Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

5 minutes ago, Issey said:

Kad mi Škote nismo mogli sa dobijemo, nećemo ni Irce. O Portugalu koji ima možda i najjači tim u prethodnih par godina, sa Ronaldom, Feliksom, Žotom, da i ne govorim. Problemi su ostali, ništa se nije promenilo. Sa Tumbom, borba za treće mesto u grupi je naš max. domet... 

 

Nema sta da se borimo za trece mesto. Mislis da ce Luksemburg i Azerbejdzan da budu pretnje? Mada...mozda si i u pravu.

Just now, Crni Bombarder said:

Moze li neko da napise/okaci sastave svih grupa?
Na FIFA sajtu nema jos izbaceno..

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=12&dd=07&nav_id=1776869

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva grupa. Drugo mesto realno ali Irci su odmah tu, videcemo. Mi smo njih prosli put izbacili iz trke, nadam se da se nece revansirati. 

 

Sto se tice Domeneka za selektora ne bi to nista komentarisao jer smatram da je vest neozbiljna.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Da je pameti da se dovede Jokanovic ili Milojevic za selektora... Vlada Ivic isto moze... pa da napravimo neku osnovu repke za 10 godina i da cilj bude plasman na sledeci euro a sad kako bude. Ali ne... sad ce opet neki selektor promasaj.

 

Ne znam zašto ljudi tako olako licitiraju sa imenima kao da ti treneri stoje u redu ispred FSS-a i željno čekaju da ih neko pozove na razgovor. Posebno tu mislim na prizivanje Jokanovića, Paunovića, Ivića i Piksija, koji su se jasno opredelili da rade u klupskom fudbalu. Očigledno je da ih ta priča sa reprezentacijom ne zanima previše u ovom trenutku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa drugim ljudima u fudbalu moguce da bi se neki od tih i predomislio, mada realno je da su svi oni mladi i da je logicno da zele klupski fudbal prvo. Ali kapiram da bi sa drugom strukturom saveza ta saradnja bila ostvarljivija.

 

Posto ovi nece ocigledno da se menjaju onda nas ocekuje vrlo tezak period sa jos jednom igracki zanimljivom generacijom.  

Edited by lajavi krelac
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Issey said:

Kad mi Škote nismo mogli sa dobijemo, nećemo ni Irce. O Portugalu koji ima možda i najjači tim u prethodnih par godina, sa Ronaldom, Feliksom, Žotom, da i ne govorim. Problemi su ostali, ništa se nije promenilo. Sa Tumbom, borba za treće mesto u grupi je naš max. domet... 

 

Evo, već kreće defetizam. 🤣 Nećemo proći Irce predvođene vedetom Šejn Longom od 33 godine i izlomljenim Kolmenom od 32 godine. A tek kad na teren istrče zvezde Stouka, Kristal Palasa, Barnlija, Derbija... kuku nama. 😀 Dajte ljudi, jesmo u kanalu, ali nemojmo sad od komarca praviti magarca. Kadgod smo bili u grupi sa Irskom, bili smo ispred njih. Naravno, daleko od toga da će biti lako.

 

I taj Portugal je po meni bolji žreb po nas nego recimo Francuska, Engleska, Nemačka, Belgija, Italija... protiv kojih ne bi opepelili. Vrlo često mrljave kvalifikacije igrajući koliko im treba. Jesu jasni favoriti, ali neće tu biti nekog rasturanja protivnika. Mene taj tim nikad nije nešto impresionirao. Gomila nekih tehničara, krila, polušpiceva, ofanzivnih veznih bez nekog jasnog gol igrača (osim Ronalda, koji nije klasičan centarfor). Svi uglavnom napadaju gol iz drugog plana. Podsećaju me na Arsenal iz Vengerovog vremena. Jurnjava po terenu, milion pasova, kruženje oko gola kao kiša oko Kragujevca a niko da šutne na gol. 🤣

 

Sve u svemu, ovo nije laka grupa ali nije ni grupa smrti. Mogli smo sa jedne strane tek nešto bolje da prođemo, ali sa druge strane smo mogli da na...emo samo tako (Francuska iz prvog šešira, Rusija iz trećeg, Izrael ili Slovenija iz četvrtog).

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Slovenia i Slovačka u istoj grupi. Da konfuzija bude pitpuna 🤣🤣🤣

 

Za koje ono beše igra Pitroipa? :classic_biggrin:

 

Bolje bi bilo da smo dobili grupu sa 6 reprezentacija. Više mečeva, više šansi za popravke ali i mogući kiks favorita Portugala. S njima smo čak dobro prolazili. Šta znam, meni je ok. Mogli smo gore d prođemo a teško da bi izvukli povoljnije. Pa i taj drugi šešir nam je bio premija u startu, s obzirom kakav smo qrtz.

