Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

Solidno počeo, a onda lagani stroval.
Prelomni trenutak: "slučajno" uzimanje Howarda umesto Nunna i drugih sa kjua.
Avaj, makar imam centara za izvoz, kapiram bolja priča nego prošle sezone (izgurao sezonu sa Tajmlordom, Olinikom i Leonardom lol).

Ovako:
Paul, Bledsoe, Beverley

Joe Harris, Barrett
Durant, Kuzma
Love, Paschall

Vučević, Turner, Howard

 

Onako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mr clutch said:

PG: Doncic, Russel

SG: Hield, Brooks

SF: Barton, Horton-Tucker

PF: Markkanen, Hartenstein

😄 Adams, Gasol, Wiseman, Powel

Mnogo centara. Nije od njih nema PF titulu. Morace nesto da se menja.

 

H. Tucker i Wiseman su high risk, high reward. Valjda ce barem jedan eksplodirat.

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, greenenvy said:

1: Lonzo Ball, Derric Rose

2: Donovan Mitchell, Eric Gordon, Lugentz Dort

3: Andrew Wiggins, Taurean Prince

4: Christian Wood, Derric Favors, P.J. Tucker

5: Karl-Anthony Towns, Tristan Thompson

 

Ja u globalu zadovoljan. Ne svidjaju mi se Prince, Favors i Tucker. Poslednji je vrv prvi na listi za odstrel. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Oštricom brijača said:

Uz dosta srece i 1. pik na draftu, ovo je moja ekipa:
1. Dzamal Marej, Kemba Voker, Derik Vajt
2. Demar Derozan, Evan Furnije,
3. Dzos Okogi
4. Janis Antetokumpo, Pol Milsap, Dorijan Fini Smit
5. Demarkus Kazins, Nerlens Noel, Jakob Poltl.

 

imho najbolja ekipa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tek sam na zavrsetku drafta video da imam dva povredjena igraca, tj. nisam znao za Vajta.
E sad, prosle sezone sam imao puno problema na pocetku, jer mi se cak 5 od 6 visokih pikova povredilo pocetkom sezone. 
Kada su se pojedini oporavili, nisam mogao da ih zamenim na IR mestu sa onima koji su bili ostavljeni tu, jer nisu bili za bacanje na FA.
Pa sam tako morao prvo da izbacim neke od slabijih ali aktivnih i zdravih igraca, kojih bas i nisam hteo da se odreknem, pa tek onda da prerasporedim stvari na IR listi.

Zanima me da li je to tako zbog pravila ili samo ja nisam umeo da se snadjem?
Posto se bojim da ako mi se jos neko povredi sada, da bih mogao ponovo da budem u velikom problemu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Oštricom brijača said:

Tek sam na zavrsetku drafta video da imam dva povredjena igraca, tj. nisam znao za Vajta.
E sad, prosle sezone sam imao puno problema na pocetku, jer mi se cak 5 od 6 visokih pikova povredilo pocetkom sezone. 
Kada su se pojedini oporavili, nisam mogao da ih zamenim na IR mestu sa onima koji su bili ostavljeni tu, jer nisu bili za bacanje na FA.
Pa sam tako morao prvo da izbacim neke od slabijih ali aktivnih i zdravih igraca, kojih bas i nisam hteo da se odreknem, pa tek onda da prerasporedim stvari na IR listi.

Zanima me da li je to tako zbog pravila ili samo ja nisam umeo da se snadjem?
Posto se bojim da ako mi se jos neko povredi sada, da bih mogao ponovo da budem u velikom problemu.

 

Ako imas zdravog igraca na IR ne mozes da radis transakcije dok ga ne sklonis. Ako se ne varam, to ukljucuje i trejdove

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Squabbit said:

pa zajebano ti je. Metnes ih na IR imas 2 mesta, dovedes 2 strimera i onda kad dodje vreme bacas sta moraas.

 

Ne znam samo da li sam se dobro izrazio.
Svih tih 5 igraca je imalo out, ali iz nekog razloga nisam mogao da ih menjam kada se jedan oporavi, da ga ubacim na listu aktivnih, a nekog drugog da prebacim na IR. Vec sam prvo morao nekog zdravog da izbacim.
To mi je delovalo nelogicno, pa zato pitam da li je takvo pravilo ili je do mene bila greska?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Oštricom brijača said:

 

Ne znam samo da li sam se dobro izrazio.
Svih tih 5 igraca je imalo out, ali iz nekog razloga nisam mogao da ih menjam kada se jedan oporavi, da ga ubacim na listu aktivnih, a nekog drugog da prebacim na IR. Vec sam prvo morao nekog zdravog da izbacim.
To mi je delovalo nelogicno, pa zato pitam da li je takvo pravilo ili je do mene bila greska?

 

Da, to nema logike. Ako imas zdravog igraca na IR, a O igraca u rosteru, mozes da im zamenis mesta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vladaboss90 said:

 

Da, to nema logike. Ako imas zdravog igraca na IR, a O igraca u rosteru, mozes da im zamenis mesta

Ovo sto veli Vlada.
Na IR je batica koji nema O a u rosteru ima O.

Trabalo bi da moze da se zamene. Mislim da znam na sta mislim, samo ne znma kako da opisem primer gde mora da izacis 1og pre nego sto napravis rokadu. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Oštricom brijača said:

 

Ne znam samo da li sam se dobro izrazio.
Svih tih 5 igraca je imalo out, ali iz nekog razloga nisam mogao da ih menjam kada se jedan oporavi, da ga ubacim na listu aktivnih, a nekog drugog da prebacim na IR. Vec sam prvo morao nekog zdravog da izbacim.
To mi je delovalo nelogicno, pa zato pitam da li je takvo pravilo ili je do mene bila greska?

Ako su ti svi IR slotovi zauzeti, moras prvo da odabranog/odabrane igraca sa IR slota da ubacis nazad u roster, pa onda nekog od igraca sa statusom O pomeris na IR. Trebalo bi da je ovaj postupak resenje za tvoj problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...