Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

ja verujem da su oni probali da naprave neki bitan dil. na athleticu tvrde da su se raspitivali za beala cim je krenula prica sa wbrookom ali da su glat izotkivani, jer kao, beal ne trazi trejd. pitanje je da li bi i neko od iskusnijih, tipa penzos duarte, napravio neku razliku bas prve sezone 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oubrevo. said:

ja verujem da su oni probali da naprave neki bitan dil. na athleticu tvrde da su se raspitivali za beala cim je krenula prica sa wbrookom ali da su glat izotkivani, jer kao, beal ne trazi trejd. pitanje je da li bi i neko od iskusnijih, tipa penzos duarte, napravio neku razliku bas prve sezone 

Bez nekih trejdova to će biti još jedna Pekićeva godina koju su pojeli skakavci.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo na temu Fejvorsa od pre par dana, prezadovoljni su sa njime: 

 

 

Quote


Adrian Wojnarowski

@wojespn

The Utah Jazz have agreed to trade C Derrick Favors and a future first-round pick to the Oklahoma City Thunder for a future second-round pick, sources tell ESPN. Jazz create some financial flexibility and Thunder grab another first-rounder.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, gggggggg said:

okc ce morati da dovede neke igrace sa vecom platom iz trejdova ili da preplacuju igrace zbog donje granice capa. najverovatnije ce dovoditi igrace iz trejdova da popune taj cap, uz pickove naravno. 

 

kako sam pametan :Hail:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, realno *w said:

To je već druga tema. Poenta je da moraju da daju pika prve runde, za pika druge, da bi se nadali da ga neko uzme, a čak i za to potrebna je potpno neambiciozna ekipa sa druge strane.

 

nije baš druga tema do kraja. 

ako /hipotetički, jer se nije desilo/ jazz dovede nerlens noela za 15ak minuta backupa & on ima slične statse i impact na ekipu = da li su onda bacili ovaj dil kroz prozor?

 

pošto je problem sa favorsom bio ovde to što ima loše statse za igrača od 10 miliona.

moja tvrdnja je bila da će većina ako ne i svi igrači imati te statse za to provedeno vreme u igri

 

nisam računao enes kantera, on može do borderline 10+10 za 15ak minuta  ( :

Link to comment
Share on other sites

Problem je na sta lici igrac koji se placa 10 miliona $. Ocaj u napadu a u odbrani ne postoji. Igrac manje na terenu i za te pare se ocekuje neki impact. Takvog igraca koji toliko doprinosi mogu naci i za minimalac. Za 10 miliona $ se ocekuje ipak neki impact a ne lesina od igraca

Link to comment
Share on other sites

Jel sam lud ili mi paket koji se spominje za Beala/Simmonsa :Wiggins, Wiseman,Moody,Kuminga+ buduci first rounder deluje kao duplo jaci od onoga sto su Lekersi dali za Davis sve da ova nocasni pikovi budu totalni bustovi...

 

Mislim gori od Harta,Balla i slicnih budala nije bas lako biti.

 

Pogotvu sto su mi Beal i Simmons granici drugi tear igraca ni blizu AD.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LordOfTerror said:

Jel sam lud ili mi paket koji se spominje za Beala/Simmonsa :Wiggins, Wiseman,Moody,Kuminga+ buduci first rounder deluje kao duplo jaci od onoga sto su Lekersi dali za Davis sve da ova nocasni pikovi budu totalni bustovi...

 

Mislim gori od Harta,Balla i slicnih budala nije bas lako biti.

 

Pogotvu sto su mi Beal i Simmons granici drugi tear igraca ni blizu AD.

Naravno, prejak paket za x2 losije igrace. Dati takav paket za Simmonsa je suludo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

A šta će inače Dubsima Beal? Ako nekoj ekipi ne treba SG strelac to su oni. Simmons bi već imao smisla za njih.

