Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Obruka se Fila za sve pare. Simons jednostavno da probaci loptu kroz obruč, a to je veliki problem kad se radi u drugom igraču ekipe. Embid je odigrao dosta dobar PO. Curry fantastičan za svoje mogućnosti, ali čini mi se da je nosio preveliki teret. Harris uvijek nešto toplo-hladno. Falio je Greeen na kraju, kakav god da je bolji je igrač od Korkmaza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono kad pre fazon 2+ godine vidis ovo sa Simmonsom u nekoj nebitnoj utakmici regularne sezone i rejvujes dok te ljudi gledaju kao budalu i onda dignes ruke.

 

Meni je iskreno ovo sve normalno i ocekivano, decko ima mentalne probleme vidi se da mu je Konjina bila mentor.

 

Da Budak ne vodi Buckse mislim da bi mi to bila metla u najavi ovako ko zna, mozda ce Younga da cuva Forbes celu seriju.

 

Jel se zna sta se desilo sa Hunterom ima li nameru da se vraca?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 said:

@delgado sta je ovo brate moj?

 

 

Plej of sve bolji, a jedna Atlanta sa 6 NBA igraca od kojih je jedan rovit se dokoprcala u ECF. Slabo. Ovaj plej of su obelezile povrede. Bron je u pravu, sezona nije morala da pocinje tako rano.

Edited by Drakaris
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, DameTime said:

Kojom logikom su Siksersi sa Simonsom bez šuta i kilavim Embiidom uopšte bili favorit protiv Atlante? Osim što smo mi smatrali da imaju neku granitnu odbranu.

 

Embiid nije sporan, on je uglavnom uništavao dole bilo koga ko ga je čuvao. Za Simmonsa se ipak nije očekivalo da je baš ovoliko beskoristan, ne bi to bila tolika vest da je on redovno takav. Procenti šuta sa penala su ipak skandalozni, pa i najdrveniji centri su bolje gađali. Harris je na papiru bolji od bilo kog igrača Hawksa koji se ne preziva Young. Takođe, imaju nekih stvarno dobrih defanzivaca, posebno spolja. Osim toga, bilo je sumnje i u tog Traya, koji se pokazao boljim i pouzdanijim nego što se očekivalo, Hawksi su prošle sezone bili među najgorim timovima u ligi. Korektni su Hawksi, da se razumemo, ali ko je tu drugi, treći igrač? Još bez Huntera koji je bitan kao odlična 3&D opcija. Bruka Sixersa i niko me neće razuveriti u vezi toga. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Embiid nije sporan, on je uglavnom uništavao dole bilo koga ko ga je čuvao. Za Simmonsa se ipak nije očekivalo da je baš ovoliko beskoristan, ne bi to bila tolika vest da je on redovno takav. Procenti šuta sa penala su ipak skandalozni, pa i najdrveniji centri su bolje gađali. Harris je na papiru bolji od bilo kog igrača Hawksa koji se ne preziva Young. Takođe, imaju nekih stvarno dobrih defanzivaca, posebno spolja. Osim toga, bilo je sumnje i u tog Traya, koji se pokazao boljim i pouzdanijim nego što se očekivalo, Hawksi su prošle sezone bili među najgorim timovima u ligi. Korektni su Hawksi, da se razumemo, ali ko je tu drugi, treći igrač? Još bez Huntera koji je bitan kao odlična 3&D opcija. Bruka Sixersa i niko me neće razuveriti u vezi toga. 

Ne sporim da je bruka Filadelfije, Atlanta ih je noćas odučila od košarke sa očajnim Jangom i bez Bogdanovog doprinosa u napadu. Ja samo kažem da je procena većine nas u startu bila previše na strani File - da je Simons loš šuter i da besomučno dodaje smo znali i pre, kao što smo znali da će ga svaka ekipa faulirati čim pređe centar i čim prigusti jer loše izvodi slobodnjake (dobro, 30% baš nismo očekivali). Znali smo i da je Embiid povređen a i bez te povrede je kilav + nije baš izdržljiv. Znali smo i koliko je Rivers loš trener. Sve smo to znali a opet je vladao utisak da će ih Siksersi "pregaziti".

 

Podučena iskustvom, neću toliku prednost dati Milvokiju. Istina je da oni imaju još jaču odbranu, ali fali im šuterske municije + Midlton ume da se raspadne. Takođe ne zaboravimo i ko sedi na klupi Baksa, Budenholzer koji je što se mene tiče neka blaža verzija Riversa. 

 

Ono što mislim je da ta serija neće otići baš u 7 tekmi, kako god se završila.

 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Filadelfije, napisao sam i pre dve godine, te godine je bila njihova najbolja sansa za titulu sa Batlerom u ekipi. Sve kasnije, cemer i jad, doduse prosle sezone je Ben Simons bio povredjen, pa su pocisceni u plej ofu, govorilo se dosta o trejdu Bena Simonsa, ali im je data jos jedna sansa i ova sezona je rekla sve. Moze se reci i da se Fila zajebala dobro sto ga nisu trejdovali dok je imao neku trzisnu cenu, ona je sada oborena toliko da je pitanje, isplatili se uopste raditi trejd? U povratu se i ne moze dobiti tako mnogo, sem ako neki igrac tokom leta ne dobije Kajri epizodu i zatrazi trejd.

