Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

9 minutes ago, Zvezdinho said:

Realno bas je ljalanski ovo menjanje previla u toku sezone jer to nama odgovara, na stranu sta je rekao Stanije Sharloa/Shamrok. Sve vise podsecamo na Obilic '98 sto mi se uopste ne dopada. Sramota na sta smo spali, trebali su ovo pravilo na pocetku sezone da uvedu jer je glupo pravilo o 4 stranca, kao sto je dziberski uvoditi jer smo doveli pun kufer stranaca.

Jbg sad, sve moze da se poredi u savremenim okolnostima...

Koliko sam shvatio nema uvodjenja pravila sad, vec od sledece sezone, a opet to je prirodan korak i nesto ocekivano i planirano od strane saveza, kakav god da je.

Link to comment
Share on other sites

Imamo mi vise razloga za glavobolju od toga da li nam se pogoduje izmenom nekog pravilnika.
Npr.oklen pare za sve nove igrace?

Takodje,svi su izgledi da ce se dopustiti prisustvo publike za prvi mec sa Milanom. To znaci nekih 17.000 ljudi,a ustvari ce biti i nesto preko 20k realno. O tome tek ne bih znao sta da kazem..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Imamo mi vise razloga za glavobolju od toga da li nam se pogoduje izmenom nekog pravilnika.
Npr.oklen pare za sve nove igrace?

Takodje,svi su izgledi da ce se dopustiti prisustvo publike za prvi mec sa Milanom. To znaci nekih 17.000 ljudi,a ustvari ce biti i nesto preko 20k realno. O tome tek ne bih znao sta da kazem..

Zar nisu danas rekli da nema meceva sa publikom?

Link to comment
Share on other sites

ne moram ni gledati kasete ovog falka, vec znam da je promasaj.. aj da su ko sa falcinellijem pozajmicu, pa ako se pokaze, nie problem.. al davati na nevidjeno 1m+ za padavicare iz beton lige smesna prica..

plus ne znam ni koji ce nam qrtaz, ako je katai zdrav i ako ben ne ide.. a da ne govorim da je jeres davati prostor falku i onom bakajoku pre gavrica, koji je vec sada bolji igrac od njih.. samo jos jedna u nizu mutljavina tvorzana :coffee:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

Realno bas je ljalanski ovo menjanje previla u toku sezone jer to nama odgovara, na stranu sta je rekao Stanije Sharloa/Shamrok. Sve vise podsecamo na Obilic '98 sto mi se uopste ne dopada. Sramota na sta smo spali, trebali su ovo pravilo na pocetku sezone da uvedu jer je glupo pravilo o 4 stranca, kao sto je dziberski uvoditi jer smo doveli pun kufer stranaca.

To je zato što neko pusti dezinformaciju, pa se svi uhvate za to. Ista priča je bila i na prošloj zimskoj pauzi, pa se ništa nije desilo ni tada ni na leto. Bukvalno preslikano.

Ako se menja pravilo, menjaće se na leto, a ovo pravilo je u skladu sa važećim zakonom RS o zapošljavanju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Ako možeš da pojasniš, zamolio bih.

Potpisivanjem ugovora o pridruživanja sa EU, Srbija se obavezala da radnicima koji dolaze iz EU obezbedi ista prava pri zapošljavanju kao i svojim građanima, tj slobodan pristup tržištu rada, što je i definisano zakonom o radu. To pravilo o slobodnom pristupu tržištu rada se primenjuje na celoj teritoriji EU za građane EU, zato se igrači koji dolaze iz EU ne smatraju strancima na celoj teritoriji EU.  

Link to comment
Share on other sites

Taj koji ti je to rekao te je debelo zajebao. Bez uvrede.

 

Nije reč ni o Zakon u radu niti o Zakonu o zapošljavanju, koje si pomenuo. Član 5. Zakona o zapošljavanju stranaca kaže sledeće:

Quote

Pravo na slobodan pristup tržištu rada u Republici, odnosno na zapošljavanje, samozapošljavanje i ostvarivanje prava za slučaj nezaposlenosti, osim ako međunarodnim ugovorom koji obavezuje Republiku nije utvrđeno drugačije, imaju:

1) državljani EU;

...

...

...

Licima iz stava 1. ovog člana koja imaju pravo na slobodan pristup tržištu rada nije potrebna dozvola za rad u smislu odredaba ovog zakona.

Da bi u članu 41. stajalo ovo:

Quote

Član 41

Ovaj zakon stupa na snagu osmog dana od dana objavljivanja u "Službenom glasniku Republike Srbije", osim odredaba čl. 5-8. koje se primenjuju od dana stupanja Republike u članstvo Evropske unije.

