Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

u drzavi gde je barem 90% utakmica namesteno svakog vikenda počev od pionira pa do seniora i dalje se priča o samo jednoj razbojnickoj sezoni, naravno o sezoni kad zvezda i partizan nisu bili šampioni. naravno da navijačima zvezde nije smetao arkan i kup koji smo osvojili nakon njegovog ulaska kod igrača Partizana ali im smeta kad je to isto radio kad je vodio Obilić. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Perkos2 said:

u drzavi gde je barem 90% utakmica namesteno svakog vikenda počev od pionira pa do seniora i dalje se priča o samo jednoj razbojnickoj sezoni, naravno o sezoni kad zvezda i partizan nisu bili šampioni. naravno da navijačima zvezde nije smetao arkan i kup koji smo osvojili nakon njegovog ulaska kod igrača Partizana ali im smeta kad je to isto radio kad je vodio Obilić. 

meni smeta taj kup iz 1993.

Link to comment
Share on other sites

Izduvaj se, izduvaj se. Samo da ti  kazem meni je bitno ko kaze , a ne sta neko kaze, tako da mozes da vredjas do ujutru ne dotice me uopste.

 

14 hours ago, berti said:

Licimo na Obilić? Nasi igraci nisu smeli da idu u svlacionicu na poluvremenu kada smo igrali kod tih razbojnika. Gazda tog kluba je ratni zlocinac, covek koji je bio u stanju da ubije i igraca. Kriminalac, ubica... 

Terza je bitanga, prevaranr, Covic takodje. Ali, ubice nisu. Da nisu takvi, ma koliko mrzimo sto su takvu, pitanje da li bi izasli na kraj sa samozvanim institucijama.

 

Lik koji je na prst i nokat sa don Branom je daleko od obicne bitange i  prevaranta. On je kriminalac kome stalno odlazu sudski postupak za ono za sta su ga uhvatili, a za kombinacije sa don Branom bolje da se ne prica. Poceli ste da se ponasate kao navijaci Partizana u vreme Toleta, kad im neko spomene Partizanova nepocinstva.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Crni Bombarder said:

Previse gledas Pantaru ^

 

Hoces da kazes da don Brano nije na prst i nokat sa dr Zvekijem. I jel se odlazu rocista dr Zvekiju u nedogled za kradju u OFK-I ? A Pantaru gledam kao zabavno-humoristicki program, vrlo mi je smesno kako skichi kad CZ pokrade :s_d:, mnogo je veci nivo frustracije nego kod nas kad se kralo za vreme Toleta i Djure Frizure  ). 

Quote

 

On je govorio i o odnosu sa kontroverznim biznismenom iz Crne Gore Branom Mićunovićem, za koga se u poslednje vreme u kuloarima pričalo da "stoji iza Crvene zvezde".

"On stvarno nema nikakve veze sa Crvenom zvezdom. Ja sam ga upoznao kad sam imao 17 godina. Brana Mićunovića ne doživljavam kao prijatelja, nego kao člana porodice. I on mene. To je najmudriji, najinteligentniji čovek kog sam ikada sreo u životu. Čovek koji ima izgrađen sistem vrednosti, drugačiji od ostalih. Čast i kodeks su kod njega na najvišem nivou. Ali njegov uticaj na Crvenu zvezdu je nikakav, niti on ima takvih aspiracija. To može da imputira samo neko ko je zlonameran", rekao je Terzić.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Hoces da kazes da don Brano nije na prst i nokat sa dr Zvekijem. I jel se odlazu rocista dr Zvekiju u nedogled za kradju u OFK-I ? A Pantaru gledam kao zabavno-humoristicki program. Isto tako nema smisla pratiti CZ u domacem prvenstvu osim derbija, naravno prati se i Evropa.

 

Ne,necu to reci.
Cak mislim da jaka vecina forumasa zna sa kim ima posla..i ko nam vodi klub..i po cijim nalozima..nisam bas primetio neke izlive ljubavi prema Tvorzi. I pored toga,mislim da je poredjenje sa Obilicem i neumesno i preterano. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Železničko gnomče said:

Kako se israo (i jos sere) Terza na Areni... Bice rekapitulacija i pohvalnica u Mocartu, kaze odbili ponudu za veljka Nikolica od 5 miliona eura, i najavio veci broj stranaca

Kako si tako naivan? Zar i posle silnih titula sumnjas u gospodina Terzica? Ne verujes u lebdue duhove? Ja verujem da je odbijena ova cifra, da ga ne bi dali ni za 10miliona, konacno se radi u klubu posteno, i najzad imamo coveka koji sa kojim srljamo u progres. Dajte mi sendvic sad.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pavijan2 said:

meni smeta taj kup iz 1993.

