Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Šteta za povredu Kajrija (javljajte ako se sazna nešto više) ali dokle ljudi budu igrali košarku biće i distorzija skočnih zglobova, jbga, mehanička povreda koja teško može da se spreči bilo kakvim smanjenjem broja utakmica ili reformisanjem lige.

 

Sunsi lagano. Denver je dobro i dogurao sa evroligaškom bekovskom rotacijom, meni glavni utisak da sram treba da bude Blazerse ko ih je pobedio u seriji. CP3 pointgod zauvek, primarijus doktor košarke, jbga klasa košta. Denveru ne trebaju neke korenite promene, samo zdravlje i eto ih kao contender narednih nekoliko sezona sa trilingom Murray - MPJ - Jokić i korektnim pomoćnim osobljem.

Najveća moguća sramota, na koju zamalo da odgovore dovođenjem D'Antonija za HC... 👀

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Betolingar Misdongard said:

Povreda Davisa je uticala dosta na ovaj uspjeh Sansa. Ova splačina od Pola se nije viđela veći dio te serije.

 

Hahaha sto kaze Lord tek kad se Davis skrsio, Polu je izraslo novo rame 😄   
Zdravi Lakersi bi se verovatno prosetali kroz ligu, ali ono, danas je zdravlje upitnije od samih kosarkaskih skillova

 

   @DameTime vreme je za Lillarda da predje u Lakerse. Dosta je bilo zajebancije sa Portlandom, ne ide vise, vreme je da se spoji s Kraljem i on decko osvoji nesto

Link to comment
Share on other sites

Zdravi Lejkersi bi se prosetali kroz ovu ligu, ali malo sutra. Finiks je pokazao kvalitet timske igre i zasluzeno  je tisao u finale. Kraj ere Lejkersa je na pomolu sem ako ne dovedu jos kojeg AS igraca,maloih imaju za sad. 

 

Potpuno realne serije sem prolaza Denvera nad nesrecnim Blejzersima koji su suvise soft za PO. Mekolum je toliko overate da je to bolesno..

 

Voleo bih PO 1/2 Milvoki- Filadelfija i Juta-Finiks..kosarka protiv supertimova bi pobedila...

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Chaos Is Me said:

Šteta za povredu Kajrija (javljajte ako se sazna nešto više) ali dokle ljudi budu igrali košarku biće i distorzija skočnih zglobova, jbga, mehanička povreda koja teško može da se spreči bilo kakvim smanjenjem broja utakmica ili reformisanjem lige.

 

Sunsi lagano. Denver je dobro i dogurao sa evroligaškom bekovskom rotacijom, meni glavni utisak da sram treba da bude Blazerse ko ih je pobedio u seriji. CP3 pointgod zauvek, primarijus doktor košarke, jbga klasa košta. Denveru ne trebaju neke korenite promene, samo zdravlje i eto ih kao contender narednih nekoliko sezona sa trilingom Murray - MPJ - Jokić i korektnim pomoćnim osobljem.

 

Precenjen igrac, trejdovao bi ga bez razmisljanja za nesto korisno.

 

Zdravi Denverovci bi se prosetali kroz Zapad.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

@delgadoNe sumnjam da je King već obavio par telefonskih poziva 😂 Ali malo je reći da ne bih volela da vidim kako Dame beži u neku big market ekipu, i to još Lejkerse...

 

@Zvezdinhou (vrelim) snovima navijača LAL, Kuzma, Šruder i pikovi, samo se pitam ko bi to prihvatio. 😄

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Zdravi Denverovci bi se prosetali kroz Zapad.

Navijam za Denver ali brate, preteruješ. Pukli su 4-0 i nisu bili blizu pobede ni na nijednoj utakmici. Jeste, falio je Murray i PJ (i Barton na jednoj utakmici), ali to ne znači da bi prošli Finiks, a kamo li ih otresti.

Link to comment
Share on other sites

I da ... MPJ. Kakve je defanzivne bravure imao, baš sam se razočarao. Stvarno ne znam da li će od njega biti taj korisni perenial All Star, jer ako ga šut ne služi skoro minus igrač. Pauzu da iskoristi da popravi odbranu i dribling, izgleda kao da je u svađi sa loptom svaki put kada krene u dribling. Bar je popravio pas, ako ništa drugo - ima tračak nade, iako mi ne izgleda kao inteligentan tip. 

 

Ako ne bude dovoljno poboljšanja do pola sezone, mislim da bi stvarno trebalo razmisliti o trejdu, dok ima vrednost. 

 

Što se tiče offseason - pojačati odbranu. Ne možeš da se otarasiš četiri dobra defanzivca (Grant, Plumlee, Harris, i Craig) a da dovedeš jednog slične klase (Gordon). 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Darko said:

Navijam za Denver ali brate, preteruješ. Pukli su 4-0 i nisu bili blizu pobede ni na nijednoj utakmici. Jeste, falio je Murray i PJ (i Barton na jednoj utakmici), ali to ne znači da bi prošli Finiks, a kamo li ih otresti.

 

Dobro ne bi se prosetali, prosli bi sve do finala. A Barton je odigrao 1 utakmicu, ne raunamo ono sto je igrao pod restrikcijama.

1 hour ago, delgado said:

Sruder + Kuzma + Trezz -> pakuj 😄  

 

Moze za Dobrica i Nokoa. Jos dobiju mladjanog prospekta Radanova pride.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Kakvo je ovo iskljucenje za Jokica? Jeste da je seljacki potez jer je bio frustriran ali ono je upitno za flagrant 1 kamoli za iskljucenje?!

 

Sramota za Jokica, kao MVP je morao da im donese jednu pobedu na ovaj ili onaj nacin.

 

Denver generalno sve brani sa dropom ali 4 meca da se ne prilagode ni malo... Uspeli su naprave vremeplov i vrate Cp3-a u doba iz Sarlota...

 

Mislim da ce MPJ imati strasne probleme da izgura RS+PO, nisam siguran da ce ikad biti  u stanju da izgura i opravda ugovor pored ovakvog zdrasvetnog kartona...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

jel se seca neko da lakersi nisu bili spremni dati tht-a za lowryja. 

Nekad pomislim koliko je lako biti GM neke fransize. Lauri bi dosta vise znacio nego Sreder, THT nije ni igrao. Iskustvo plej of utakmica, bivsi sampion itd.. Da su ga doveli, mislim da prosli Sanse lagano, istorija bi se izmenjala, AD se ne bi povredio u plej ofu, a mozda ni Bron... Koliko neke stvari uticu da li ce neko biti sampion...

 

Sreder, Kuzma, Herel bi lagano proslo za Kembu Vokera.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

 

sad mi zao sto vas james nije pocistio kao sto zasluzujete. 

 

imao je priliku, nije se desilo.

 

sunsi igraju posteno cele sezone, peglaju super odbranu, u napadu igraju nesebicno i raznovrsno, a tvoj komentar je samo maliciozan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...