 

Ovo gore znači da apsolutno ne postoji obaveza RS da izjednači državljane EU sa svojim državljanima u pogledu pristupa tržištu rada, sve dok ne postane članica Unije. Član 49. Sporazuma koji si pomenuo uređuje to pitanje i naglašava ''u zavisnosti od uslova i modaliteta u svom zakonodavstvu''. Modaliteti su takvi da državljani EU sada mogu da uđu u zemlju i zaposle se u njoj pod istim uslovima kao npr. Jermeni. Svi sporazumi ove vrste se potpisuju tako da važe recipročno, pa da pravilo koje si naveo postoji i mi bismo mogli slobodno da pristupimo tržištu rada EU, što, jelte, nije slučaj.

 

Dakle, ja ne znam s kojim ciljem je onaj bolid Matijašević izjavio šta je izjavio. Takođe, ne znam šta smeraju u savezu. Međutim, znam da, čim pominju nešto što nema veze sa životom, to znači da ili nemaju pojma ili nešto muljaju pa traže jak argument, a ''EU to traži od nas'' uvek pomaže.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2021 at 1:00 PM, Zvezdinho said:

Realno bas je ljalanski ovo menjanje previla u toku sezone jer to nama odgovara, na stranu sta je rekao Stanije Sharloa/Shamrok. Sve vise podsecamo na Obilic '98 sto mi se uopste ne dopada. Sramota na sta smo spali, trebali su ovo pravilo na pocetku sezone da uvedu jer je glupo pravilo o 4 stranca, kao sto je dziberski uvoditi jer smo doveli pun kufer stranaca.

ne znam koliko imas godina i da li znas sta je obilic 98. ali bas je srano uporediti Zvezdu sa tim monstrumom. stidi se.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pavijan2 said:

ne znam koliko imas godina i da li znas sta je obilic 98. ali bas je srano uporediti Zvezdu sa tim monstrumom. stidi se.

 

Stidi se ti kad klosharski ubacijues ovo za godine, za tvoju informaciju imao sam dovoljno godina tada, dovoljno da znam da sam slusao radio prenos poslednjeg kola u Zelezniku u nadi da ce da uzmemo titulu i kad su igraci videli da nema nista od toga pustili su mec Zelezniku. Dobro znam sta je Obilic bio tad. Ovo sto trenutno radi CZ u domacem prvenstvu najvise lici na to, jos imas i dr Zvekija na celu kluba ( dobro iznad njega je predsednik drzave).

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Juan said:

Šta radi? Pobeđuje? 

Ne lupetaj gluposti.

 

Kad gubi protiv OFK-e onda doktor Zveki ulazi u svalcionicu OFK-e i jebe igracima sve zivo, eto to podseca na Obilic, sudije ne smeju da daju crveni karton kada treba nasim igracima , svira se u 16 sto jeste i sto nije, itd itd... Sad i ovo, potpuno nepotrebno s obzirom kakve igrace imamo. A za ovu papazjanuju je kriv Matijasevic sa izjavom oko stranaca na Arenisport. Ja se stvarno izvinjavam sto mi te stvari smetaju, jer se isto ponasao Partizan u vreme Toleta.

 

Ako ne znas da diskutujes kulturno odjebi od mene.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Stidi se ti kad klosharski ubacijues ovo za godine, za tvoju informaciju imao sam dovoljno godina tada, dovoljno da znam da sam slusao radio prenos poslednjeg kola u Zelezniku u nadi da ce da uzmemo titulu i kad su igraci videli da nema nista od toga pustili su mec Zelezniku. Dobro znam sta je Obilic bio tad. Ovo sto trenutno radi CZ u domacem prvenstvu najvise lici na to, jos imas i dr Zvekija na celu kluba ( dobro iznad njega je predsednik drzave).

 

 

To prvenstvo, najsramnije i najjadnije u istoriji fudbala, je odluceno mnogo pre tog poslednjeg kola.  

 

Znalo se (bar sam ja znao) 6-7 kola pre kraja prvenstva, ko je sampion, ko osvajac kupa a ko ispada.

 

Ima sadasnja garnitura previse putera na glavi, ali neumesno je porediti tadašnju situaciju sa današnjim stanjem u domacem šampionatu( koje je katastrofalnom stanju ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Licimo na Obilić? Nasi igraci nisu smeli da idu u svlacionicu na poluvremenu kada smo igrali kod tih razbojnika. Gazda tog kluba je ratni zlocinac, covek koji je bio u stanju da ubije i igraca. Kriminalac, ubica... 

Terza je bitanga, prevaranr, Covic takodje. Ali, ubice nisu. Da nisu takvi, ma koliko mrzimo sto su takvu, pitanje da li bi izasli na kraj sa samozvanim institucijama.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...