Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, oubrevo. said:

JYD i tokyo definitivno nisu izgledali kao lebron fanovi, mada se iskreno ne secam njihovog stava na temu. 

 

Apsolutno bi me podrzali ovde (mene i Drakija) , nemaj sumnje

Oni su Detroit fanovi, oni su prosli zivot i znaju realnost

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

JYD i tokyo definitivno nisu izgledali kao lebron fanovi, mada se iskreno ne secam njihovog stava na temu. 

 

Pa ko je ovde uopste Bronov fan, izuzev delgada? Ali to svakako ne znaci da treba redovno da citamo rendom nemusta osporavanja njegove karijere, bazirana na licnom animozitetu, ili recimo vatafakchina upise tipa Kobe>Bron....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Pa ko je ovde uopste Bronov fan, izuzev delgada? Ali to svakako ne znaci da treba redovno da citamo rendom nemusta osporavanja njegove karijere, bazirana na licnom animozitetu, ili recimo vatafakchina upise tipa Kobe>Bron....

 

opusteno, ja samo pokusavam da prizovem krhku memoriju 

 

zato se zivo secam da me je tokyo lozio kako je rudi gej majstor za mela. 

 

gej je okej ali eto, i najveci grese. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod njih dvojice, gde su sta rade sofo i nemo #kucamonavratazaboravljenihForumb92-Superastarova ?

 

 Eto Miki, okupio bi ih ja, al svi se razbezali, ostasmo sami Draki ja na frontu protiv vas Kobelita 😄

 

Ustvari, Kobedicians  , evo Miki bacio ciglu 😄  

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sofa me vec od pre pocetka sezone ignorise na skypu 😞 sigurno nije pomoglo sto sam mu hejtovao tatuma i celticse kad god sam mogao.

 

a sa nemom se nisam cuo godinama. 

 

uspesni ljudi cim su se batalili foruma.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...