Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, propolis said:

U Valensiji se vidi u stvari koliko je Kalina odlican igrac i koliko je podigao kvalitet Valensijine igre. 

 

 

jeste da je clyburn iz cska ponekad pasivan ali protiv valensije krenuo da zida kalinu do koša, op stena. krenuo da fintira na šutu za tri, kalina ne trepće

i to nije bio sad duel gde su nešto obojica bili u dajem 100% u duelu ali opet, retko kad vidim da neko sa takvom lakoćom parira clyburnu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Igrao je Lucic ovako i prosle sezone, to je vec dovoljan kontinuitet. Malo ce mu opasti procenti suta i to ti je to.

 

Ali da, i Clyburn. Eto, njih trojica.

 

lučić trenutno šutira preko 60% za tri. realno je 35%

 

Edit 

75% za 2

57.1% za 3

88.6% sa ft

 

idi beži. 

Edited by đubrivo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, đubrivo. said:

 

kalina 100%, za luchica ne mogu da dam ruku nakon pocetka ove sezone. mozda izgubi mojo opet

edit clyburn je za mene SF. clyburn + kalina = dva najbolja krila u evropi

  

 

Meni je Silds u samom vrhu i stavio bi ga mozda u top 3 posle ove dvojice. 

Slaba je konkrencija na 3 u El kao ni na jednoj poziciji.

 

Zanimljivo da je Kokoskov kupio tri krila, a ni jedno nije ni blizu Kalini, težak promašaj. 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, đubrivo. said:

 

lučić trenutno šutira preko 60% za tri. realno je 35%

 

Edit 

75% za 2

57.1% za 3

88.6% sa ft

 

idi beži. 

Mislim da ga potcenjujes malo, ako uzmemo prosek u poslednje npr. 4 sezone Lucic je gledajuci EL I BBL na preko 40% suta za tri. 35% je mozda Lucic iz Partizana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Del Piero said:

Mislim da ga potcenjujes malo, ako uzmemo prosek u poslednje npr. 4 sezone Lucic je gledajuci EL I BBL na preko 40% suta za tri. 35% je mozda Lucic iz Partizana.

 

nisam pratio pažljivo evropska takmičenja proteklih sezona. sad sam se uključio zbog pomeranja nba lige

 

verovatno sam ga potcenio iz neznanja ali ovi procenti (da dodamo i isti tempo od sinoć) je nadrealna statistika

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, ima sigurno on kvaliteta cim ga je i Saras doveo onomad u Zalgiris. Bitno je da su oni reagovali jer je ocigledno da sa ovim sto imaju ne mogu ravnopravno da se takmice u EL, bar dok se De Colo ne oporavi. Meni ovo vise govori o stanju na trzistu i dostupnim kvalitetnim plejmejkerima. Ne bi oni placali obestecenje za Pereza da su mogli da nadju boljeg dostupnijeg igraca.

 

Da je daleko ispod EL kvaliteta je grubo receno. Sta je on losiji od naseg Halla, ili onog debelog Jonesa iz Maccabija, ili Diota, itd itd... Ispada onda da su 5, 6 plejmejkera u Evropi EL nivo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...