Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

7 hours ago, Crni Bombarder said:

Mora se ipak reci i po trofejnoj istoriji. I po tome sto je uvek bila neka vrsta avangarde u jugoslovenskom fudbalu.
Crvena zvezda danas zapravo jeste ogledalo naseg drustva,nazalost i tu se posve slazem. No,dobijen je derbi,titula ce da se proslavlja,pa da ne mracim(o)

 

Evo moram i ovde da pitam - kako se to titula proslavlja 8 kola pre kraja na +12?

 

Evo i rasporeda:

 

image.png.6aace36607ca866f48fd9c0d9ca1b8d7.png

 

Ako je u pitanju "realno ne mozemo da izgubimo toliko bodova", onda "realno ne mozemo da izgubimo ni 6 bodova do kraja".

 

Pri cemu FKCZ itekako cini i taj Vesic kao sto i su i Srbiju obelezili periodi Milosevica i Vucica. Ne mogu da se slave uspesi, a da se ogradjujemo od svega ruznog sto postoji u klubu i drzavi.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Grof Božović se juče oženio, bila svadba. Tsva, jesi bio?

Razocarao bih se ako nije kumovao :classic_biggrin:

9 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Gde je i sta radi kolega veprinjo?

Kazu da je juce stavio na ruletu sve na crno.. staru deviznu stednju,zenin auto i vikendicu na Divcibarama. Oci mu prokrvavise od gledanja gubitnog tiketa..skrio se u kutiju od cipela pa zove kuma "Ocisti onaj dedin karabin i dodji da mi pucas u grlo".."samo pozuri,da me kamatashi prvi ne iznabadaju krosheima i shrafcigerima"...
:classic_biggrin:

 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, goldberg said:

 

Evo moram i ovde da pitam - kako se to titula proslavlja 8 kola pre kraja na +12?

 

Evo i rasporeda:

 

image.png.6aace36607ca866f48fd9c0d9ca1b8d7.png

 

Ako je u pitanju "realno ne mozemo da izgubimo toliko bodova", onda "realno ne mozemo da izgubimo ni 6 bodova do kraja".

 

Pri cemu FKCZ itekako cini i taj Vesic kao sto i su i Srbiju obelezili periodi Milosevica i Vucica. Ne mogu da se slave uspesi, a da se ogradjujemo od svega ruznog sto postoji u klubu i drzavi.

Kako si i sam pisao, ne pratis Zvezdu na dom livadama, al i tako mozes da pretpostavis koliko je velika kvalitativna razlika u odnosu na ostale ekipe, pritom je ova Zvezda odigrala vise nego dobru jesen uLe i zasluzila bolje protiv Milana, kakav god isti izgledao.

Titula je bila na tacni i pre derbija, uz pobedu juce samo je preskocena ta barijera da su komsije u egalu/bolje.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Knipex said:

@goldberg Realno ovde može samo Rad da nas pobedi 🙂

 

Realno, ovde je skoro pa nemoguce izgubiti sest bodova.

 

Naravno, u fudbalu je sve moguce, ali titula je osvojena kad je bilo +9 mnogo kola pre kraja i sasvim je nebitno da li je +6 ili +12.

 

Prosto, pitanje dobrog ukusa i postovanja protivnika i takmicenja, ali to kod nas nikad nije ni stanovalo.

 

1 minute ago, Manoly said:

Kako si i sam pisao, ne pratis Zvezdu na dom livadama, al i tako mozes da pretpostavis koliko je velika kvalitativna razlika u odnosu na ostale ekipe, pritom je ova Zvezda odigrala vise nego dobru jesen uLe i zasluzila bolje protiv Milana, kakav god isti izgledao.

Titula je bila na tacni i pre derbija, uz pobedu juce samo je preskocena ta barijera da su komsije u egalu/bolje.

 

Ja se potpuno slazem sa tobom i sasvim je u redu slaviti pobedu posle toliko godina, ali ne moze da se slavi titula.

 

Stvarno se ne secam situacije da je u drugim zemljama neko slavio titulu koju jos teoretski nije osvojio.

Link to comment
Share on other sites

Just now, goldberg said:

 

Realno, ovde je skoro pa nemoguce izgubiti sest bodova.

 

Naravno, u fudbalu je sve moguce, ali titula je osvojena kad je bilo +9 mnogo kola pre kraja i sasvim je nebitno da li je +6 ili +12.

 

Prosto, pitanje dobrog ukusa i postovanja protivnika i takmicenja, ali to kod nas nikad nije ni stanovalo.

 

 

Ja se potpuno slazem sa tobom i sasvim je u redu slaviti pobedu posle toliko godina, ali ne moze da se slavi titula.

 

Stvarno se ne secam situacije da je u drugim zemljama neko slavio titulu koju jos teoretski nije osvojio.

To sa proslavom titule, Vesarom  na Terzinoj covid zurci i sl stvari ne vredi komentarisati, bar ne u pozitivnom tonu.

Titulu smo uzeli i pre pocetka prolecnog dela lige, cinjenica je i da u ovako nekvalitetnom, glomaznom prvenstvu nema ekipe, osim komsija, koja zaista moze da parira Zvezdi na terenu, u pitanju su mozda neke finese.

Link to comment
Share on other sites

Just now, goldberg said:

Ja samo kazem - ispostujte takmicenje, budite ljudi (mislim na upravu, begunca od interpola i zamenika gradonacelnika), budimo dostojanstveni kada dobijamo.

 

To je sve.

Jbg, ne ide to tako u jednoj siromasnoj, kvazi-kapitalistickoj sredini, gde sve razlicito ne valja, u legalne tokove ulaze krimi dzimi ekipice, a profiteri i politikanti vode kolce.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, goldberg said:

kako se to titula proslavlja 8 kola pre kraja na +12?

