Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

2 hours ago, Markoss said:

Borjan- Gajic, Milunovic, Degenek, Rodic- Sanogo, Nikolic, Ivanic- Ben, Falko, Falcineli. 

 

Popovic- Srnic, Pankov, Erakovic, Gobeljic- Odada, Petrovic, Kanga- Katai, Bakajoko, Gavric, Vukanovic, Pavkov, Krstovic.

 

 

Katai na klupi jer je pitanje kad ce zaigrati, naravno da je ubedljivo najbolji igrac u timu. 

Zasto mislis da ce Kanga biti klupiran ?

 

Zanima me kad se Katai u potpunosti oporavi, a Ben ne napusti klub, a Falko kao najskuplje pojacanje.. kakva ce postavka biti tj dal ce Ben biti klupiran

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Pa to je valjda završeno, makar ja računam da je tako 😁

Ahaa..ti bi znaci Vuleta pride..moze,zasto da ne?

Sto se tice Dragovica..vidim da je Leverkuzen doveo dvojicu defanzivaca: Frimponga iz Seltika i Fonsuh-Mensaha iz Junajteda. Ne znam da li ovo nesto govori o tome da li na Dragovica od leta vise ne racunaju,ali rekao bih da je tako. Sad je pitanje da li ce on izabrati Zvezdu?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Ahaa..ti bi znaci Vuleta pride..moze,zasto da ne?

Sto se tice Dragovica..vidim da je Leverkuzen doveo dvojicu defanzivaca: Frimponga iz Seltika i Fonsuh-Mensaha iz Junajteda. Ne znam da li ovo nesto govori o tome da li na Dragovica od leta vise ne racunaju,ali rekao bih da je tako. Sad je pitanje da li ce on izabrati Zvezdu?

Dok ga ne vidimo sa deda Tozom za astalom i sa salom - ic ne verujem. Naravski, ako ozvanice da je potpisao predugogor i da stize na leto takodje je dobro, al ipak taj sal i deda Toza su ozbiljnija prica...

Mislim da je do juce bila naucna fantastika da takav igrac, bar kad pricamo o kvalitetu liga gde je bio i pedigreu, dolazi u Zvezdu u 30 godina, nesto znaci taj potpis ako se desi iako prica oko zvezdastva i "decackog sna" sigurno ima neku tezinu. Treba uzeti u obzir i rezultat koji su pravljeni prethodnih sezona uz navedeno, to da je Zvezda napredovala sa koeficijentom, da ima gde i da se pokaze onaj koji dolazi, iako znamo da smo daleko od raja u poslovnom smislu i po pitanju knjigovodstvenog duga...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Manoly said:

Dok ga ne vidimo sa deda Tozom za astalom i sa salom - ic ne verujem. Naravski, ako ozvanice da je potpisao predugogor i da stize na leto takodje je dobro, al ipak taj sal i deda Toza su ozbiljnija prica...

Mislim da je do juce bila naucna fantastika da takav igrac, bar kad pricamo o kvalitetu liga gde je bio i pedigreu, dolazi u Zvezdu u 30 godina, nesto znaci taj potpis ako se desi iako prica oko zvezdastva i "decackog sna" sigurno ima neku tezinu. Treba uzeti u obzir i rezultat koji su pravljeni prethodnih sezona uz navedeno, to da je Zvezda napredovala sa koeficijentom, da ima gde i da se pokaze onaj koji dolazi, iako znamo da smo daleko od raja u poslovnom smislu i po pitanju knjigovodstvenog duga...

Marin?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nick_theking said:

Marin?

I Marin je stigao u Zvezdu u periodu procvata rezultata, posle prvog plasmana u LS, svakako je i jace ime u tom momentu bio od Dragovica danas. Bitno je da taj trend postoji, mada nije mala stvar i to da igrac zna u koji klub dolazi tj sta predstavlja Zvezda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...