Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Magia said:

 

Vec par sezona pisem koliko im ocajno radi GM, nadam se da ce ove sezone doci to na naplatu pa da ni ne udju u plejof, taman Jokara da se odmori za OI a da dovedu nekog normalnog lika s obzirom da verujem da je oko Jokare dosta lako napraviti contender. 

 

Ja bih na njihovom mjestu trejdao ili MPJa il Murraya. Sigurno da za obojicu mozes dobiti ozbiljno pojacanje. Licno nisam nikad bio odusevljen Murrayem, nakon onakvog POa on je i dalje jedan jako nekonstantan igrac u kojeg se ozbiljna ekipa ne moze pouzdat. S druge strane od njega opet imas kakvu takvu produkciu i znas da moze unistit protivnika kad ga krene dok je MPJ jos uvijek jako upitan sto se tice razumijevanja igre pa je upitno koliko bi tereta skinuo s Jokica kao druga opcija ali je isto tako i ogroman potencijal koji moze biti bas ozbiljan game changer. Mislim da je grijeh tratit Jokicev prime i MVP igre sa cekanjem iskoraka MPJa odnosno cekanjem konstantne produkcije Murraya na visem nivou. 

 

2 minutes ago, đubrivo. said:

 

zajeban je prejak epitet za njega. daleko od toga da mu fali izbacaj, lepo mu ide i sa ovim nakaradnim ali ne može da iskreira za sebe a nije ni neki lud asistent ili defanzivac 

 

dobar je u dosta toga ali mi se čini da je brogdon za njega klasa iznad 

 

Pa recimo igra bolju sezonu od tog Brogdona kao rookiea, a malo vise od 4 godine je mladji od rookie Brogdona. Mislim da je taj problem sa kreiranjem vlastitog suta ponajvise zbog nakaradnog izbacaja. Dribling je sasvim korektan, nije neki wow ali dovoljno dobar da si kreira prostor. Nije igrac koji ce bacati pasove nakon kojih ce citava dvorana biti na nogama ali je u stanju fino voditi napad. Odnos asista i izgubljenih mu je vrhunski i za jednog veterana, a kamoli za rookiea. Defanzivno ima dovoljno alata da bude korektan defanzivac. Po mom misljenju on moze biti dugogodisnji AS igrac. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, đubrivo. said:

 

zajeban je prejak epitet za njega. daleko od toga da mu fali izbacaj, lepo mu ide i sa ovim nakaradnim ali ne može da iskreira za sebe a nije ni neki lud asistent ili defanzivac 

 

dobar je u dosta toga ali mi se čini da je brogdon za njega klasa iznad 

 

nije dobar defanzivac?? 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ja bih na njihovom mjestu trejdao ili MPJa il Murraya. Sigurno da za obojicu mozes dobiti ozbiljno pojacanje. Licno nisam nikad bio odusevljen Murrayem, nakon onakvog POa on je i dalje jedan jako nekonstantan igrac u kojeg se ozbiljna ekipa ne moze pouzdat. S druge strane od njega opet imas kakvu takvu produkciu i znas da moze unistit protivnika kad ga krene dok je MPJ jos uvijek jako upitan sto se tice razumijevanja igre pa je upitno koliko bi tereta skinuo s Jokica kao druga opcija ali je isto tako i ogroman potencijal koji moze biti bas ozbiljan game changer. Mislim da je grijeh tratit Jokicev prime i MVP igre sa cekanjem iskoraka MPJa odnosno cekanjem konstantne produkcije Murraya na visem nivou. 

 

Ma da, toliko dobrih stvari su mogli da urade i uspeli su tacno 0, sem da ponovo preplate Milsapa i genijalno dovedu Kampaca posto im je 5i plej u timu i slab defanzivac bio prekopotreban pored centra koji im je zapravo glavni plej i slab defanzivac.

O greskama proslih sezona sam vec pisao, zaista mi je neverovatno kako je moguce da neki GMovi i dalje imaju posao..

