Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

Što se tiče love, to je dobra ideja kad igraju ljudi koji se inače znaju. Ovako, ako je i jedan protiv, ma koliko mala suma to bila, ne želim da nikoga teram da daje lovu jer je većina za. Plus što treba neko to sve da skuplja, posle da kupuje šta se dogovorimo i na kraju i da šalje kome već treba. Za to me svakako ne računajte, ako ste mislili da ja kao komesar to radim. Ovde ljudi ne mogu mnogo jednostavnije obaveze da ispune.

23 hours ago, Manu said:

18 ekipa je taman za ovu sezonu, posto se regularna sezona ove godine igra 23 nedelje. Dakle 17 nedelja da odigra svako sa svakim, 4 nedelje za PO i poslednje dve nedelje neiskoriscene standardno zbog odmaranja, tankovanja itd. 

 

Sto se tice ulaska u PO, ja bih glasao za 6 direktnih prolazaka i matchupove izmedju ekipa na pozicijama 7-10 za popunjavanje poslednja dva mesta u cetvrtfinalu.

 

Zapravo, 22 nedelje ima ova sezona, po onome što vidim na schedule grid, mada raspored za drugu polovinu se još ne zna, ali kapiram da je bar broj nedelja poznat. Dve all star nedelje se spajaju u jednu, ona baš poslednja ima bukvalno jedan ili nula mečeva, a pretposlednju smo do sad izbacivali takođe zbog tankovanja. Ako primenimo to isto, onda imamo 19 nedelja.

Link to comment
Share on other sites

Aha, ja sam bukvalno citao ovo podesavanje iz neke privatne lige oko broja nedelja

 

image.thumb.png.6d1484b673532ecf35ca07561347771d.png

 

Znaci mogu komotno da racunam kao da postoji 21 nedelja, jedna manje zbog PO-a i jos jedna zbog toga sto se igra samo jedna utakmica tokom nje?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, djole said:

Pa 20 zapravo 😄 Kažem, na schedulegrid stoji 22 sve ukupno. Jedna manje zbog all-stara, jedna manje zbog samo jedne utakmice.

[mention=6]nlavrnja[/mention] potvrdi?

 

 

 

 

aa ok, nisam skapirao da si koristio schedulegrid. koj moj su onda na espn-u napisali 23 ostaje misterija.

 

edit: onda kapiram da bi najbolje bilo 17+3 sto bi znacilo da 8 ekipa ide u PO i to je to?

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, djole said:

Pa 20 zapravo 😄 Kažem, na schedulegrid stoji 22 sve ukupno. Jedna manje zbog all-stara, jedna manje zbog samo jedne utakmice.

[mention=6]nlavrnja[/mention] potvrdi?

 

 

Istu dilemu imam 😃 pogledacu za vikend, mislim da cu preko prosle sezone videti sta nam je ispunilo 19+4, to je valjda bilo od 25 nedelja... Ako je sada 21 onda 15+4 ili 16+3 nam je dostupno

Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2020 at 1:03 PM, djole said:

Imali smo rok do 6. decemba, ali što se mene tiče nema problema. Ne znam samo da li liga može da se pokrene sa 19 članova?

 

Inače, od novajlija, mejl adrese su mi poslali samo Brogdon&Zumbul. @Nicklord, @Oštricom brijača, @greenenvy, @mr clutch, vaši mejlovi još uvek fale.

 

Moze, u svakom kolu ce neko da odmara. Ali onda mora da se stavi da bude 18 nedelja regularni deo kako neka ekipa ne bi ostala bez slobodne nedelje i bila u prednosti. Inace, vidim da i ovima u C fali jedan za paran broj, pa ako se niko za par dana ne javi onda bolje da se prebaci jos jedan ovde pa da bude paran broj i kod nas i kod njih.

 

13 hours ago, Mile1 said:

Djole vidi resetuj raspored vec tri godine prvu igram sa nakamurom

 

Mislim da su pricali ljudi o tome da to ne moze da se uradi, ili da ne umeju 😄

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, vladaboss90 said:

 

Moze, u svakom kolu ce neko da odmara. Ali onda mora da se stavi da bude 18 nedelja regularni deo kako neka ekipa ne bi ostala bez slobodne nedelje i bila u prednosti. Inace, vidim da i ovima u C fali jedan za paran broj, pa ako se niko za par dana ne javi onda bolje da se prebaci jos jedan ovde pa da bude paran broj i kod nas i kod njih.

😄

Da, dosta je glupo to, a sa skraćenom sezonom i praktično neizdvodljivo.

 

S tim što @Oštricom brijača još nije poslao mejl iako sam ga više puta tagovao. Tako da ima rok do četvrtka u 22h da to uradi, ako ne, onda će nas biti 18 sa Davai Davai. Ukoliko on potvrdi videćemo da uleti još jedan iz C ako je već i kod njih neparan broj, ako to ne bude moguće, onda Davai Davai mora da presedi ovu sezonu nažalost.

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, vladaboss90 said:

 

Moze, u svakom kolu ce neko da odmara. Ali onda mora da se stavi da bude 18 nedelja regularni deo kako neka ekipa ne bi ostala bez slobodne nedelje i bila u prednosti. Inace, vidim da i ovima u C fali jedan za paran broj, pa ako se niko za par dana ne javi onda bolje da se prebaci jos jedan ovde pa da bude paran broj i kod nas i kod njih.

 

 

Mislim da su pricali ljudi o tome da to ne moze da se uradi, ili da ne umeju 😄

Mislim da su iz A lige to uspesno uradili

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, djole said:

Da, dosta je glupo to, a sa skraćenom sezonom i praktično neizdvodljivo.

 

S tim što @Oštricom brijača još nije poslao mejl iako sam ga više puta tagovao. Tako da ima rok do četvrtka u 22h da to uradi, ako ne, onda će nas biti 18 sa Davai Davai. Ukoliko on potvrdi videćemo da uleti još jedan iz C ako je već i kod njih neparan broj, ako to ne bude moguće, onda Davai Davai mora da presedi ovu sezonu nažalost.

 

Moze kod @RatzenStadt da bude coowner Davai ako izvisi, trazi covek a niko se ne javlja.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...