Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Standardno ispadanje očiju od Evrolige danas, probao sam sve da ispratim.

 

Zanimljivo je bilo u Rusiji, na(t)pucavanje Barona i Shveda ipak je dobio Shvedjo ali je pripomogao McCollum u finišu u ulozi svog brata iz Blazersa - drugi revolver ekipe. Pomoglo je što su napunili i Gudaitisa i Poythressa penalima. Nema neke hemije kod Himkija još iako su ovo dobili, Zenit mi igrao smislenije ali previše su se oslonili na Barona koji je ispogađao sve živo ali na kraju možda i bio tragičar sa nekim faulovima.

 

Efes kao da je za korak sporiji nego lani, baš se muče, Vasa ne može da probije, a Larkin je van forme. Bayernu svaka čast, ali može da se desi da Trinkija opet covid prekine u naletu. Baldwin i Wailer Babb igraju odličnu odbranu, a šuterski se i Zipser priključio Lučiću uz standardno korisnog Reynoldsa pod košem.

 

CSKA na krilima Jamesa protiv neugodnog Žalgirisa mada su morali da se oznoje. Milutinov polako dolazi na svoje, potez meča blokada Kurbanova nad Lauvergneom, svukao ga sa kucanja.

 

Fener je u fazi raspada, Baskonija je ovo dobila još lakše nego što rezultat sugeriše, Peters i Geidraitis ih izrešetali, uz solidan doprinos ostalih udarnika. Henry je možda i najbolji defanzivac u EL na spoljnim pozicijama, brz je i žilav, nogama sve pokriva. Feneru nedostaje neki strelac kao leba, Brown pokazuje iste slabosti kao u KKCZ, previše nonšalantno gubi lopte i nije konkretan na ulazu. 

 

Valensija - PAO nisam gledao ali tu rezultat nije iznenađujuć, PAO sa ovim sastavom nema šta da traži u borbi za PO, baš su loši.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Čvarkov said:

 

Tako je brate moj po Lebronu.

 

I tradicija se nastavlja. Neverovatno kako Armani uspeva od bilo koje grupe sjajnih individualaca da timski lose izgledaju. Na kraju kad su krenuli da stizu, Delaney promasuje zicer za izjednacenje pri kraju krece, Zvezda ide na +4 a potom posle teskog buzzerbeatera Loyda od tablu na +6..  I do kraja nisu uspeli da uhvate odgovarajuci prikljucak. Da bacim jedno :heart: za mog omiljenog domaceg kosarkasa, Vladu Micova, i dalje je klasa. 

 

   Loyd je stvarno nesto posebno, a Walden koliko mi se cini (a stvarno nemam veliki uzorak) je digao svoju igru u Zvezdi u odnosu na partije iz Partizana. 

 

   Real sam malo ispratio prvo poluvreme, istakao bih strasnu asistenciju Rudija za Abaldea. Kakav doktor kosarke.. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, delgado said:

 

I tradicija se nastavlja. Neverovatno kako Armani uspeva od bilo koje grupe sjajnih individualaca da timski lose izgledaju. Na kraju kad su krenuli da stizu, Delaney promasuje zicer za izjednacenje pri kraju krece, Zvezda ide na +4 a potom posle teskog buzzerbeatera Loyda od tablu na +6..  I do kraja nisu uspeli da uhvate odgovarajuci prikljucak. Da bacim jedno :heart: za mog omiljenog domaceg kosarkasa, Vladu Micova, i dalje je klasa. 

 

   Loyd je stvarno nesto posebno, a Walden koliko mi se cini (a stvarno nemam veliki uzorak) je digao svoju igru u Zvezdi u odnosu na partije iz Partizana. 

 

   Real sam malo ispratio prvo poluvreme, istakao bih strasnu asistenciju Rudija za Abaldea. Kakav doktor kosarke.. 

 

Stoji da su uvek imali dobru grupu individualaca, ali nisu uspevali da naprave uspeh ni približan onome koliko ulažu. Čini mi se da ove godine imaju najbolji tim u poslednjih nekoliko sezona, jedini problem je što su većina igrača na zalasku karijera. Imali su problema sa kovidom pa im dajem još malo vremena za konačan sud kako će im izgledati ova sezona.

 

Lojd će zabosti baš dobar ugovor nakon ove sezone, a Volden je dobio više prostora nego u kkpu, vidi se da mu to prija i da iz meča u meč dobija na samopouzdanju. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Volden se u Partizanu mnogo ustručavao i prilikom šuta i priliko polaska u dribling, da kažem prilikom napadanja koša. I pisali su ljudi na KKP temi kako pizde od njegove finte šuta. Odgledao sam nekoliko Zvezdinih utakmica i i dalje mi to upada u oči kad radi, ali mnooogo manje nego što je radio dok je igrao kod nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad je presao kod nas (mozda i ranije,to ne bih tvrdio) neki Partizanovci su pricali kako je Walden prosecan igrac,ali ne bih se slozio. Mislim da je racionalan igrac,ima kefalo..ja ga poredim sa Djenkom nekako..pegla odbranu,a u napadu je verovatno i bolji od Djenke..

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrhunska zabava na Khimki-Efes :57:

 

Prosto neverovatno deluje da Khimki u svom rosteru nema nijednog defanzivno orijentisanijeg igraca na niskim pozicijama. Sve govori kad oni moraju Karasjova da stave na Larkina.:lol_2: Ni na visokim pozicijama nije nista bolje, tu jedino Mickey moze da preuzme koliko toliko. 

 

Ataman zaboravio Micica na klupi. Celu drugu cetvrtinu presedeo. Doduse ima opravdanja, jer i bez njega izgledaju kao masina za koseve. Simpatican je bio i pokusaj Shveda da postuje Balbaya. Zavrsilo se tako sto ga nije pomerio 2 centimentra i napravio korake iz nemoci.

 

Edit: U pm, povredio se Micic. Usao u igru i posle jednog napada zatrazio izmenu...

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

Ali kakvu odbranu igra švabo...rispekt za Trinkija. Za neverovati je kako WEILER-BABB prati JAMES-a, kao da zna svaki naredni potez.

Zipsera svuda ima, Rejnolds ako može bolje od ovoga biće nezaustavljiv...nema neku finesu ali je eksplozivan i ultra zaeban pod košem.

Nama ne odgovara da ruje ovo izgube...odraćemo dupe posle da ih sustižemo po tabeli.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...