Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 hours ago, Kosta said:

Green,Curry i Thompson jaci od Duranta,Irvinga i Hardena?

😄

 

How

yes

no.

Individualno, nema poređenja. Durant, Harden, Irving su ispred. 

 

Ali su prva tri izuzetno kompatibilni igrači. Steph je slab u odbrani, Klej ne može da dribla, Green je slab šuter i undersized - ali kao tim maskiraju slabosti i koriste prednosti koje imaju. Što se ne može reći za ove druge, mada mislim da im je dodatak Hardena dosta pomogao jer za razliku od Irvinga, ima prejmejkerse sposobnosti. Takođe, njegovo prisustvo dozvoljava Irvingu da se koncentriše u onome što je najbolji - napadanje koša i scoring. Slično kao u Cavs.

 

1 hour ago, Ta'veren said:

Ode Pokuševski u Fanki Dži ligu.

 

Njemu treba više vremena za vežbu, i košarke i tela. Ako će tu da je dobije, nije loš potez. Ipak lik šutira 20% tokom sezone

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Drakaris said:

KD je bio samo sraf za osvajanje titule, nikako lider. On je bio podguzna muva Drejmondu, nije smeo da pisne, lol.

 

 

Durenta jos niko nije zaustavio, a nikad ne bi ni osvojio titulu da nije otisao kod Stefa, lolcina. Stef zaustavljen, ali je i osvajao bez njega. Logika left the chat.

 

Kol'ko ti samo lupas,  to je neverovatno 😴

 

 

2 hours ago, Alex_Serbia said:

ako je GSW trojka toliko epic, zasto se stalno ovde kukalo cim sa tekme izostane Iguadala? Pamtim ja sve 😇

 

Jbg , morao je neko da se "bije" sa LeBronZom  😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanima me po cemu je Irving neki mamojeb super star?

 

Osim tih par sezona sa Lebronom gde je imao ulogu egzekutora u svakoj drugoj ekipi je bio ozbiljna defanzivna rupa i ocajan lider.

 

Valjda svima ostanu u glavi ti fensi potezi i ofanizvni bljeskovi kao ovaj juce.

 

Mislim da ne postoji igrac kojeg sam vise puta gledao da sasipa u serijama po 15-20 poena i onda shvatis je njegova ekipa u tom razdoblju izgubila 10+ razlike.

 

Sve u svemu mislim da je Bruklin spasao ovaj trejd za Hardena, deluje mi da se ova budaletina malo otrezila i dobila motiv za jos koji mesec kosarke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ne znam sta si se toliko navrz'o na tog Paytona, za tvog ex miljenika je esencija kosarke.

 

 Da li je ovakvih sala, posalica, skeceva na twitterima bilo za Nakitlinu u vreme svoje najvece dominacije? 

 

ako je za tebe esencija košarke igrač koji nema šut, ne igra dobru odbranu, prosečan je asistent a jedini upside mu je drive to the basket, u ekipi u kojoj randle & rj barrett voze do koša 50% utakmice, džaba se dopisujemo.

 

ntilikina ovakav kakav je trenutno, je bolji igrač od paytona, što ne govori puno o ntilikini ali kaže o nivou koji elfrid ume da isporuči. 

 

-> a koje je to "vreme najveće dominacije" nakitline, mr triper dublu? naravno da nije bilo pošalica i skečeva, prosto zato što je dečko elitan odbrambeni nba igrač od prve utakmice u ligi i kao takav ima svoje mesto u svakom timu koji želi da pobedi onaj tim prekoputa.

 

takođe, elfrid je osim što je očajan, celu prošlu sezonu igrao samo za sebe & svog ortaća randlea, pa ga je iz najbolje muška ljubav namere, stavljao u neugodne situacije iz kojih je ovaj izlazio sa prodatim loptama. elfrid je takođe preskakao igrače za koje smatra da su mu šira konkurencija.

 

sad to kod thibsa ne sme da radi ali je i dalje očajan igrač koji ne momaže ničemu, nema upside niti budućnost u knicksima.

možda nema ni frankie ali neću da razumem kako quickley igra 13 minuta kako bi payton glumio neko ludilo. mislim, thibs je kriv za to, ne stavlja sebe elfrid u igru, niti laže sam za sebe da igra dobru odbranu. thibs laže.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daleko je Elfrid od neke igračine, a još dalje je Frenki čak i od takvog Elfrida. Šta li je razlog što je kod Thibsa jedan starter, a drugi u zamrzivaču cele sezone? Ako je ovako kako ti pišeš, onda Thibsa treba strpati u ustanovu zatvorenog tipa, a ne bih rekao da su generalno navijači Knicksa nezadovoljni njegovim dosadašnjim radom.

