Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

A Milunović spava u 16m...

 

Šta je sa ovim sudijama? Prvo nepostojeći ofsajd Benu pa sad ne sviraju korner i kad se Ivanić bunio kod Grujića ovaj stavi ruku na grudi i kaže moja greška :lol_2:

Seljačka ekipa Pazara, non stop se nešto bune i prikenjavaju. Za čiste situacije ne priznaju i prave pritisak na sudiju. Ne podnosim takve ekipe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zato je Sanogu i Petroviću lagano dao kartone. Prvom na pritisak igrača Pazara nakon glume Sisea a drugom za faul u skoku nakon kog se igrač Pazara uhvatio za glavu iako nije ni bilo kontakta sa glavom niti lakta Petrovića.

 

Dva čista penala za igranje rukom i jedan, diskutabilan, nad Ivanićem. Dva nepostojeća ofsajda i nedosuđen čist korner. Šta reći za suđenje Grujića...

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu ja sam zadovoljan. Nije bilo neke lepote u igri, ali rutinska pobeda protiv nezgodnog rivala, na jako lošem terenu.

Suđenje katastrofa. Par situacija kada je trebao da se svira penal, žuti karton za Sanoga koji je totalno van rezona, a onda bez kartona za igrače Pazara kada se jasno videlo da igrač nije ni išao na loptu.

Nema veze, idemo dalje. Čestitke.

E da Ben i ivanić najbolji danas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teren je bio mekan, mi smo pametno odigrali, na taktickom planu odlicno odradjena utakmica. 3 gola na gostovanju nije malo, nije lose da Zvezda ima ovakvo sudjenje, jedina zamerka je zuti za Sanoga, jasno je da je (*)(*) isfolirao, a i drago mi je sto nije dobio kasnije crveni. Treba zasluziti svaku pobedu, mi smo u prednosti u svakom smislu u odnosu na ovakve lrotivnike i najmanje sto nam treba je da ih pobedjujemo uz pomoc sudija. Danas po meni nije ostecena ni jedna strana.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Martin Mystere said:


 

 


tsva upravo dobio aritmiju zbog ovog

 

:roflmao:

 

 

mozes mislit

 

Dali vi verujete da postoji neka neutralna budala koja ce da gleda ovaj odron od fudbala? Da ne navijate za Zvezdu, ko bi od vas bacio 90 minuta zivota na ovo?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Crni said:

Treba zasluziti svaku pobedu, mi smo u prednosti u svakom smislu u odnosu na ovakve lrotivnike i najmanje sto nam treba je da ih pobedjujemo uz pomoc sudija

Nije pomoć sudija, ako sudi po pravilima. Ti penali i nisu neki problem, ali ne mogu startovi koji su za kartone da se tolerišu. Ne može da se prećuti za žuti karton koji je dobio Sanogo. Šta ako taj karton bude ključan, pa on ne bude u mogućnosti da odigra neki jači meč?

Razlika između Pazara i Zvezde je naravno velika, ali ovakvi mečevi na ovakvom terenu, lagano mogu da odu u oba smera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Juan said:

Nije pomoć sudija, ako sudi po pravilima. Ti penali i nisu neki problem, ali ne mogu startovi koji su za kartone da se tolerišu. Ne može da se prećuti za žuti karton koji je dobio Sanogo. Šta ako taj karton bude ključan, pa on ne bude u mogućnosti da odigra neki jači meč?

Razlika između Pazara i Zvezde je naravno velika, ali ovakvi mečevi na ovakvom terenu, lagano mogu da odu u oba smera. 

Koji jači meč?  Ling long liga je preslaba, zvezda je golf trojka u moru jugica 55. Prvenstvena trka je zavrsena jos jesenas, i mislim da se niko nije uzbudio zbog zutog kartona. Evo trebao je da dobije crveni kad je povredio Docica.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Crni said:

Koji jači meč?  Ling long liga je preslaba, zvezda je golf trojka u moru jugica 55. Prvenstvena trka je zavrsena jos jesenas, i mislim da se niko nije uzbudio zbog zutog kartona. Evo trebao je da dobije crveni kad je povredio Docica.

Ma pusti te priče, završeno ili ne. Treba da sudi po pravilima, ni za nas njih. Po pravilima. To koliko je jedan klub jači ili slabiji nema nikakve veze, niti je na sudiji da se time bavi. Da li je Sanogo u nekom ranijem meču trebao da dobije karton, apsolutno nema veze sa ovim mečom. Kao što i nema veze santime da sudija mora da pokaže žuti karton igraču (makar), kada igrač startuje onako nad Pavkovom, ali bez ikakve namere da se ide na loptu, i sa namerom da se napravi grub faul (noga bila u visini stomaka).

Je l' si gledao u opšte utakmicu,  ili komentarišeš po inerciji?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Juan said:

Je l' si gledao u opšte utakmicu,  ili komentarišeš po inerciji?

Naravno da jesam, i drago mi je sto nije svirao ni jedan penal, sto Sise nije iskljucen(desavalo se da smo na slican nacin bili postedjeni). Sudjenja u nasu korist su stetna kako za srpski fudbal  tako i za nas, ja sam dugo zagovornik da sudije treba da zastite manje klubove u situacijama pola-pola, jer mi je muka od izmisljenih penala i crvenih u korist Zvezde i Partizana.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni said:

ja sam dugo zagovornik da sudije treba da zastite manje klubove u situacijama pola-pola

Ma sudije treba da zaštite igru, a ne klubove. Koliko znam pravila fudbalske igre su jasna, a na terenu su 11 na 11, kakvi mali i veliki klubovi. Dokle više ta demagogija o malim i velikim klubovima?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Ma sudije treba da zaštite igru, a ne klubove. Koliko znam pravila fudbalske igre su jasna, a na terenu su 11 na 11, kakvi mali i veliki klubovi. Dokle više ta demagogija o malim i velikim klubovima?

Kako god, Zvezda nema prava da se zali na sudjenje!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...