Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Nije njihova hala, u javnom je vlasnistvu kao i BG Arena. Osim Albe, u njoj igraju i hokejasi ali i odrzavaju se koncerti vrlo cesto. Dakle skoro ista situacija kao BG Arena.

 

To na stranu, postoji vec godinama ideja da se u BG sagradi jedna hala veca od Pionira a manja od Arene koja bi bila prvenstveno kosarkaska. Medjutim u kakvom smo penisu kao drustvo, ne vidim da je to sad bas pametna ideja. Plus sto je poslednjim renoviranjem povecan kapacitet Pionira.

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vamos Laki said:

Bio sam u Albinoj hali, ozbiljan kompleks. Doduse tamo se kao i areni svasta dogadja. Ne verujem da je njihova.

Miks je faktora u igri, a prilicno sam siguran da hala nije u top5, narocito jer slicno Albi, igramo u ozbiljnom kompleksu.

Cak i kad pobrojimo sve faktore, nejasno je zasto Alba pre Himkija.

Mislim da ni ne treba lupati glavu, ko zna sta Djordi mulja i sa kim.

Mislim da u Moskvi pa i celoj Rusiji nema puno interesovanja za Himki. Pa cak i u St. Petersbugu za Zenit pa su to otvorili kao alternativu za Rusiju. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

Nije njihova hala, u javnom je vlasnistvu kao i BG Arena. Osim Albe, u njoj igraju i hokejasi ali i odrzavaju se koncerti vrlo cesto. Dakle skoro ista situacija kao BG Arena.

 

To na stranu, postoji vec godinama ideja da se u BG sagradi jedna hala veca od Pionira a manja od Arene koja bi bila prvenstveno kosarkaska. Medjutim u kakvom smo penisu kao drustvo, ne vidim da je to sad bas pametna ideja. Plus sto je poslednjim renoviranjem povecan kapacitet Pionira.

Bolje da nisu dirali ništa. Bar su nekad radili satovi za merenje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma Evroligi treba demontaza ovakvog sistema i promena smera, ovo sto oni rade je siguran put u smrt evropske kosarke.

 

Njihova politika je da je smeskaju i na kvarno vam kazu "vi ste za nas niza klasa, tu ste da radite i stvarate igrace za velicanstvenih 16/18 klubova". To tako ici nece.

 

Briga Bartomeua za ABA ligu. Ono sto je on uradio Radnickom i Igokei (koji bi apsolutno imali mesta u najboljih 24 timova), sad ce da radi Partizanu, Buducnosti, Crvenoj zvezdi. Niste pozeljni, nemate zanimljivu lokaciju, ajd cao.

 

Argument sa brojem navijaca je nebitan i to je samo hvatanje za slamku. Jedino rezultati treba da budu vazni, pa ako to znaci da igra Igokea, a ne Crvena zvezda, neka tako bude. UEFA se vodi rezultatima u domacim prvenstvima i to je najbolji sistem.

Link to comment
Share on other sites

Pomogao Fica kad je ubacio Strazela i Lacombe-a i nije skapirao posle 2 min da ode tekma ako ih ne izbaci, tad su ih ova dvojica i najvise usrala. Jbg, u skriptama pisalo da treba da igraju 5 min... Bukvalno mi se ukazale Scepine rotacije, posebno iz prvih par meceva

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne može Fener bez Nanda da opepeli, kao da im fali 5 igrača a ne jedan. Previše je on bitan za njih.

Tanki su na bekovskim pozicijama ... Bobi Dikson, Vesterman, Mahmutoglu, Biberović, Sipahi :smiley13:

Ulanovas, Hamilton, Bartel ne igraju kako se očekivalo ... osedeće Kokoškov skroz.

 

Link to comment
Share on other sites

U Valensiji se vidi u stvari koliko je Kalina odlican igrac i koliko je podigao kvalitet Valensijine igre. 

 

Feneru fali jos jedan kvalitetan bek to je sigurno. Isto mi nije jasno zašto je Kokoskov doveo tri krila,cekivao sam da će imati neke bitnije uloge. 

18 minutes ago, Čvarkov said:

Jel je Dzoni Hamilton toliko neuopotrebljiv na ovom nivou?

 

I to je negativno iznenadjenje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Hamilton igra jako malo, ni ne stiže da pokaže šta zna. Jasno je da je limitiran centar u pitanju ali sam stekao utisak da u odbrani itekako odrađuje posao. U napadu prikuca šta mu se servira i to je to.

 

Feneru je problem što bez Nanda imaju vrlo malo igrača koji su opasni sa loptom, to je Lorenzo koji i dalje igra promenljivo i sklon je da gubi lopte i mrtvi Westermann koji vara poštene evroligaše već godinama. Dixon se sveo na šutera, a svi ostali takođe igraju bez lopte. Eventualno Ulanovas nešto da uzida sa trojke ali ta njegova igra je poprilično provaljena i van Žalgirisovog sistema dosta irelevantna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...