Zbog čega? Ja počinjem da verujem da se niko i ne seća više tih finalih mečeva, a igrana su dva, nego se samo seća neke priče o Arkanu i svlačionici. Meč je bio apsolutno regularan i voleo bi da mi neko kaže da je u pravu kada kaže da je Arkan doneo taj kup, a ne recimo Milojević koji je skinuo loptu koju je Zahović poslao pod prečku, ili Simeunović koji je branio penale. Seća li se neko tih mečeva? Da li se neko seća te sezone? U prvenstvu Partizan jednu dobio 1-0, druga završena 1-1? Zasto je neverovatno da Zvezda dobije sa 1-0?

Ako je Arkan ulazio u svlačinicu, ulazio je zato što je bio Arkan, a ne zato što su ga poslali Džajić i Cvetković. Taj ulazak, ako je poatojao, više je bio odraz i obraz države, a ne Zvezde, i ja ne razumem kako se to ne razume i kako se olako poistovećuje. Opet, to nema veze sa osvojenim kupom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Zbog čega? Ja počinjem da verujem da se niko i ne seća više tih finalih mečeva, a igrana su dva, nego se samo seća neke priče o Arkanu i svlačionici. Meč je bio apsolutno regularan i voleo bi da mi neko kaže da je u pravu kada kaže da je Arkan doneo taj kup, a ne recimo Milojević koji je skinuo loptu koju je Zahović poslao pod prečku, ili Simeunović koji je branio penale. Seća li se neko tih mečeva? Da li se neko seća te sezone? U prvenstvu Partizan jednu dobio 1-0, druga završena 1-1? Zasto je neverovatno da Zvezda dobije sa 1-0?

Ako je Arkan ulazio u svlačinicu, ulazio je zato što je bio Arkan, a ne zato što su ga poslali Džajić i Cvetković. Taj ulazak, ako je poatojao, više je bio odraz i obraz države, a ne Zvezde, i ja ne razumem kako se to ne razume i kako se olako poistovećuje. Opet, to nema veze sa osvojenim kupom.

Sve je to u redu. Samo, igrači Partizana su revanš meč igrali posle očinskog saveta Željka  Ražnatovića Arkana da možda za njih ne bi bilo dobro da osvoje taj Kup i šta će im to, i onako treba da razmišljaju o karijeri u inostranstvu. Možda su oni zanemarili te njegove savete i to nije imalo nikakvog uticaja na njihovu igru. Ne znam. Ono što znam, a to su i oni sigurno znali, te 1993. godine Arkan je mogao skoro svakog ko mu se suprotstavi da odvede u nepoznatom pravcu , likvidira i da niko ne sme ni da pita šta se sa tim čovekom dogodilo.

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taktički smo puno napredovali i tu he Stanković uneo svoje iskustvo iz Italije. Solidno trčimo i utisak je da dobro rade na pripremama, ono što meni malo smeta je nedovoljna efikasnost tj nedovoljno upućenih udaraca na gol. narodsku rečeno mnogo ga tupimo u napadu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Borjan- Gajic, Milunovic, Degenek, Rodic- Sanogo, Nikolic, Ivanic- Ben, Falko, Falcineli. 

 

Popovic- Srnic, Pankov, Erakovic, Gobeljic- Odada, Petrovic, Kanga- Katai, Bakajoko, Gavric, Vukanovic, Pavkov, Krstovic.

 

To nam je za prolece, plus Copic, Stankovic i Lazetic koji ce igrati i za omladince. Radulovic ce izgleda ipak dobiti dozvolu za pozajmicu. Golman Vasiljevic je otisao u Proleter do kraja sezone. 

 

Katai na klupi jer je pitanje kad ce zaigrati, naravno da je ubedljivo najbolji igrac u timu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...