Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

3 hours ago, John Dies at the End said:

 

A spekulacije su?

 

Spekulacije su da su i kod nas našli nešto nelegalno kao i kod komšija 😄

Šalim se, ništa nisam čuo, ali logično je ako policija pretresa više od 8  sati stadion da su nešto našli.
Inače, po meni, ako ne traže iglu (ili par grama nečega), stadion može da se pretrese za sat vremena.

Link to comment
Share on other sites

Фантом је помоћник благајника. Ми смо као монархија. Радна места се наслеђују. И Столетов син је помоћник Столету.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta je bre ovo, pa Zvezda se voli svakoga dana ne samo protiv Milana. Da bi i sledeće sezone igrali sa rosonerima/galaktikosima/redsima moramo Pazar da pobedimo. Moramo podneti dve tri gusenice ako želimo leptira videti.
Čist sam majke mi samo eto žena mi dala dozvolu sinoć da pijem a ćera rešila u 7 da me probudi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za sada, Grujic najzapazeniji na terenu 😴

 

Mora Gavric jos mnogo da trenira da bi od njega postao igrac... ocajna resenja za ovih 40min.

Just now, Don Juan said:

Još jedan čist penal

 

Ma kakav penal, cujea sta prica komentator, preskocio nogu i sapleo se Ivanic 😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

Za sada, Grujic najzapazeniji na terenu 😴

 

Mora Gavric jos mnogo da trenira da bi od njega postao igrac... ocajna resenja za ovih 40min.

 

Ma kakav penal, cujea sta prica komentator, preskocio nogu i sapleo se Ivanic 😁

Za Gavrića si u pravu. Meni je bilo žao da napišem, ali da, jako loš danas. Mnogo poteza bez rezona.

Link to comment
Share on other sites

Da li se nadaju nekom golu Pavkova pa da neko pošalje ponudu u smiraj prelaznog roka. Drugog objašnjenja nema.

 

Sanogo dobi karton na pritisak igrača Novog Pazara.

 

Što se tiče penala nad Ivanićem, deluje da se uplašio i malo ranije povukao nogu pa nije delovalo toliko uverljivo. Kontakta je bilo definitivno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...