Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

23 minutes ago, gggggggg said:

ti cenis da ce ovaj okc biti kontender za 2-3 godine?

 

pelicansi su 'sutnuli' holidaya jer je su cenili da nece produziti ugovor. na kraju su i sjajno prosli sa toliko dobijenih pikova, swapova i igraca.

 

ima rezona zasto bi ga trejdovali u ovom trenutku i ako to izgleda alogican potez iz ove perspektive.

Mogu da ih vidim ako im se od ovih silnih pikova zalomi neki generacijski talenat.

 

Zato se nikad ne bih resio SGA koji bi im u tom slucaju bio idealna 2-3 opcija...

 

Pa ovogodisnja ekipa OKC bi bila blizu play ina da nisu nastavili zivotinjski da tankuju...

Link to comment
Share on other sites

meni oko te teze sa timelineom nije jasno jedino to što SGA ima 23 god. nije kao da ima 27-8, pa se ne uklapa sa razvojem ostatka ekipe. priznajem da ne poznajem ni osnove salary cap logike ali mislim da oni imaju potpuno čistu situaciju sada kada su utopili i horforda, ne vidim zašto mu ne bi dali veliki ugovor pod uslovom da smatraju da je to igrač koji će ga biti vredan.

 

edit

https://hoopshype.com/salaries/oklahoma_city_thunder/

 

imaju kembu još dve godine koga treba utopiti nekim dilejama, ostalo čisto. SGA imaju za džabaka još ove. šta znam, nije drama osim kembe ništa. a i kembo neće 100 godina biti tu

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

okc ce morati da dovede neke igrace sa vecom platom iz trejdova ili da preplacuju igrace zbog donje granice capa. najverovatnije ce dovoditi igrace iz trejdova da popune taj cap, uz pickove naravno.

 

sga nije mator i svakako bi mogao biti taj kao lider buduce generacije, ali ne sumnjam da bi ga presti dao za nekoliko pikova prve runde ako dobije takvu ponudu. 

 

stoji da imaju previse igraca i pickova i da ce ubrzo morati te pikove da daju za igrace ili da daju tipa 2 za 1, da bi se penjali na draftu ili slicno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LordOfTerror said:

Kad cujem rec ''timeline'' govna mi se prijedu...

 

Timline Finixa bi bio 2092. da nije dosao Cp3 od 40 ljeta i sada ce morati da mu daju blanko cek i mole boga da ih ne odvali i sa 4. godinom ugovora....

😂😂😂

Da se razumemo, ne reagujem sa "haha" da ti se podsmevam, nego si me stvarno tako lepo nasmejao. Dan mi je bio golo govno a ti si ga popravio ovim postom. Alal ti.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

ili da daju tipa 2 za 1, da bi se penjali na draftu ili slicno.

 

to davanje dva niža pika za viši (značajnije viši) mi je totalni pipe dream. jedini način da se to izvede je da prihvatiš neki tarme loš ugovor od ekipe koja ne može da istrpi isti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

E bas nas je ono usrecio Paul... Jos jedno izgubljeno finale, mosh misliti uspeha...

 

Ma da bre. Finiks 10 godina bez doigravanja, pa pravac veliko finale. Bas ste teski luzeri.

 

Usrecio vas je Janis. Pol ne snosi bas neku krivicu. Pre Booker nego bilo ko drugi. Decko ispario kad je najvaznije.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Ma koji ce nam, idemo all in. Ocu se cimat oko drafta😀

 

Daj bre ludaka u LAL pa nek ispaljuje cigle ali bice bar zabave oko TD🤣🤣🤣

Nemamo pristojnog šutera za 3 poena. Dobro nema veze. Makar smo dobili igrača koji će otkida regularnu sezonu dok će Bron i AD da igraju svaku drugu čuvajući se za plej of. To je igrač za RS, a ne Hereli, Šrederi i razne dijabole. 

 

Ostaje sad samo da se vidi da li se može nešto izvući od Šrederovog sign and trade, a imamo i THT-a da pošaljemo.

 

Ništa tu još nije gotovo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Nemamo pristojnog šutera za 3 poena. Dobro nema veze. Makar smo dobili igrača koji će otkida regularnu sezonu dok će Bron i AD da igraju svaku drugu čuvajući se za plej of. To je igrač za RS, a ne Hereli, Šrederi i razne dijabole. 

 

Ostaje sad samo da se vidi da li se može nešto izvući od Šrederovog sign and trade, a imamo i THT-a da pošaljemo.

 

Ništa tu još nije gotovo.

 

 

Ma Woj stari hejter, kako bi volio da ga izduva za ovaj trejd jer je najavio trejd sa Kingsima a ono bum trejd za Russa legendu😀

Russ je ono sto trebe, je.. mi se za tog sutera. Ovaj je neustrasiv, ima sam da gazi u reg dio sezone. Nacice se sutera na FA, veterana, za to je brinem.

Jeste da vapimo za suterom ali isto tako Russ je 3x bolji od Srodera koji je trebao da organziuje napade i napada obruc, vuce kontre. Tu je Russ dr mr

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...