Link to comment
Share on other sites

Ako bi nekoga trejdovao iz Denvera, to je nesumnjivo MPJ. Čini mi se da je tipičan nabijač statistike kojem je lični doprinos alfa i omega. Kao što neko reče iznad, super igrač za timove na dnu. Pošto je mlad i talentovan, može se dobije dosta za njega.

 

Ali ... ako Malone veruje u MPJ-a, treba ispoštovati. Sećam se kada je Malone rekao za Jokića u njegovoj drugoj sezoni da bi radije imao njega u ekipi nego Towns/Boogie/Embiid. Mislio sam da preteruje i da samo to govori što je njegov igrač, a epilog znamo svi. Zaradio je kredit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Radalek said:

https://streamable.com/xc5wms

 

Ode sav respect za Luku posle ovoga.

 

posle čega? koristi pravila lige kao i pola igrača u istoj. ona druga polovina ne ume 

5 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ja bih na njihovom mjestu trejdao ili MPJa il Murraya. Sigurno da za obojicu mozes dobiti ozbiljno pojacanje. Licno nisam nikad bio odusevljen Murrayem, nakon onakvog POa on je i dalje jedan jako nekonstantan igrac u kojeg se ozbiljna ekipa ne moze pouzdat. S druge strane od njega opet imas kakvu takvu produkciu i znas da moze unistit protivnika kad ga krene dok je MPJ jos uvijek jako upitan sto se tice razumijevanja igre pa je upitno koliko bi tereta skinuo s Jokica kao druga opcija ali je isto tako i ogroman potencijal koji moze biti bas ozbiljan game changer. Mislim da je grijeh tratit Jokicev prime i MVP igre sa cekanjem iskoraka MPJa odnosno cekanjem konstantne produkcije Murraya na visem nivou. 

 

 

Pa recimo igra bolju sezonu od tog Brogdona kao rookiea, a malo vise od 4 godine je mladji od rookie Brogdona. Mislim da je taj problem sa kreiranjem vlastitog suta ponajvise zbog nakaradnog izbacaja. Dribling je sasvim korektan, nije neki wow ali dovoljno dobar da si kreira prostor. Nije igrac koji ce bacati pasove nakon kojih ce citava dvorana biti na nogama ali je u stanju fino voditi napad. Odnos asista i izgubljenih mu je vrhunski i za jednog veterana, a kamoli za rookiea. Defanzivno ima dovoljno alata da bude korektan defanzivac. Po mom misljenju on moze biti dugogodisnji AS igrac. 

 

ja sam ovde skoro pisao da sakramento nije praktično ništa izgubio stavljanjem haliburtona rukija u postavu umesto bogdana, što je valjda dovoljno jasan pokazatelj vrednosti. 

 

možda si u pravu, ja jednostavno ne očekujem neki dramatično veliki napredak u njegovoj igri, jer sve što se da doterati već ima. 

Edited by đubrivo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steph je sinoc bukvalno obesmislio svakog visokog igraca Dallasa na preuzimanjima u picku i urucenjima. Jos su Kleber i Zinger poprilicno pokretni visoki, nije sad da su to neki napokretni Kanteri pa da ih se urnise kako pozelis. Brutalna partija, steta sto mu je ostatak ekipe tragikomican pa im je pobjeda izmakla. Iskreno mislim ako Steph uvede ove amatere u PO jednostavno mora biti MVP. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Steph je sinoc bukvalno obesmislio svakog visokog igraca Dallasa na preuzimanjima u picku i urucenjima. Jos su Kleber i Zinger poprilicno pokretni visoki, nije sad da su to neki napokretni Kanteri pa da ih se urnise kako pozelis. Brutalna partija, steta sto mu je ostatak ekipe tragikomican pa im je pobjeda izmakla. Iskreno mislim ako Steph uvede ove amatere u PO jednostavno mora biti MVP. 

S obzirom da ima play-in onda i nije neki uspjeh uci u plejof jer imas mogucnost i sa 10tog mjesta da udjes.

Previse je tu igraca da bi se olako dalo MVP priznanje. Jokic, Embiid, Kaehi, Lebron, KD, Steph prednjace svakako ali vidjecemo ko ce opstati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...