Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

4 minutes ago, Martin Mystere said:

Pankov više ne bi smeo biti u 11 jer mu se ovakve stvari prečesto ponavljaju - nebitno jel protivnik Milan ili neki klub iz donjeg doma LL lige.

Pa nema ko. Eraković i Milunović su povređeni. Milunović lakše i ovu utakmicu verovatno odmara da bi igrao u sredu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Bez Katai, Bena i Kange mi smo totalni bezopasna ekipa.

Kako bezopasna kad smo imali 3 stopostne šanse? To što su Gavrić i Ivanić šutnuli mlako pa je jednom odbranio golman a drugom igrač stigao loptu iza golmana na putu do gola je nešto drugo. Penal nema potrebe komentarisati. 

 

Solidno igramo. Lepo za oko. Da nije kiksa Pankova bila bi sasvim korektna utakmica i gol visi u vazduhu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Ili da nemaju golmana Falko bi se nadavao golova. Težak promašaj od igrača za sada. Nadam se da grešim.

bas se naigrao čovek, sigurno je da je promasaj posle sat vremena fudbala koje je odigrao kod nas

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

 

Solidno igramo. Lepo za oko. Da nije kiksa Pankova bila bi sasvim korektna utakmica i gol visi u vazduhu

Ja stvarno ne znam koju utakmicu gledaš. Igrači nam sw sudaraju na terenu. Imali smo te dve šanse i penal, ostalo je bilo benigno. Srednji red ne postoji, napad ne postoji, odbrana ne postoji. Mi ovo gubimo jedan na jedan.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SunZero said:

bas se naigrao čovek, sigurno je da je promasaj posle sat vremena fudbala koje je odigrao kod nas

Druže, dečka pretrčavaju igrači iz Surdulice. Sa druge strane uticaj na igru ravan nuli.

Ne znam, ja nisam optimista.

 

Edit.ja bih bio najsrećniji da me demantuje.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Ja stvarno ne znam koju utakmicu gledaš. Igrači nam sw sudaraju na terenu. Imali smo te dve šanse i penal, ostalo je bilo benigno. Srednji red ne postoji, napad ne postoji, odbrana ne postoji. Mi ovo gubimo jedan na jedan.

Polako, će da vidimo. Utakmica se igra 90min. Ne znam što si nervozan toliko danas i prenagljeno reaguješ, obično si ti taj koji smiruje druge i poziva na strpljenje :classic_smile: Ovo mislim na Falka pre svih.

 

A što se tiče prvog poluvremena uopšte nije toliko tragično kako si naveo. Da smo dali te golove utisak bi bio potpuno drugačiji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moraće Falko da me demantuje na nwkom drugom meču. Ne znam samo šta će Vukanović da doprinese.

Ne znam zasto nema Kataia i Bena/Kange, ali mi smo druga ekipa bez njih.

5 minutes ago, Knipex said:

Ne znam što si nervozan toliko danas

Vidiš da je i Stanković nervozan 🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...