 

Ne zaboravimo da se nama dešavaju "ispadi" pa završimo prvi u grupi, pored favorita. To što posle ujebu FSS i okolina je drugi par rukava.

 

Videćemo i od budućeg selektora. Milojević je teško gledljiv ali ume da igra na rezultat. Voleo bih Paunovića ili Piksija a too sam ipak samo ja...

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bugl Khan said:

Ne znam zašto većina misli da je Portugal dobar ždrijeb. Po meni bi vam jedino Francuzi bili gori izbor. Španjolci tu negdje. 

Možda zbog toga što nemamo neko izrazito loše iskustvo sa njima, ali slažem se među najačim reprezentacijama trenutno u svetu.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Portugal u oba izdanja LN ostavio utisak ekipe koja grabi ka odbrani evropske titule i napadu na SP. Imaju odličnu srednju generaciju igrača koji su glavne poluge svojih klubova i dobrog reprezentativnog trenera. Razbili su nas u Beogradu sa pola snage, da ne spominjem što su baš dominantno dobili Hrvatsku dvaput u LN.

Irska je neprijatan protivnik za nas. U prošlim kvalama kada smo se susreli sa njima u Beogradu je bilo veoma neprijatno na momente, a tamo nas je spasila bomba Kolarova. Tvrda ekipa koja igra jednostavan fudbal za koji smo nekada imali odgovor, a danas ga se plašimo zbog hroničnog nedostatka cojones i fizičke inferiornosti. Luksemburg bi trebalo da dobijemo oba puta, ne garantujem za oba clean sheet-a, a protiv Azera će biti tvrdo oba puta, jer su naučili da se brane organizovano. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Da samo sto levi bek Skotske vredi kao cela Irska.
Da bas su nas pregazili dosli mucenici po penale i uzeli ih.
 

nisi ti gledao tu utakmicu zato tako i komentarišeš, eto imaju čak jednog vrednog igrača 😆

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Issey said:

Kad mi Škote nismo mogli sa dobijemo, nećemo ni Irce.

Robo i Tirni vrede više nego cela ekipa Irske. Imaju PL odbranu, a sve sem toga je slabo/očajno. Doduše nas su dobijale i ekipe sa manje talenta, uglavnom sasvim zadovoljavajući žreb gde imamo dominantnu ekipu koja će gaziti sve pred sobom i ostatak grupe koji nije bauk. Minimum je svakako drugo mesto, ali ne bi bio prvi put da ne ostvare niti minimum.

Link to comment
Share on other sites

Dobro mi smo jedva dobacili do penala, ali cinjenica je da je penala bilo. 😂 I sa Ircima smo igrali 2:2 kuci pa ih dobili u gostima. Mozda bi i Skote tako da smo igrali kvalifikacije regularne sa njima 😄 Otkud znamo. 

 

Ali da Portugal igra tako da jedva sutne na gol. 😄 Pa nisu oni Spanija, oni sutiraju na gol u proseku mozda i najvise od svih ekipa na svetu. Imaju utakmice sa po 15 suteva na gol protivnika. Ali kao i obicno mozemo da se nadamo da ce krenuti u kvalifikacije mrljavo pa na neku srecu izvuci bod u jednoj utakmici sa njima, ne treba racunati na to, ali nije iskljuceno da moze biti tako. Videcemo ali oni su posle Francuza sigurno najjaca ekipa u Evropi trenutno, cak su po meni i sa Francuzima tu negde.

Edited by lajavi krelac
Link to comment
Share on other sites

Niko se ne lozi nego komentarise. Valjda ce da se komentarise posle izvlacenja grupa o reprezentaciji boze svasta.

 

E sada neko i napise konstruktivnu kritiku ili post podrske, a neko se proserava kao i obicno kad je tema o reprezentaciji.

 

Samo me zanima dal ces se smijati ^ i ako splavari naprave 2010. i 2018.? 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

insistirati da se domacinstvo prebaci u Novi sad, makar za irce i ove slabije ako vec ne moze za Por

 

skori ucinak sa ostrvljanima u Bg,

 

vs skotska 1:1 tumbo
vs vels 1:1 muslin
vs irska 2:2 i 0:0 muslin i miha
vs s.irska 2:1 pizon

 

u svakoj gosti vodili, nadgornjavajne, povuci potegni ...

 

a u NS laganih 6:1 vs vels i 2:0 vs skotska, oba miha

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, lajavi krelac said:

Samo me zanima dal ces se smijati ^ i ako splavari naprave 2010. i 2018.? 

 

Proslaviše se. :lol_2:

 

Ne bih da advokatišem Sprivelov smisao za smisao, samo bih dodao me ne bi iznenadilo ni promil da opet propa'nemo ko mooda kroz gaće.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...