Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Quote

Iako je mogao da podnese privatnu tužbu, Zlatan Ibrahimović je odmah posle beogradskog meča rekao prijateljima iz Crvene zvezde da to neće uraditi. I ne samo to. Pomogao je bivšem saigraču iz Intera, Dejanu Stankoviću, na još jedan način. Rekao je da Crvena zvezda može da računa na njega, čak i da je spreman da svedoči u njenu korist prilikom postupka zbog neprimerenog ponašanja jednog od gledalaca u Ljutice Bogdana.

Na kraju je Zlatan Ibrahimović iznenadio sve. Uz pomoć pojedinih srpskih prijatelja (srećom pa su takvi mnogobrojni) sastavio je izjavu o tome kako se u Beogradu osećao sjajno tokom dvodnevnog boravka, kako su mu svi iz Crvene zvezde ukazali ogromno poštovanje i čast. I da se uopšte nije uvredio zbog povika jednog navijača sa tribina stadiona Crvene zvezde. Čak je i pohvalio organizaciju meča rečima da su ljudi iz Zvezde učinili sve kako bi se osećao lepo i sigurno. Pismo takve sadržine, sa sve potpisom jednog od najboljih napadača sveta otišlo je na adresu disciplinske komisije UEFA. I sigurno uticalo da Crvena zvezda ne dobije jaču kaznu. Mada će i i ova "globa" sigurno zaboleti čelnike i stručni štab Crvene zvezde.

Očigledno Zlatan Ibrahimović je i na delu želeo da pokaže najsvetliju stranu svog karaktera. I ljudsku veličinu, posebno što je tokom prebogate igračke karijere drugovao sa Sinišom Mihajlovićem i Dejanom Stankovićem. Znao je da je Crvena zvezda njihov klub... Čak i danas Zvezdinog šefa stručnog štaba u šali prijateljski oslovljava sa "zingaro" (ciganine, prim.aut)...

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/gest-velikog-coveka-zlatan-ibrahimovic-spasao-zvezdu-ostrije-kazne/384369

 

Pokenjao se lepo, gospodski, po ovom maloumniku što ga je vređao.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Pokušavajući da operu priču o dolasku Kostadina idioti su pustili informaciju da su imali problem sa licencom.

 

Kažu pudlice smanjeni prihodi zbog korone. Kako se onda našao novac za Filipa Falka i Srnića u januaru? Tužno je koliko uprava ne može minimalno da isprati organizaciono ove rezultate na terenu. Uprava kluba ne bavi se samo dovođenjem i odvođenjem igrača, ovi izgleda to ne shvataju. Baš me zanima koliko unapred ovi pripremaju finansijsku konstrukciju, ali ne deluje mi da je duže od nekoliko meseci. Večito iznenađena uprava pridošlim obavezama. Tragično. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ikac said:

Pokušavajući da operu priču o dolasku Kostadina idioti su pustili informaciju da su imali problem sa licencom.

 

Kažu pudlice smanjeni prihodi zbog korone. Kako se onda našao novac za Filipa Falka i Srnića u januaru? Tužno je koliko uprava ne može minimalno da isprati organizaciono ove rezultate na terenu. Uprava kluba ne bavi se samo dovođenjem i odvođenjem igrača, ovi izgleda to ne shvataju. Baš me zanima koliko unapred ovi pripremaju finansijsku konstrukciju, ali ne deluje mi da je duže od nekoliko meseci. Večito iznenađena uprava pridošlim obavezama. Tragično. 

 

Све они схватају и ничим нису изненађени. Довели и појачања да им се не отме. Костадин и Андреј су живи докази.

Може им се поред преваре од лажне Скупштине клуба и у оваквој фудбалској Србији, хебеш клуб...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Ako sam dobro razumeo odlozeno je rociste Terzicu za proneveru zato sto je promasio sud, i to pije vodu??

Jebem ti izgovor za drzavu.

 

Covic je oslobodjen jer je Andjus odustao od gonjenja a nije bilo drugih dokaza da ga je on tukao, Cedu ne mogu nadju na adresi jer je na RTS-u i Pinku svaki dan, Terzicu zastarilo, Dzajic aboliran, Zecevic vlast, Djura frizura zastarilo, protiv zamenika gradonacelnika niti jedan postupak za izvlacenje para iz kk i fk...ima ih jos 10x toliko i nikom ne fali dlaka sa glave. 

 

Nego neko da mi objasni koliki to stam ima naslednik Zvezdanov kad moze hipotekom da doprinese licenci?

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/14/2021 at 7:20 PM, Barkley#34 said:

Nije neko ime ali je deo grupe. Važan deo neke važne podgrupe pošto se uopšte našao na tribinama. Grupa ne da da se bilo ko od njih žrtvuje (posebno ne zbog "balije"), a klub ne sme da uđe u sukob sa celom grupom. 

Zbog ovakvih stvari mi se zgadio klub odavno. Konglomerat kriminalaca sa sipke i iz uprave. Bukvalno se nekad osetim kao lik na heroinu, uslo mi u krv kao detetu, iako znam da je gadno i da je stetno po moje zivce 😄

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možeš sebe da utešiš jednom istinom da je ta stvar ipak veća od kluba, tako da nije baš ni tačno to što sam napisao da klub ne sme da uđe u sukob. Nije ihdo kluba da se s tim obračunava i rešava. Ako ikada bude volje kod onih koji su zausta za to zaduženi da se taj problem reši, razjebaće ih za dva dana.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posto klub nije normalan, od toga nema nista , vazno da su krenuli sa porucenim tekstovima kako Katai kao najbolji igrac treba da ode za malo obestecenje nakon kvalif, da Degeneka sele u Arabiju, Ben je na izlaznim vratima.

Sve u krug, svake godine jovo na novo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...