

Ne znam sta auces, realnost je da ih 90% hebava kurve po gostovanjima i da za svakog koliko sutra moze da izadje prica o silovanju.

 

Hardenu verovatno preti dozivotna robija, ako do toga dodje optuzice ga da je silovao ceo striptiz klub sa sve koktel majstorima...

 

Nisam nesto nesto pratio taj pojedinacni slucaj Bilapsa niti me iskreno zanima, sto neko rece previse je to kompleksna tema. 

 

aučem pošto iz posta u post potvrđuješ taj svoj tužan stav na temu: silovanje ni ne postoji, ono se dogodi kada neka kurva reši nakon seksa da optuži svog partnera ili partnere.

 

izgleda da kao i derrick rose, nisi još čuo za reč "consensual".

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 

10 minutes ago, oubrevo. said:

 

aučem pošto iz posta u post potvrđuješ taj svoj tužan stav na temu: silovanje ni ne postoji, ono se dogodi kada neka kurva reši nakon seksa da optuži svog partnera ili partnere.

 

izgleda da kao i derrick rose, nisi još čuo za reč "consensual".

 

Pa posto ovde konkretno pricamo o sportistima koji su teski stotine miliona dolara i zrtvama kojima je bitnije da se nagode sa njima da bi pokrile svoje teske dusevne traume nego da isteraju pravdu da to jeste moj stav na temu...

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije žrtvama uvek bitnije da se nagode, već su ti sportisti teški stotine miliona dolara u poziciji moći, što zbog pola, što zbog tih stotina miliona dolara. Ispada da je devojkama cilj da robijaju samo teški siromasi, dok im je ok da se sa sportistima nagode za pare. Baš teška relativizacija.

Edited by DameTime
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Nije žrtvama uvek bitnije da se nagode, već su ti sportisti teški stotine miliona dolara u poziciji moći, št zbog pola, što zbog tih stotina miliona dolara.

 

ma neke kurve jednostavno neće da osete radost ponovnog proživljavanja celog tog čina u detalje i po 200 puta. zinulo im dupe za pare umesto da prolaze kroz taj ultimativni joyride.

 

ta neka glupa istraživanja govore kako te neke silovane osobe neretko promene svoj iskaz, pazi sad, i bez novca i nagodbe, kada shvate kroz kakvu torturu treba da prođu. kažu da nisu ni bile silovane, glupače.

 

ali jebiga, valjda to moraš da doživiš da bi razumeo.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

Nadam se da razlikujes silovanje od drugih vrsta seksualnog uznemiravanja.

 

Ali ne bih se vracao na to, posto si ti tvrdio da je svaki 4. igrac upleten u seks skandal, ja tvrdim da je to teska neistina u svrhu relativizacije, pa izvoli dokazi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oubrevo. said:

 

ma neke kurve jednostavno neće da osete radost ponovnog proživljavanja celog tog čina u detalje i po 200 puta. zinulo im dupe za pare umesto da prolaze kroz taj ultimativni joyride.

 

ta neka glupa istraživanja govore kako te neke silovane osobe neretko promene svoj iskaz, pazi sad, i bez novca i nagodbe, kada shvate kroz kakvu torturu treba da prođu. kažu da nisu ni bile silovane, glupače.

 

ali jebiga, valjda to moraš da doživiš da bi razumeo.

Pošto svi znamo da devojke biraju ko će da ih siluje, prvo odmere da li je siroma' ili ima pare, ako je siroma' njega tuže da ide u zatvor, a ako je ovaj drugi njemu traže pare :)))))) 

 

Sve i da je istina da je svaki četvrti NBA igrač upleten u seks skandal (a nije), da li to znači da mi treba da budemo ok sa tim?!

Edited by DameTime
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Pošto svi znamo da devojke biraju ko će da ih siluje, prvo odmere da li je siroma' ili ima pare, ako je siroma' njega tuže da ide u zatvor, a ako je ovaj drugi njemu traže pare :)))))) 

 

pa da, pošto silovanje ni ne postoji, samo naknadna odluka žene nakon seksualnog odnosa kako će ga definisati.

 

rispekt za walt clyde fraizera, pomenutog hardona i mnoge druge heroje koji uprkos svojim promiskuitetnim navikama još nisu naleteli na te lešinarke.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marvin said:

 

Nadam se da razlikujes silovanje od drugih vrsta seksualnog uznemiravanja.

 

Ali ne bih se vracao na to, posto si ti tvrdio da je svaki 4. igrac upleten u seks skandal, ja tvrdim da je to teska neistina u svrhu relativizacije, pa izvoli dokazi

 

Nisam rekao da je upleten u sex scandal nego da isti moze da se pokrene protiv 90% igraca...

 

Ali generalno pricamo o sistemu gde je nekad klecanje i zameranje debelim belim gazdama veci greh od ubistva sto se tice dobijanja posla tako da...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...