Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ja sam iznenađen da su Tanderi poslali ovu ponudu, a još više i da su Pistonsi odbili, lol. SGA je ove sezone pokazao i više nego sjajan napredak, posebno napadački je postao zver 63 TS, 42% za 3 na 24 ppg, šta želiš više od treće sezone, pritom je u odbrani i više nego dobar. Za mene je ovo nenormalna ponuda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar ti potpis, Draki

Celoj ligi nudimo Kuzmasina al svi su u fazonu tnx, but no tnx cak iako je na skroz ok ugovoru 😄 

DeRozan vec par godina kumi da ga LA prihvati, ucamio se u SPursima, on je mozda i najrealniji ako pristane da igra za manje kesha

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Inace ovo je bas zanimljivo. Da li je Cade toliki potencijal da vredi SGA plus 6 pik. Naravno  ima i do toga sto OKC nije zeljna da isplati max SGA.
Inace neka jave Juti da je Favors dobar ugovor.

 

naravno ne mozemo znati da li ce cunningham zaista biti generational player ali gm koji ga da za SGA i 6i pik, potpisuje sebi otkaz u najavi. 

 

vaznost cadea za piatonse nije samo igracka, vec i u hajpu koji bi mogao da vrati publiku u praznu halu. 

 

ja licno ne bih dao njega ni za tatuma i 6i pik a kamo za SGA. 

 

cade je najveca sigurica da bude dobar. koliko dobar, ostaje da se vidi. 

Link to comment
Share on other sites

My least favorite Knick in recent years was Arron Afflalo. Not because of his game, though his one year in New York was less memorable for anything on the court than his late-season beef with Kurt Rambis over being benched for Sasha Vujacic (just writing that sentences makes me wanna put away all the sharp objects near me). No, I didn’t like Afflalo because I hated typing his name.

 

I want “Arron” to be “Aron,” for some reason, and I literally have to s-l-o-w my brain waves to a crawl to spell “Afflalo” Something about the two Fs followed by an L doesn’t sit right with me. Like playing the piano, when I type I like to everything to be smooth and fast so I can get into a roll, a zone. “Afflalo” is basically a big tar pit right in the middle of the Autobahn. Which brings us to Miles McBride.

 

https://www.postingandtoasting.com/2021/7/27/22593697/know-the-prospect-miles-mcbride

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, delgado said:

Dobar ti potpis, Draki

Celoj ligi nudimo Kuzmasina al svi su u fazonu tnx, but no tnx cak iako je na skroz ok ugovoru 😄 

DeRozan vec par godina kumi da ga LA prihvati, ucamio se u SPursima, on je mozda i najrealniji ako pristane da igra za manje kesha

 

Jbg brate, cele sezone je Kuzmy meme lord, cak i za LAL fanove, a sad biste da ga uvaljate kao top robu. Ne ide vam ni Derozana da jurite, momak nema pobednicki mentalitet, ne bi legao lepo Dzejmsu i Dejvisu. Mozda su dobri droogari ovako, ali ce da izpizdi na njega kad bude tvrdo. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drakaris said:

Kad je Klarkson postao igrač, onda će i Kuzma.

 

Ne bih bas mogao da se slozim sa ovom konstatacijom, izmedju njih dvojice je Klarkson bio taj sa izglednijim sansama da napravi vise. U njegovom slucaju je dovoljno sto ima poene u rukama i da je kao takav najpotrebniji ekipama koje su ofanzivno impotentne i trebaju im poeni sa klupe. Lakse mu je naci ulogu u uhodanom sistemu. Za Kuzmu bi trebalo mnogo toga da se poklopi i vise stvari treba da se menjaju kod njega, mogao bi u najgorim ekipama da bude u top2 scorera dok ne naleti neki veci talent i ne preuzme njegovu kvotu suteva. Vece su sanse da ce biti marginalizovan nego da napreduje iz sezone u sezonu i da svoj nivo igre dize na visi nivo. Trenutno mi je teze da ga zamislim kao jednog od vodecih strelaca u nekom od contendera, bez obzira on bio starter ili ulazio sa klupe. 

 

Nije nemoguce da ce od njega biti nesto, ali moraju prvo da se dese drasticne promene.

Link to comment
Share on other sites

Kuzma je odlican napadac, sposoban da trpa po 25+ bez problema. Sjebalo ga sto Lebron od njega pokusava da napravi 3&D igraca.

 

Kuzma u recimo Sakramentu u tom trejdu za Hielda bi bez problema bio u 2 najbolja strijelca ekipe. Igrala bi se bas atraktivna, brza kosarka👍

 

Kuzma legenda

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, delgado said:

Jeste, LeBron je kriv sto je Kuzma nesposobni, imbecilni luzer.

Koliko nemas postovanja, to je strasno, al dobro, kad se King penzionise, ponovo ces gledati Xaviera Henrija i takve kao tank komandire

 

Moram cekat do peMzije?😁

 

Os ti da se trejduje Kuzma ili ne? Takvim upisima i stavom ces ga gledat jos dugo u dresu Lejkersa. 

Ponavljaj za mnom, Kuzma je allstar potencijal sposoban da ubacuje 25+ bez problema.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Miki28 said:

Kuzma je odlican napadac, sposoban da trpa po 25+ bez problema. Sjebalo ga sto Lebron od njega pokusava da napravi 3&D igraca.

 

Ovde mi ajde nista nije bilo mnogo sumLJivo...

 

 

51 minutes ago, Miki28 said:

 

 

Kuzma u recimo Sakramentu u tom trejdu za Hielda bi bez problema bio u 2 najbolja strijelca ekipe. Igrala bi se bas atraktivna, brza kosarka👍

 

 

 

Ovde mi se vec pali alarm... 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Moram cekat do peMzije?😁

 

Os ti da se trejduje Kuzma ili ne? Takvim upisima i stavom ces ga gledat jos dugo u dresu Lejkersa. 

Ponavljaj za mnom, Kuzma je allstar potencijal sposoban da ubacuje 25+ bez problema.

Trepni dvaput ako si otet. 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTIme said:

Trepni dvaput ako si otet. 😄 

Nisam, samo sad jasno vidim taj potencijal Kyle Kuzme i stvarno steta da se to ne iskoristi u nekom drugom timu. Jednostavno Lebron nije u mogucnosti da  to izvuce iz njega i za njegovo dobro ga treba trejdovat, da ostvari svoj potencijal i pokaze svima raskosan talenat koji posjeduje.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...