Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Nazalost zajebali su se sa Porterom, ali ajde nije ni prvi ni poslednji put da se tako nesto desi

Ali pustiti Plumija i Krega...mislim da je bezbedno reci da menadzment nece osvojiti nikakvu nagradu po pitanju posla odradjenog u prelaznom roku

Edited by Krava kaze mu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@sunset rubdown

 

Meni nije jasno da ne postoji nijedna akcija za njega, da mu se ne spusti bar 2-3 puta po tekmi da igra leđima, da mu se napravi neki mismeč.

 

Slično kao i protiv Bostona, osim dva rola, svi poeni su mu posle of skokova, katova i slično, klasična sidekick uloga, inače rezervisana za neuporedivo manje talentovane igrače.

 

Po meni postoji potencijal za igru na niskom postu, ali nešto što se definitivno neće desiti ako ovako nastave. Kako god, DA je već sada ozbiljan igrač, a potencijal za mnogo više.

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni i dalje nije jasno zašto nisu stavili all in (paket oko Simmonsa) na Hardena, ali bi morali da pojure makar Beala. 

 

ne znam da li je tačno ali se pisalo tada da je mal'te ne deal breaker bio to što su rocketsi tražili tyrese maxeya. ako ga nisu dali za hardena, pretpostavljam da neće ni za beala a koliko uspevam da shvatim, njihovi prva runda pikovi u ovim godinama su sve nešto protected.

 

mada mi je iz prve uspeo trejd na espn mašini  ( : koji po meni čak i nije hrđav za wizardse a mož

da ni za 76ers

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y4pjcevr

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

ne znam da li je tačno ali se pisalo tada da je mal'te ne deal breaker bio to što su rocketsi tražili tyrese maxeya. ako ga nisu dali za hardena, pretpostavljam da neće ni za beala a koliko uspevam da shvatim, njihovi prva runda pikovi u ovim godinama su sve nešto protected.

 

mada mi je iz prve uspeo trejd na espn mašini  ( : koji po meni čak i nije hrđav za wizardse a mož

da ni za 76ers

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y4pjcevr

 

 

 

 

 

 

Razumem da pričamo hipotetički o ovom trejdu, ali kad spomenu Seta Karija - sasvim dobro igra, odličan šut za tri. Na sve to skroman ugovor do kraja 22/23.  sezone.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, stefan81888 said:

 

Nisam gledao meč ali stvarno vidim falilo mu 3 poena i batica uzme onaj šut. 

 

Koji lik. 

Ma uzeo je šut, jer je video ruke defanzivca na sebi, ali ga je pročitao, pa ga nije dirao. Nije toliko nerezonski koliko se priča, pogotovo da mu je trebalo 3 poena za TD, jer on nije takav lik.

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Ma uzeo je šut, jer je video ruke defanzivca na sebi, ali ga je pročitao, pa ga nije dirao. Nije toliko nerezonski koliko se priča, pogotovo da mu je trebalo 3 poena za TD, jer on nije takav lik.

 

Da, moguće da je i očekivao da bude faul za 3. To izvlačenje faulova na silu pa još za 3 je svakako posebna tema. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Green23 said:

Ma uzeo je šut, jer je video ruke defanzivca na sebi, ali ga je pročitao, pa ga nije dirao. Nije toliko nerezonski koliko se priča, pogotovo da mu je trebalo 3 poena za TD, jer on nije takav lik.

 

Kao da bi pogodio sva tri bacanja :roflmao:

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, realno *w said:

Kada igraš sa Karijem u timu, prestaju sve logike vezane za zadnji šut. Osim naravno da mu daš loptu i skloniš se.

 

Sad gledam, Kari 6-11 trojke na tom meču.

Kretnja je bila da Kari primi loptu, ali nije uspeo da se demarkira. Odlična odbrana Sparsa svakako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...