Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

44 minutes ago, Nate said:

kakva iskopina, covek bio 17. pik?!

 

Sve je to ok, ali čovek je prošle godine odigrao 25 EL mečeva za Oli i omakla mu se jedna dobar partija. Na kraju sezone 4 prosečan indeks za 17 minuta u proseku.

Nije baš da je nagovestio da može da bude skoro pa lider drugoplasiranog tima EL.

 

Sve u svemu, :Hail: za Trinkija i igrače za do sada prikazano u EL.

 

 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Reynolds je iskopina. Dje su nama bile oci dok je pregovarao sa KKP a mi trazili zamjenu za Nnoka. 

 

Inace Efes ima bas ozbiljne probleme, Vasa je uglavnom katastrofa, Larkin ko zna kada ce uhvatiti onakvu formu nakon preduge pauze, Dunstona nema vec neko vrijeme, Buboe nece biti 4 sedmice... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dropkick Murphys said:

ćuti, što moraš da pišeš, mogli su da se zeznu ovi vodeći na fantaziju

 

dovoljno si me zeznuo najavom dominacije Tavaresa prošlo kolo

To nisam zeznuo, ispratio sam da se ne igra, ali sam sve ostalo ispromasivao za medalju.

Generalno je zajeban fantazi ove godine sa svim ovim otkazanim utakmicama i prinudnim izmenama koje moraju da se prave.A vecina igraca je nekonstantna i tesko je predvideti ko ce kako da odigra. Vasa jedno kolo pokida i index preko 30, a onda danas kao pijan, Mickey par kola odlican  danas ne igraju Booker i Jerebko, Zenit sa jednim centrom i vecina visokih na pola tekme faul trouble, a on truba,  sto je najgore nisu jedini, sem Mirotica, maltene nema igraca za kojeg znas da ce u svakom kolu da isporuci

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...