Pojma nemam..ali racunam da ako je trener najveceg ruvala juce cestitao osvajanje titule,onda ni ja necu mnogo pogresiti sa napisanim.

I nemoj o ogradjivanju i tome sta je danas Zvezda.
Napisacu duplo vise kritike na njen racun od tebe pri tome koristeci duplo manje slova. 
Kao sto uostalom nisam nikad ostao nem na bilo koju klupsku brljotinu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@goldberg, u poslednjih 10 PRVENSTVENIH derbija, Zvezda ima 3 pobede, 1 pobeda Partizana i 6 remija. Gde su te silne godine o kojima pricas? Samo prosle godine Zvezda nije pobedila Partizan a da je osvojila titulu. Ukupno je Zvezda osvojila 3 titule bez pobede u derbiju, Partizan cak 8. 

 

Da ne govorimo o uspesima u Evropi u poslednje 4 godine, ali je sramota pobedjivati boraniju u Ling longu gde trenutno ima 20 ekipa i gde je kvalitet nikad vise razvodnjen. Tek kad se organizuje liga sa 12 timova i kad se tu skoncentrise kvalitet moze se ocekivati vise kikseva. 

Edited by Dl91
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Crni Bombarder said:

Pojma nemam..ali racunam da ako je trener najveceg ruvala juce cestitao osvajanje titule,onda ni ja necu mnogo pogresiti sa napisanim.

I nemoj o ogradjivanju i tome sta je danas Zvezda.
Napisacu duplo vise kritike na njen racun od tebe pri tome koristeci duplo manje slova. 
Kao sto uostalom nisam nikad ostao nem na bilo koju klupsku brljotinu..

 

Ma dobro, on je to uradio u smislu "nije vise objektivno da se nadamo 1. mestu"

 

Druga stvar je proslava titule, cak i sa pobedom Partizana ostaju male sanse za neki preokret. Sa tim u vezi titula je odlucena kada se otislo na +9 jedan medjusobni mec do kraja (govorim o najverovatnijem ishodu), ali je pravi kiceraj onako slaviti i ne cudi me sto je i zamenik gradonacelnika bio na tom znamenitom dogadjaju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

ali je pravi kiceraj onako slaviti i ne cudi me sto je i zamenik gradonacelnika bio na tom znamenitom dogadjaju.

Golberze,ja uopste nisam mislio na TU ljigavu proslavu. Ja sam mislio na to da navijaci Crvene zvezde sa foruma imaju pravo da je proslave. Ovde. Skromno i uz postovanje svih epidemioloskih mera :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kad procitam neke tvoje rasprave sa drugim forumashima po raznim topicima,nekako imam ovu scenu pred ocima
 


Ljudi vrlo razumljivo i neretko vrlo argumentovano iznose neke stavove,misljenja,ali ti ili neces (vise verovatno) ili ne mozes (manje verovatno) da shvatis sta ti govore. ^

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Crni Bombarder said:

Golberze,ja uopste nisam mislio na TU ljigavu proslavu. Ja sam mislio na to da navijaci Crvene zvezde sa foruma imaju pravo da je proslave. Ovde. Skromno i uz postovanje svih epidemioloskih mera :classic_biggrin:

 

Nista 😄 zaboravi 

 

4 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Važi li i za kup ovo glupo pravilo- bonus/hendikep igrači?

 

Ne.

Edited by John Dies at the End
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Perkos2 said:

Ja ću samo da vas pitam" gde nam je juče najveće pojačanje iz zimskog prelaznog roka" tip je skupo plaćen da igra protiv inđije i bačke ili imt-a.

 

Propisi dozvoljavaju 4 strana igrača i ta mesta su popunili Ben, Kanga, Falćineli i Sanogo pa nije bilo mesta za Falka tj. mogao je on da igra ali bi onda ispao neko od pobrojanih što mislim da bi bila ludost.

 

I kad smo već kod toga ne znam zašto se Benu ne završi državljanstvo jer je stekao uslov za to (3+ godine u Srbiji) i time se oslobodi mesto za Falka ili nekog drugog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 29.05.1991 said:

 

Propisi dozvoljavaju 4 strana igrača i ta mesta su popunili Ben, Kanga, Falćineli i Sanogo pa nije bilo mesta za Falka tj. mogao je on da igra ali bi onda ispao neko od pobrojanih što mislim da bi bila ludost.

 

I kad smo već kod toga ne znam zašto se Benu ne završi državljanstvo jer je stekao uslov za to (3+ godine u Srbiji) i time se oslobodi mesto za Falka ili nekog drugog.

Jebiga najskuplji igrač najavljen kao novi mesi ne mozè pre ludog Kange i drvoseče Sanoga. Još jedan sjajan centaršut direktora Mite! 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 29.05.1991 said:

I kad smo već kod toga ne znam zašto se Benu ne završi državljanstvo jer je stekao uslov za to (3+ godine u Srbiji) i time se oslobodi mesto za Falka ili nekog drugog.

Ne mogu sad tačno da se setim ali znam da sam pročitao negde da ne može. Ili već ima državljanstvo i Komora i Francuske ili ne može dvojno državljanstvo a Ben igra za reprezntaciju Komora.

Link to comment
Share on other sites

Da bi se upisao u drzavljanstvo Srbije mora da se odrekne drzavljansta koje poseduje, ili potpise izjavu o nameri da isto ucini po dobijanju srpskog... kako je kolega forumas vec gore napisao, to bi znacilo ne igranje za maticnu reprezentaciju .

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...