 

Jos im je i upala kasika u med sto su dobili Seta Karija tako besplatno. Ko je gledao plej of u bablu, mogao je videti koliko je on bio fantastican i moglo se primetiti koliko je bio koristan za ekipu. Taj trejd mi otpocetka nije imao smisla. Ni to im nije pomoglo, da su igrali bez njega u ovoj seriji, Atlanta bi resila ovo sa 4:1 bez problema. Jos su sudije progledale kroz prste za nasilnicko ponasanje Embida u G2 koji je gurnuo Galinarija sa ledja, dok za 2-3 veceri kasnije Jokic za glupost dobio iskljucenje...

 

Sada samo zavisi od File kako ce da reaguju na ovo rano ispadanje i mislim da ce napraviti neki ishitren potez gde ce dobiti bukvalno beskorisne igrace i ode mas' u propas'

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

kuku lele, simmons ima veci ugovor nego sto se secam. 33 miliona u sledecoj i 40 miliona u 24/25. sezoni. tesko mi je da zamislim da ce neko pristati na njegov trejd, osim ako ne bude jos nesto prikaceno uz njega.

Najgori ugovor u istoriji kosarke

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

Baš sramotan PO Simona, i cela sezona generalno, ali 31% sa slobodnih u PO..... 

 

Ala je ovde Embiid kvalitetno bacio Simmons-a pred autobus. Jeste da je Simmons zasrao ali ovako izaći u javnost i prebaciti krivicu na svog saigrača je malo džukački potez. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Darko said:

Ala je ovde Embiid kvalitetno bacio Simmons-a pred autobus. Jeste da je Simmons zasrao ali ovako izaći u javnost i prebaciti krivicu na svog saigrača je malo džukački potez. 

 

dva promasena slobodna bacanja u game 5, osam izgubljenih lopti u game 6 i 7...igrao povredjen i ima dovoljno kredita, ali bas jadan komentar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gggggggg said:

kuku lele, simmons ima veci ugovor nego sto se secam. 33 miliona u sledecoj i 40 miliona u 24/25. sezoni. tesko mi je da zamislim da ce neko pristati na njegov trejd, osim ako ne bude jos nesto prikaceno uz njega.

 

Uz ovo samo Embiid moze da se prikaci da bi neko uzeo i Simonsa. 😄

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AgroLaki said:

 

Uz ovo samo Embiid moze da se prikaci da bi neko uzeo i Simonsa. 😄

 

ne bih ja jos nikako digao ruke od simmonsa. a sixersi imaju jos dosta pickova prve runde, svakako se moze napraviti deal. cj se spominjao, tu je jos i kemba...mozda lowry ali to nema previse smisla, kada ga mogu potpisati za dz.

Link to comment
Share on other sites

Iako nije neki bitan faktor u ovim godinama, ja sam jako razočaran George Hillom. Mislio sam da je on odličan veteranski dodatak za PO za Sixerse i neki osigurač za situacije kada Simmonsa moraš da skloniš sa terena da bi imao šutersku širinu. U stvarnosti, Hill apsolutno ništa nije pružio.

Link to comment
Share on other sites

Fila bi morala da saceka Bredlija Bila, jer je samo pitanje vremena kada ce u Vasingtonu biti fajront. Tada bi moglo dosta toga da se da, pikovi plus Ben.

8 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Embid- Vigins+Viseman. Može i neki pick uz to.

Malo je to pikova za TOP10 igraca lige. Kapiram da bi isao Minesotin pik plus 3 pika GS-a i tada bi bilo pitanje da li bi prihvatili.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gggggggg said:

 

ne bih ja jos nikako digao ruke od simmonsa. a sixersi imaju jos dosta pickova prve runde, svakako se moze napraviti deal. cj se spominjao, tu je jos i kemba...mozda lowry ali to nema previse smisla, kada ga mogu potpisati za dz.

 

Jasno je da je momak i dalje mlad, ali tesko da mogu mooda da mu porastu naknadno. Odlican igrac za utakmice bez pritiska. Kacio je neko ovde onaj twit gde je pre 3 godine najavio da nece biti vise hak a Simons opcije, kako ce da navezba sut, pa bulja i dalje. I dalje ce na pocetku sezone da sutne poneku trojku i da ljudi najavljuju cuda, ali onda u plejofu standardni ulazak u stetocina mod kad je tvrdo. On i Embiid ne mogu zajedno do visokih rezultata, jer Embidu treba neka sigurnija opcija u momentu kad ce da crkne. 

 

Link to comment
Share on other sites

I po meni je Phila bila veliki favorit. Manje važno da li su ih potcijenili ili šta već ali umanjiti pobjedu Atlante  jednostavno nije fer. Zasluženo su u finalu jer su se pokazali boljim protivnikom u 7 utakmica. Ajde da je bila samo jedna pa da kažeš još da je bio plain fluke ali ovako 4 pobjede ne mogu biti samo sreća.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AgroLaki said:

 

Jasno je da je momak i dalje mlad, ali tesko da mogu mooda da mu porastu naknadno. Odlican igrac za utakmice bez pritiska. Kacio je neko ovde onaj twit gde je pre 3 godine najavio da nece biti vise hak a Simons opcije, kako ce da navezba sut, pa bulja i dalje. I dalje ce na pocetku sezone da sutne poneku trojku i da ljudi najavljuju cuda, ali onda u plejofu standardni ulazak u stetocina mod kad je tvrdo. On i Embiid ne mogu zajedno do visokih rezultata, jer Embidu treba neka sigurnija opcija u momentu kad ce da crkne. 

 

 

ocigledno da je problem u glavi a ne u skillu.

 

philadelphia, ako hoce malcice da rizikuje usla bi s njim u sezonu, da popravi utisak tokom sezone i onda da ga trejduju do februara.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...