Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ma koje crno qrčenje, uzeo sam onaj "3 games per  month" paket, košta 1700 din do kraja sezone.

 

Za mene jako dobro rešenje, aktiviram samo kad se naoštrim da gledam celu tekmu. Još bar 2 budu na b92 i to je to.

 

Za situacije kada ustanem noću ili pre posla da ispratim neko drugo pol, ili zadnju četvrtinu, služe strimovi i dalje.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

Djubrivo na apartima, ode picka druge runde :classic_biggrin:

 

ma jebeš drugu rundu, mada je i to bespotrebno bacanje asseta ali kao što rekoh u toj jurnjavi za dokazivanjem kako knicksi umeju da pobeđuju, pravi se mediocre ekipa, koja će tako da strvinja po plej autima. sad mogu svi da se tapšu po ramenima kako su kompetitivni

 

btw, još jedan igrač lošeg šuta i loše defanzive koji dobro vozi do obruča, kao i svi bitniji igrači knicksa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ako neko misli da cemo mi ovo da dobijemo, zajebao se grdno

Mislim da si se ti ovaj put grdno zeznuo. Malo više povjerenja. Bostonu nije pomoglo ni 17 trojki a dosta od od njih je bilo contested. Svedeni na 91 poen. To nešto valjda govori i o obrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bodo said:

Mislim da si se ti ovaj put grdno zeznuo. Malo više povjerenja. Bostonu nije pomoglo ni 17 trojki a dosta od od njih je bilo contested. Svedeni na 91 poen. To nešto valjda govori i o obrani.

 

frensis nikako ne moze da prezali sto je deandre ayton jedan od glavnih pokretaca te odbrane. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...