Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 said:

Kazu Kuzma&KCP da se nudi nasiroko... Upecace se neko kad nece Portland za Dame. Posle ovog izdanja sa Francuzima cijena pala🤣🤣🤣

Vala debili jesmo, ali baš toliki nismo. 🤣 Uzeće neko Kuzmu, ne brigaj.

 

Pala cena, pala, Niksi zadovoljno trljaju ruke. 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTIme said:

Vala debili jesmo, ali baš toliki nismo. 🤣 Uzeće neko Kuzmu, ne brigaj.

 

Pala cena, pala, Niksi zadovoljno trljaju ruke. 😁

Nije Dame Dolla lud da ode u Knickse. Koji ce mu to u zivotu🤦‍♂️

Lakeshow da se AD, Lebron i on posprdaju sa ligom, moze da pripaljuje i sa svoje polovine😁

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Nije Dame Dolla lud da ode u Knickse. Koji ce mu to u zivotu🤦‍♂️

Lakeshow da se AD, Lebron i on posprdaju sa ligom, moze da pripaljuje i sa svoje polovine😁

Opušteno, za Nikse se svake sezone vezuje bar jedan superstar, i niko na kraju ne ode tamo. 😄

 

Ostaje on kod nas. Inače, šuška se da vežba šut sa centra i da planira da ga izvede na zvaničnoj utakmici. 🧐

Link to comment
Share on other sites

Ma ostaje Dejm u Portlandu. Tamo i karijeru završava, može on biti nezadovoljan koliko hoće ali ne verujem da će pogaziti svoje reči i tražiti trejd. Portlanđani se očito zadovoljavaju samo plej ofom gde će biti počišćeni i njima to odgovara.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Ma ostaje Dejm u Portlandu. Tamo i karijeru završava, može on biti nezadovoljan koliko hoće ali ne verujem da će pogaziti svoje reči i tražiti trejd. Portlanđani se očito zadovoljavaju samo plej ofom gde će biti počišćeni i njima to odgovara.

Ali ne i Lillard, taj mali je sampionskog kova i treba da zaigra u najboljoj fransizi lige, Lakeshow😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTIme said:

Drakaris taman lepo počne upis, reko' taman ću mu udeliti lajkić, a onda se kvalitetno da ne kažem šta po tom svom postu xD

Ja volim da pišem samo istinu, težak sam realist.

 

Zato se Furnijeu naglo digla cena, on mi je zanimljiv igrač i pre bih njega imao nego KCP-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Don Radonja said:

Naglo mu se digla cena posle jedne utakmice.

Ima isto tako naglo da se spusti kad na sledecoj bude sutirao tipa 5-19...

Ja ne mislim tako, Furnije je po meni baš dosta napredovao, sada igra dobro i odbranu, veoma efikasan skorer, plus mu nije strano da igra i pleja. Furnije se baš solidno pokazao i u toj ulozi kada je gomilu plejeva u Orlandu bilo povređeno u tandemu sa Vučevićem. On i Nikola su držali maltene plej of nivo igre, ali su Orlando stvarno osakatile 3 višenedeljna odsustva Furnijea plus mnoštvo povreda i nisu imali tako visok plasman do dedlajna, kada su rešili da rasture ekipu. CJ recimo zarađuje velike pare, skoro pa max, a ja ne vidim jedan parametar u kom je bolji od Furnijea.

Link to comment
Share on other sites

furnije ne igra dobro odbranu, cesto je ne igra uopste, vrlo je streaky shooter, sto znaci da je cas efikasan a cesce nije a pleja svakako ne moze igrati, iako moze da prevede loptu preko pola. 

 

meni licno je jedan od najneomiljenijih igraca, zato sto totalno ne jebe sta se desava oko njega plus sto je ubedjen da je najbolji suter na terenu a uglavnom nije. to mu se jednom u plavom mesecu isplati kao juce ali obicno ne. 

Edited by oubrevo.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gggggggg said:

tier 1 

durant james leonard

 

tier 2

antetokounmpo curry jokic harden embiid doncic

 

tier 3

lillard george butler davis irving tatum beal

 

tier 4

towns williamson booker gobert young mitchell brown lavine adebayo middleton holiday vucevic lowry siakam paul

👍Samo bih spustio Kavaja u 2, a Janisa poterao gore u 1. 

 

8 minutes ago, Drakaris said:

Više od mesec dana Fila i Ben nisu u kontaktu, znači da je trejd kamenjara i više nego izvestan. Pitam li se koja će ekipa da ga uzme i baci naredne četiri godine u smeće. Za mene on nema apsolutno nikakvu trejd vrednost, pre bih razmotrio ovog Maksija.

 

Ja bih bas voleo da to bude ''moj'' Sakramento, pa da gledam Fox-Simons duo, nista trojke samo tranzishn. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Ja volim da pišem samo istinu, težak sam realist.

 

Zato se Furnijeu naglo digla cena, on mi je zanimljiv igrač i pre bih njega imao nego KCP-a.

Ne sporim da ti imaš zapažanja koja su istinita i često mimo većine, ali ovo da je Portland zadovoljan ispadanjem u prvom kolu PO... naravno da niko u organizaciji nije zadovoljan, inače ne bi nastao haos koji je nastao na kraju ove sezone. Razumem da si ciničan ali ipak. 😄

 

Kad je Furnije u pitanju, slažem se sa ovim što su prethodno pisali, nikad mi se nije dopadao jer je nepouzdan. Ali kad igra za reprezentaciju je zverka, kao i mnogi evropski igrači.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, oubrevo. said:

furnije ne igra dobro odbranu, cesto je ne igra uopste, vrlo je streaky shooter, sto znaci da je cas efikasan a cesce nije a pleja svakako ne moze igrati, iako moze da prevede loptu preko pola. 

 

meni licno je jedan od najneomiljenijih igraca, zato sto totalno ne jebe sta se desava oko njega plus sto je ubedjen da je najbolji suter na terenu a uglavnom nije. to mu se jednom u plavom mesecu isplati kao juce ali obicno ne. 

Plus frizura

Link to comment
Share on other sites

Na prvi pogled, NO bolje prosao. Makli 35 miliona plata od Adamsa i Bledsoea da se pomjere samo 7 mjesta unazad sto je prakticno nista. 2nd rounderi ionako ne znace mnogo jer ce to kapiram biti neki stash pik, a LAL 1st dogodine ce biti isto 20+ range pa i to nije sad neka nagrada prevelika. Plus je ovima Valanciunas expiring i imace cap space i sledece ljeto od njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

isla je prica da pelicansi zele lowryja i kao ovo je pravljenje mesta njemu. imaju jos 40 miliona u capu, taman za lowryja i ako zele matchovati harta. (hartovo matchovanje nema veze sa capom, samo napominjem sta bi mogli uraditi).

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Pa ako te pare bace na 35-godisnjeg Lowry-a na 3 godine, nije da su napravili ne znam kakav upgrade. Mislim daleko je on naravno ozbiljniji od lesa zvanog Bledsoe, ali nista revolucionarno bece uraditi. Uci ce u PO kontam i tu se proca zavrsava. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...