Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

Nista, ajde ako ima jos neko zainteresovan da igra B ligu u paru, pa da pokupi nekog od nas iz C lige, ovako nema svrhe, nas ima jedva 7,8, a i ovi sto su nam bili potencijalni da popune broj igraju B ligu..

ili to ili C lige nece ni biti...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor028 said:

Nista, ajde ako ima jos neko zainteresovan da igra B ligu u paru, pa da pokupi nekog od nas iz C lige, ovako nema svrhe, nas ima jedva 7,8, a i ovi sto su nam bili potencijalni da popune broj igraju B ligu..

ili to ili C lige nece ni biti...

Ma samo strpljivo, pojavice se ljudi, ima jos 20 dana do pocetka lige.

Link to comment
Share on other sites

On 11/11/2020 at 7:16 PM, djole said:

 

  1. Hustle and Flow - @Shunsuke Nakamura
  2. Team Djole - @djole
  3. Sacramento Kings - @Skyglider
  4. Belgrade Big Ballers - @Manu
  5. ® Hasta Siempre ® - @Squabbit
  6. Sentivan Farmers - @lord_slawe_
  7. Zee Germans - @vladaboss90
  8. We loose every week - @Mile1
  9. Realni Goes forth - @realno *w
  10. Pero's Trocadero's - @oɹəd™
  11. Gotham Luzeri - @Gaga
  12. LA Lakers - @Miki28
  13. KK Sledeca Sezona -  @next
  14. @Nicklord i @Ta'veren
  15. @mr clutch
  16. @Malkolm Brogdon i Zumbul koji god da mu je novi nik
  17. @greenenvy
  18. @Oštricom brijača

 

Ovo je lista ljudi koji su potvrdili svoje učešće u predviđenom roku. To nisu uradili @Wookie i @Davai Davai. Više puta su tagovani, slao sam im i PM, ali ništa nisu odgovorili.

 

S obzirom da u C ligi ima samo 9 prijavljenih trenutno ako se ne varam, mislim da nema smisla da popunjavamo ovu našu ligu do 20 i njima uzimamo igrače. Takođe, sezona je skraćena tako da možda i bolje da imamo manje ekipa.

 

Sad bi trebalo da glasamo nekim stvarima, pre svega broj IR mesta i PO format, a video sam i da je A liga uvela smanjenje waiver perioda sa 48h na 24h, što je po meni skroz ok. Nemam opciju da dodam poll, tako da će to morati neko od moderatora.

 

Tako da @nlavrnja ako može dodaj i nama poll kao vaš, s tim što nema potrebe za glasanjem za termin drafta, umesto njega može glasanje o waiveru, 48h ili 24h.

Link to comment
Share on other sites

Za waiver sam se ja zeznuo, kod nas je vec 24 sata, nego je izgleda stvar u tome kako se racuna u zavisnosti od toga kad je igrac bacen, pa moze da bude nedostupan i 2 dana.

 

Ovo za 500 rsd mogu da dodam, al mislim da ideja ne valja, doduse toksicni likovi su kod nas u A ligi, mozda se i ne poubijate, mada sumnjam 😃

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nlavrnja said:

Za waiver sam se ja zeznuo, kod nas je vec 24 sata, nego je izgleda stvar u tome kako se racuna u zavisnosti od toga kad je igrac bacen, pa moze da bude nedostupan i 2 dana.

 

Ovo za 500 rsd mogu da dodam, al mislim da ideja ne valja, doduse toksicni likovi su kod nas u A ligi, mozda se i ne poubijate, mada sumnjam 😃

 

 

 

Lavrnjo pusti B ligase nek se snalaze :classic_tongue: Namestaj raspored i PO kod nas ostalo 13 dana do drafta a nista nije namesteno. Stoji da se igra 19 kola regularke. A ni IR slotovi.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Ako ne bidne 20 timova, odmah i manje mesta za ulazak u elitu. Vidi Neklaca sto sebi povecava sanse da se dohvati elite

Drakce, omasio si temu. Znam da se još uvek nisi navikao na to da si elita, jer ti je mentalitet b ligasa, pa po difoltu pišeš ovde. 

 

Hoćeš da menjaš pravila ovde i sebi olakšas šansu za opstanak, jer je pravo čudo kako je jedan amater ostao u a ligi. Najveći si profiter od covid krize. Tačnije drugi najveći posle Srbije kojoj bdp porastao na 5% (nadam se da Vucko ne čita forum, jer bih mogao popiti tužbu zbog prethodne rečenice). 

Link to comment
Share on other sites

18 ekipa je taman za ovu sezonu, posto se regularna sezona ove godine igra 23 nedelje. Dakle 17 nedelja da odigra svako sa svakim, 4 nedelje za PO i poslednje dve nedelje neiskoriscene standardno zbog odmaranja, tankovanja itd. 

 

Sto se tice ulaska u PO, ja bih glasao za 6 direktnih prolazaka i matchupove izmedju ekipa na pozicijama 7-10 za popunjavanje poslednja dva mesta u cetvrtfinalu.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...