Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

13 minutes ago, Don Juan said:

Druže, dečka pretrčavaju igrači iz Surdulice. Sa druge strane uticaj na igru ravan nuli.

Ne znam, ja nisam optimista.

 

Edit.ja bih bio najsrećniji da me demantuje.

 

Kad spomenu Falka, evo ovaj sa tevea spomenu Bakajoka. Jbt zaboravih da je uopšte tu.

Link to comment
Share on other sites

Kad nema ko onda ga meće Sanogo.

 

Da su nam živi i zdravi prekidi 😄

2 minutes ago, Neme said:

 

Kad spomenu Falka, evo ovaj sa tevea spomenu Bakajoka. Jbt zaboravih da je uopšte tu.

Da i Bakajoko je sumnjivog kvaliteta, ali ja nekako imam više nade u njega nego u Falka. Mladi je, može da napreduje. Falko je gotov proizvod.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Juan said:

Kad nema ko onda ga meće Sanogo.

 

Da su nam živi i zdravi prekidi 😄

Da i Bakajoko je sumnjivog kvaliteta, ali ja nekako imam više nade u njega nego u Falka. Mladi je, može da napreduje. Falko je gotov proizvod.

 

Већ си напоран са Фалком. Чини се да се мало поклизнуо код пенала а није ни први ни последњи странац којем ће требати мало времена, али види се да зна фудбала. За разлику ових измјена што редом улазе.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Константин said:

Већ си напоран са Фалком

Čuj ja naporan 🤣

Pa brate ti kada se zakačiš za nekoga ne puštaš ga godinama, a ja sam Falka pomenuo svega nekoliko puta.

Jednostavno mislim da to nije to. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Čuj ja naporan 🤣

Pa brate ti kada se zakačiš za nekoga ne puštaš ga godinama, a ja sam Falka pomenuo svega nekoliko puta.

Jednostavno mislim da to nije to. 

 

Ја ако се понављам то је у вези балвана које предуго гледамо, зна се да не знају. Нити је Фалко нешто пуно играо нити је био толико лош колико га представљаш. То је разлика.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...