 

možda misle da bace acl klaya na SF a beala na SG?

dosta niska posada ali u današnjem nba svetu nije jeres

 

zamisli na trenutak curry, beal, klay prangijanje, gde draymond žmurećki deli pasove i biće ti jasno šta će im beal.

pomor.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

možda misle da bace acl klaya na SF a beala na SG?

dosta niska posada ali u današnjem nba svetu nije jeres

 

zamisli na trenutak curry, beal, klay prangijanje, gde draymond žmurećki deli pasove i biće ti jasno šta će im beal.

pomor.

 

Meni je tu realnija prica da se Klay posle 3 godine ne igranja polomi ponovo, pogotovu sto je i Beal prikriveni AD sa povredama.

 

Onda na pola sezone opet sa Mulderom i Skali u tankovanje.

 

Ovo sa Moodyem i Kumingom gledam na to da se drze sve karte otvorene na stolu, ako nesto krene po zlu mozes sve da rasprodas osim Currya na pola sezone i imas cemu da se nadas.

 

Ako sve bude idealno zasto njih dvojica ne bi bili korisni clanovi rotacije ili mozda nesto vise?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gggggggg said:

 a wiggins jos uvek ima uzasan ugovor, ali to nije bitno.

 

kol'ko je ovo glupavo i tupavo kad je lik isporučio svoje. 

naravno da nije franšizni igrač, to će se nivelisati za par sezona

 

oko nedraftovanih:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Plate za 2021/22:

 

Curry $45,780,966

Klay $37,980,720

Draymond $24,026,712

 

Wiggins $31,579,390

 

Beal $34,502,129

Simmons $33,003,936

 

Kako je moguće sa ovakvim payrollom za 4 igrača (ova trojica plus bilo koji preostali) uopšte sastaviš ekipu a da ne pređeš hard cap?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, oubrevo. said:

 

kol'ko je ovo glupavo i tupavo kad je lik isporučio svoje. 

naravno da nije franšizni igrač, to će se nivelisati za par sezona

 

 isporucio je cisto onoliko da ga ljudi ne zovu vise najgorim ugovorom u ligi nego eto u top5. 

 

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Plate za 2021/22:

 

Curry $45,780,966

Klay $37,980,720

Draymond $24,026,712

 

Wiggins $31,579,390

 

Beal $34,502,129

Simmons $33,003,936

 

Kako je moguće sa ovakvim payrollom za 4 igrača (ova trojica plus bilo koji preostali) uopšte sastaviš ekipu a da ne pređeš hard cap?

 

isto kao sto su i u prethodne dve sezone...sa brdo minimalaca i nadas se da ubodes nesto. na ovo se treba dodati i wisemanov ugovor od 9 miliona i nekih 4 miliona za sedmog pika. owner je spreman placati porez dogod ima curryja u ekipi.

nema u nba hard capa, ima samo soft. to kada se predje placaju se kazne, zavisno od toga koliko si presao i koliko godina uzastopno...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gggggggg said:

 

 isporucio je cisto onoliko da ga ljudi ne zovu vise najgorim ugovorom u ligi nego eto u top5. 

...

 

besmisleno za mene bar. jel kli donosi berićet ili ne? mogli su da ostanu bez duranta i ičega pa da im bazemore uzima te odbrane i šuteve jer je okej sa troškom.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Chaos Is Me said:

Plate za 2021/22:

 

Curry $45,780,966

Klay $37,980,720

Draymond $24,026,712

 

Wiggins $31,579,390

 

Beal $34,502,129

Simmons $33,003,936

 

Kako je moguće sa ovakvim payrollom za 4 igrača (ova trojica plus bilo koji preostali) uopšte sastaviš ekipu a da ne pređeš hard cap?

Hard cap se aktivira recimo u slucaju s&t ukoliko se vec prekoracio salary cap. Onda ti timovi nisu u mogucnosti da nude MLE  i bi-annual ugovore vec samo minimalac.

Ovako nisu limitirane ekipe na to koliko max mogu platiti ali imas luxury tax i koliko se placa za svaki prekoraceni $.

Kad predju salary cap onda su u trejdu ograniceni time da moraju plate izjednacavaju.

Recimo zato je prosle sezone GS mogao imati oko 170 mil $ na plate, Bruklin preko 160 mil $.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...