Link to comment
Share on other sites

Kako je Majami uspeo da izgubi od Wizardsa, vodili su sve vreme? 

 

Ispostaviće se na kraju da je ona njihova bubble priča bila čudo od jednog dana, baš loše izgledaju. Jeste ih covid urnisao ali ovo sebi nisu smeli da dozvole. Njima bi trpač poput Beala legao samo tako, nek daju za njega sve što mogu osim Đimija i Bama.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Chaos Is Me said:

Daleko je Elfrid od neke igračine, a još dalje je Frenki čak i od takvog Elfrida. Šta li je razlog što je kod Thibsa jedan starter, a drugi u zamrzivaču cele sezone? Ako je ovako kako ti pišeš, onda Thibsa treba strpati u ustanovu zatvorenog tipa, a ne bih rekao da su generalno navijači Knicksa nezadovoljni njegovim dosadašnjim radom.

 

nije. i to nema nikakve veze sa mojim preferencijama.

elfrid ima taj pomenuti drive to the basket i bolji handle od ntilikine i tu se sve njegove prednosti završavaju. igra pnr kao i frankie, ništa posebno, dok je ovaj drugi elitni u jednoj disciplini a u napadu bolji šuter iz svih pozicija osim pomenutog upada pod koš. ono što je važnije od toga, je da je ntilikina daleko kompatibilniji od elfrida sa najbitnijim igračima knicksa - randleom, rj barrettom, quickleyjem, mitch lobom.

 

i nije uopšte poenta u ntilikini, već u tome što quickley igra 13 minuta iako šutira 2-3 za 3 dok ovaj papan igra svoju košarku koja nikuda ne vodi.

 

inače, za tvoj info, nije frenki u zamrzivaču, već je propustio 14 utakmica zbog povrede kolena; kažu da bi i sada verovatno morao da nosi onu protezu ako igra, mada nije proveren info

 

nije elfrid jedini besmislen. rivers je zbog 2 ludačke partije obezbedio sebi 15-20min po tekmi a lik je minus u svakom smislu ako ne šutira 5-6 za tri poena, pošto ništa drugo ni ne zna. i onda mu to uspe jednom u 6-7 tekmi i tako.

 

 

 

što se thibsa tiče, on je najbolji trener knicksa još od jeff van gundyja, ja bih rekao i bolji - ali ima te neke fore i izjave dostojne srbskih trenera gde očigledno laže kao pas. kaže da mu je jako važna odbrana i da je pejton takav krupan dobar da brani  krupnije organizatore u nba a onda vidiš da ga svi rasturaju a da se ovaj u pola situacija čak ni ne trudi. kaže da bira starting lineup po net ratingu a onda izvuku kako je quickley deo najboljeg knicks tria u toj kategoriji, koji čine quickley-barrett-randle.

 

ja ne mislim da quickley treba da startuje, kao što misli većina fanova. samo mislim da nema razloga da on ne igra 25-30 min, dok payton ne sme da igra ni minut više od 15, a idealno je da ne igra uopšte.

 

ako te baš zanima, pejstovaću statse (neke sam već posadio kao linkove tekstova gde se to pominje) koji pokazuju da knicksi rezultatski pate sa pejtonovim minutima u igri. pejton nije klinja pa da treba da se trpi zbog upsidea. thibs tvrdi da mu je najvažnija odbrana.

 

jedina logika koju mogu da smislim je da je payton (i rivers u malim minutima) thibsov stelt-način da tankuje.

sve drugo može da se pripiše iracionalnoj ljubavi ka veteranima, jer pejtona neće utopiti pa makar igrao svo vreme ovog sveta. kao što ga sunsi nisu zadržali iako je isporučivao po TD tu i tamo. malo je besmislenijih igrača od elfrida u nba ligi.

 

14 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Koga boli briga za razne Monti Paytone i Natekline? 

 

mene. jel' imaš neki problem koji treba da rešimo na temu?

Edited by đubrivo.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...