Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

37 minutes ago, Barkley#34 said:

Neko je baš lupio. Riki prošle sezone 847 poena a CP3 315 do sada.

Da sad sam išo pogledat i činilo mi se stvarno nemoguće ali ajde danas valjda svatko može pisat svašta .

Edit: My bad. Nisam dobro preveo . Evo originalnog teksta:

Chris Paul now has 25 more points in the last 5 games than Rubio has all season. He’s finally in a groove and it shows.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Da sad sam išo pogledat i činilo mi se stvarno nemoguće ali ajde danas valjda svatko može pisat svašta .

Edit: My bad. Nisam dobro preveo . Evo originalnog teksta:

Chris Paul now has 25 more points in the last 5 games than Rubio has all season. He’s finally in a groove and it shows.

Nije on dobro napisao, dobro si preveo (edit: u stvari, nisi ni ti precizno preveo, ali jeste bilo logičnije od napisanog). Nelogičnost iskaza ukazuje na to šta je hteo da kaže.

Edited by Barkley#34
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

zabrinjavajuce je tvoje sve cesce spominjanje billa simmonsa

 

 

homer je i pop-tajkun ali je super podcaster i priča o temama koje su mi zanimljive iz zanimljivog ugla. čovek razmišlja o onome o čemu će pričati

a volim i rewatchables

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Evo jedan hot take: ne bih u životu imao Porzingisa kao bitnog člana rotacije, koliki god unicorn bio. Sinoć kad se lomilo, Ayton rovari i rilja sa jedne strane, a ovaj salonac neobavezno cepa trojke kao da je sredina druge četvrtine.

 

Ne znam šta bi Sunsi mogli da urade da malo pojačaju rotaciju jer mi njihova klupa deluje baš skromno.

 

Posto sam odgledao finis recimo jedno zadnjih 5 minuta voleo bih mi objasnis to rovaranje Aytona?

 

U tom spanu je Porzingis ubacio trojku i dugu dvojku preko Bridzisa. 

 

Ayton mislim da nije ubacio ni 1 kos, 2 puta ga je zalepio Porzigis kao budalu iz cega je taj drugi bio jump ball.

 

Pri tom je napravio i faul u napadu nakon suta Bookera u "mrtvom vremeenu" i poklonio 2 bacanja Dalasu...

 

Pa me zanima cime kako je to rovarenje pomoglo Finiksu?

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, freethrow said:

Meni je najgore kod Porzingisa što nema ni naznake da bi mogao da pokuša da nabaci makar neki jadni poluhorog ili kretnju na postu. Razumem i nesretnu građu, i 220, i sjebana kolena i onemogućene lateralne kretnje, ali ne može niko da me ubedi da nije u stanju da nabaci barem neki potez koji podseća na centra, nešto što nije samo fejdavej...

 

Meni je kod Porzingisa najgore to sto deluje da nema uopste neku glad za pobedom. Igra on svoje, ne previse kontakta, pripaljuje, ako ubaci ubaci i to je to. Kao sto je Chaos napisao Ayton je juce riljao i u odbrani, na skoku, u svakom trenutku trazio nacin da doprinese, dok ovaj trckara gore dole i ne dotice ga situacija previse.

Luka je nakon promasenog suta za pobedu tamo udarao u onaj zapisnicki sto i onda se izdrao na nekoga, greota je sa kim igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Luka nema pravo da se ljuti ni na koga zbog svog izgleda po povratku u Ameriku i zbog toga sto sutira 29% za tri gde je valjda samo Oubre losiji od njega u ligi. Inace Mavsi su dosta bolje izgledali na prethodne dve utakmice, ali ne mogu se Sunsi pobediti, it is known.

Optimista sam svakako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Posto sam odgledao finis recimo jedno zadnjih 5 minuta voleo bih mi objasnis to rovaranje Aytona?

 

U tom spanu je Porzingis ubacio trojku i dugu dvojku preko Bridzisa. 

 

Ayton mislim da nije ubacio ni 1 kos, 2 puta ga je zalepio Porzigis kao budalu iz cega je taj drugi bio jump ball.

 

Pri tom je napravio i faul u napadu nakon suta Bookera u "mrtvom vremeenu" i poklonio 2 bacanja Dalasu...

 

Pa me zanima cime kako je to rovarenje pomoglo Finiksu?

 

 

Npr uzeo je skok u napadu između trojice (koji je okarakterisan kao mrtva lopta iako je bio klasičan faul) kada je Paul promašio čisto polaganje 10 sec do kraja, da nije bilo toga Sunsi bi izgubili tu utakmicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Npr uzeo je skok u napadu između trojice (koji je okarakterisan kao mrtva lopta iako je bio klasičan faul) kada je Paul promašio čisto polaganje 10 sec do kraja, da nije bilo toga Sunsi bi izgubili tu utakmicu.

Uhvatio je skok i tu je krenuo na polaganje kao mlohava cuna i dobio dandaru.

 

Cak je i to podbacivanje izgubio samo je Porzingis previse jako osamario loptu pa se od ruku Richa ili Smitha odbila u aut za Finiks.

 

Prakticno minus igrac zadnjih 5 minuta...

 

Nisam neki ljubitelj lika i dela KP ali zadnjih 5 minuta je imao 5 poena, 2-3 sut iz igre, 2 blokade i par skokova. Mislim daleko od toga da je on predstavljao problem u clatchu za Dallas za to treba Doncicu da se obrate koji je sramotan...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
homer je i pop-tajkun ali je super podcaster i priča o temama koje su mi zanimljive iz zanimljivog ugla. čovek razmišlja o onome o čemu će pričati
a volim i rewatchables
Zabavan je Simmons kad hoće. Meni omiljene su NFL opklade, kad već nema Jalen Rose-a više.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, stefan81888 said:

Bruklin 25. u ligi po DEFRTG. Žurka. 

Dobro i Klivlend je u sezoni 16/17 sa Bronom i Irvingom bio 24 na drtg, pa su zaustavljeni od mocnih Voriorsa. Tada im je Kevin Lav igrao centra, cini mi se. Jak drtg nije obavezan preduslov za uspeh.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Po meni je @Chaos Is Me u pravu. Ayton je uhvatio ključni skok u napadu a pritom je bio i fauliran. Istina je da je Ayton djelovao dosta smušeno u napadu u drugom poluvremenu ali uhvatio je najvažniji skok na utakmici i  dao šansu Sunsima da izjednače ili pobijede što se na kraju i desilo.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Sad ide, bez dileme, kljucni strec sezone - od 15 tekmi, bar 10 je apsolutno winnable, najblaze receno. Tu se ne sme kiksiratii i ni slucajno se ne smeju ponoviti Washingtoni i Detroiti, inace ce i razigravanje za PO biti vrlo upitno. Pa da vidimo kom obojci tom i dzeri.

Kad se priključe još Šarić i Payne i ako bog da zdravlja ostalim to je sve doable

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...