Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

37 minutes ago, đubrivo. said:

EtzDvTRXIAIlPEt?format=jpg&name=large

Znaci, ovaj trejd je za sad solidno izvukao cap space za Rendla i ruki Kvikli. Videcemo kako ce na draftu da biraju, mada ima dosta sanse i da pik 21 bude dobar od Dalasa. Ja njih ne vidim u 8 najboljih, mozda izvuku taj plej in sa 9-10 mesta, sto opet znaci da su solidne sanse za TOP15 na draftu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ne bi bilo lose da saznamo sta je koji falus sa Payneom i Saricem i zasto su propustili 350 tekmi vec. Ankle sprain my ass...

pa zvanično Šarić je nakon što je ispoštovao Health & Safety protokol se povredio sam individualno trenirajući i pokušavajući se dovesti u fizičku spremu. a nezvanično tko zna. za Payna piše foot sprain a ne ankle štagod to značilo. sve skupa se poprilično odužilo   

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Nije za bacit ovaj starac CP3?

Bogami čovjek unatoč godinama zna znanje i ako je u meni i postojala s početka neka sumnja u opravdanost trade-a sada je definitivno nemam više. Vođa na terenu a i izvan njega. To se vidi na time outima. Svi ga slušaju ko boga , čak i Monty kao da ga uvažava svaku njegovu. To je moj dojam. Moram priznati da nisam očekivao ovakav start ali zato sam toliko sretniji radi njega. Daleko je to još od gotovog ali ipak ulijeva neku nadu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Bogami čovjek unatoč godinama zna znanje i ako je u meni i postojala s početka neka sumnja u opravdanost trade-a sada je definitivno nemam više. Vođa na terenu a i izvan njega. To se vidi na time outima. Svi ga slušaju ko boga , čak i Monty kao da ga uvažava svaku njegovu. To je moj dojam. Moram priznati da nisam očekivao ovakav start ali zato sam toliko sretniji radi njega. Daleko je to još od gotovog ali ipak ulijeva neku nadu.

15-9 skor ni najveci optimisti nisu ocekivali. Jos da nije bilo one kradje sa Denverom bio bi jos bolji👍 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...