Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, gggggggg said:

naravno da je harden bolji ali nije mi iznenadjenje ako heat vise ceni beala nego njega. ako riley misli da miamijev militantski pristup ne bi delovao na hardena, onda bi bilo glupo dati svoju buducnost za njega.

 

Stvar je u tome sto ga definitivno ne cen vise, vec su propustili sansu za Hardenom, a raspadaju se ove sezone (lice na one hit wonder) i sada su kriterijumi popustili.

 

To mi je bilo smesno.

Ofc, mozda su interno znali da Harden i nije preterano zainteresovan za njih kao sto je bio za BKN.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Stvar je u tome sto ga definitivno ne cen vise, vec su propustili sansu za Hardenom, a raspadaju se ove sezone (lice na one hit wonder) i sada su kriterijumi popustili.

 

To mi je bilo smesno.

Ofc, mozda su interno znali da Harden i nije preterano zainteresovan za njih kao sto je bio za BKN.

 

riley par nedelja pre trejda javno rekao da povlace iz price za hardena. to naravno moze biti laz i mozda su samo hteli slati neke signale. 

ceo trejd se desio za manje od 24h ako se sada dobro secam. od hardenovog kzs do samog trejda. mozda je miami i dalje bio u prici ali nisu reagovali dovoljno brzo. brooklyn i philadelphia su verovatno nedeljama imali ponude na stolu rocketsa i ovi su samo sto pre zeleli da zavrse stvar i uzeli brooklynov deal. i da je riley stvarno zeleo, mozda je samo zakasnio.

 

a moze biti i da ga stvarno nisu zeleli, tada jos nisu bili u ovolikom kanalu kao sada. a svakako moze biti i samo toliko da harden tamo nije zeleo, samo sto ne vidim zasto bi houston izlazio njemu u susret nakon svega sto je radio nedeljama pre trejda.

 

saznacemo za par godina sta je zapravo bilo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Radalek said:

 

Kako su se zajebali s njim? Uzeli su ga sa 14og mesta na draftu. Cak i da se ispostavi da misle da nece biti ono sto su se nadali, mogu za njega da dobiju jako dobar povrat ako zele neki trade da urade. Ja ne vidim nikakav zajeb tu, samo dobitak cak i da ne napreduje uopste vise.

 

ok onda su uboli, ako tako gledas

Link to comment
Share on other sites

Monte Morris? Ma opasan je ovo napad Lejkersa, jednostavno ne igraju na max, ne cimaju se previse tako da skroz razumljivi mecevi sa Detroitom i Okc.

Malo brine ovo oko AD, dobro je pa pristupaju sa oprezom ali mora se i Lebron sacuvati.

 

Sroder ce da bude vrhunsko pojacanje u plejofu, posebno u odbrani. Bas mi se svidja kako igra odbranu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

talen horton tucker? 

on je igrač za razviti a beal je za ovu i sezonu koja sledi, nisu baš uporedivi.

 

hoću reći, to su dva veoma različita pristupa upravljanu franšizom.

 

verovatno misli na la tuckera koji je guard ali to ne opravdava znak jednakosti između njega i beala

 

a milsap je za pj fuckera lebron james lično. imo.

 

Nije mi ni palo na pamet da ce ljudi pomisliti na nekog drugog osim "fuckera".

 

A blago receno se ne slazemo oko odnosa kvaliteta Tucker - Millsap.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Horium said:

 

Nije mi ni palo na pamet da ce ljudi pomisliti na nekog drugog osim "fuckera".

 

A blago receno se ne slazemo oko odnosa kvaliteta Tucker - Millsap.

Zasto PJ Tucker>Milsap?

Ni jedan ni drugi ne mogu protiv recimo AD apsolutno nista, pa cak bi rekao da Tucker djeluje inferiornije u duelu sa AD

Link to comment
Share on other sites

Hawks guard Bogdan Bogdanovic, who was only able to play nine games for his new team before being sidelined by a right knee fracture, spoke to Sarah K. Spencer of The Atlanta Journal-Constitution about the injury and his goal to return before the end of the first half. “Anything before All-Star would be really good for me, but I don’t want to put the pressure on it,” Bogdanovic said. “But I would like to play before the All-Star (break), if it was me, and if my body heals up.”

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

Zasto PJ Tucker>Milsap?

Ni jedan ni drugi ne mogu protiv recimo AD apsolutno nista, pa cak bi rekao da Tucker djeluje inferiornije u duelu sa AD

 

Zato sto mislim da je Tucker bolji defanzivac od Milsapa, odnosno, "versatilniji".

 

A iskreno, ko bolje moze da sacuva AD nije mi relevantno, ni mogu ni jedan ni drugi, a sumnjam da su Denveru dostupni ti retki odabrani koji bi mogli o tome i da sanjaju.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Horium said:

 

Zato sto mislim da je Tucker bolji defanzivac od Milsapa, odnosno, "versatilniji".

 

A iskreno, ko bolje moze da sacuva AD nije mi relevantno, ni mogu ni jedan ni drugi, a sumnjam da su Denveru dostupni ti retki odabrani koji bi mogli o tome i da sanjaju.

 

PJ ne moze vise ni moju babu da cuva. Skroz je propao ove sezone, bukvalno smeta na terenu. Pokvarila mu se odbrana a za 3 ugl. sutira ispod 30%.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, leki bg said:

Moj utisak veceri je ipak Blejk Grifin koji ne moze vise ni Hardena da postuje. Strasno na sta lici. Stizu ovo Netsi...

Dada toliko su svi digli ruke od njega da lagano ostaje u mismatchu sa Hardenom a niko ni ne pomislja da dodje sa strane pomoci...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lmx said:

Moram da se osvrnem na opremu Majamija, toliko je ruzna da ne moze utakmica da se prati. 

Ispratice se uticaj Ruze na nekoj drugoj utakmici.

 

nebrojeno puta bolji dresovi nego isto specijalke koje furaju knicksi. teren je doduše totalni overkill.

 

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Bas se potrudio Randle svim silama da dobijemo ovo.

 

kako bi rekli ovde na temi, 6 minuta do kraja treće četvrtine bullock ovde dobija faul i tekma je rešena  : i

 

giphy.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Igor028 said:

Dada toliko su svi digli ruke od njega da lagano ostaje u mismatchu sa Hardenom a niko ni ne pomislja da dodje sa strane pomoci...

 

nisam puno gledao tekme pa nisam video situaciju, samo da napomenem kako je harden defanzivno vrlo dobar kada treba da se izbori sa igračima sa viših pozicija, pošto je i sam građen kao sportski tenk. ne bih ja nazvao to klasičnim missmatchom a pogotovo me ne iznenađuje to da je dobio duel. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...