Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

A otkud ti to da se samo ćuti?

 

Protiv svake uprave Partizana se žestoko protestovalo, bilo je i sukoba sa plaćenim huliganima, čak i sa ovima koje direktno kontroliše vrh države. Bilo je takođe i kritika od strane bivših igrača, kao i novinara, da ne nabrajam sad. 

 

Terzić se krije iza rezultata i ima podršku zlog gospodara i građevinaca sa tribine, pa niko ne sme javno da se suprotstavi, ali činjenica je da je manja poseta bila pre kovida nego u sezonama kada Zvezda nije imala uspeha. I to je pokazatelj stava javnosti.

 

Kokezina mafija je bukvalno uspela da svakim potezom ogadi reprezentaciju i savez, nema jedne stvari iza koje mogu da se sakriju kao što mogu ovi iz klubova. Normalno je da se upitaš zašto bi ulazio u mulj neko bogat, ostvaren i priznat, ko pritom živi preko. Ako bi Pikseta uspeo da se odupre svim menadžerima i savetodavcima, to bi bilo malo čudo, samo ne znam kojom magijom će to da uradi. Jebote, on potpisuje ugovor sa čovekom koji je tripovao da ima mesta na treningu reprezentacije. Kakvi god bili, to nije palo na pamet nijednom dripcu iz klupskih uprava, a bilo je među njima ozbiljnih bivših fudbalera, posebno u odnosu na Kokezu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jao Barkli druze cuti se, kako se ne cuti. Ajde daj mi jedan jedini primer kada su se nasi klubovi ogradili recimo od uobicajenih akcija svojih huligana koji voleo to neko ili ne predstavljaju boje, grbove tih istih klubova. Da izadju zvanicno i da napisu to i to nisu pravi navijaci naseg kluba, to sto su uradili nikako se ne podudara sa stavovima kluba, i tim ljudima bice zabranjeno toliko i toliko prisustvovanje utakmicama naseg kluba do daljenjeg. Kao sto su uradili zvanicno Totenhem, Dortmund, Celsi u skorijoj proslosti. 

 

Ne mislim ja na piskaranje po forumima, znam dobro kakav je nas stav, ali mi se ne pitamo, nismo bitni. Mislim na neke bitne ljude, koji imaju uticaj u drustvu, mislim na prodane novinare sa nekih bitnih televizija kao RTS npr. Ne moze samo da se cuti i ocekuje da ce problem biti resen.  

Link to comment
Share on other sites

Ti kao da si sa Marsa pao i ne znaš čija su su ispostava huligani. Na stranu što u upravama sede muljatori, čak i da su najpošteniji, šta misliš, šta bi im se desilo i da li bi neko stao u njihovu zaštitu kada bi progovorili?

 

A u prošlosti je itekako bilo osuda od strane novinara i bivših igrača.

 

Ćutanje lokalaca je jedna stvar, a dolazak nekog dokazanog sa strane da podrži mafiju nešto sasvim drugo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Ti kao da si sa Marsa pao i ne znaš čija su su ispostava huligani. Na stranu što u upravama sede muljatori, čak i da su najpošteniji, šta misliš, šta bi im se desilo i da li bi neko stao u njihovu zaštitu kada bi progovorili?

 

A u prošlosti je itekako bilo osuda od strane novinara i bivših igrača.

 

Ćutanje lokalaca je jedna stvar, a dolazak nekog dokazanog sa strane da podrži mafiju nešto sasvim drugo.

Sve si ovim objasnio, eto ti koji nisi od onih koji ćute znaš da nije pametno ulaziti u sukob sa mafijom. E taj stav je poguban za Srbiju uopšte, naravno i za sport u Srbiji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da se treba boriti protiv mafije, ali njena glava leži negde drugde, "radnici u fudbalu" i "navijači" su izvršioci.

 

Recimo, na JNA je bilo više sukoba i prozivki sa mafijašima koji vode tribinu, poslednji put protiv Astane, a bilo je nešto i na derbiju pre godinu dana. Svi znamo ko su ti likovi, ako padnu njihovi šefovi, oni lete za dva minuta.

Link to comment
Share on other sites

Mi za manje od dva meseca docekujemo Irsku,a jos uvek nemamo selektora. Ne znam da li postoji jos jedan fudbalski savez sa takvom situacijom?

Zajebace se opasno Piksi ako prihvati funkciju.
Tako mislim zato sto verujem da castan covek ne treba da uzima bilo kakvu funkciju u ovom kriminalnom sistemu. Ja cu ga podrzati i zbog njega i gledati utakmice reprezentacije,ali licno u Vucicevoj Srbiji ne bih preuzimao bilo kakvu funkciju.

Prigodan teskt o aktuelnoj turneji reprezentacije
 

Quote

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Naravno da se treba boriti protiv mafije, ali njena glava leži negde drugde, "radnici u fudbalu" i "navijači" su izvršioci.

 

Recimo, na JNA je bilo više sukoba i prozivki sa mafijašima koji vode tribinu, poslednji put protiv Astane, a bilo je nešto i na derbiju pre godinu dana. Svi znamo ko su ti likovi, ako padnu njihovi šefovi, oni lete za dva minuta.

Mislim da su ti sukobi oko toga ko će da bude šef a ne da se uvede red u klub.To vazi za sve klubovr

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Mi za manje od dva meseca docekujemo Irsku,a jos uvek nemamo selektora. Ne znam da li postoji jos jedan fudbalski savez sa takvom situacijom?

Zajebace se opasno Piksi ako prihvati funkciju.
Tako mislim zato sto verujem da castan covek ne treba da uzima bilo kakvu funkciju u ovom kriminalnom sistemu. Ja cu ga podrzati i zbog njega i gledati utakmice reprezentacije,ali licno u Vucicevoj Srbiji ne bih preuzimao bilo kakvu funkciju.

Prigodan teskt o aktuelnoj turneji reprezentacije
 

 

Nije se ni otislo tamo da se pobeđuje već da se operu pare. Zato su nas Ameri i otkačili kad su skapirali da im je FSS poslao muda umesto bubrega

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

Mislim da su ti sukobi oko toga ko će da bude šef a ne da se uvede red u klub.To vazi za sve klubovr

Govorim o sukobima u koje su bili uključeni i obični navijači, tj. vođama se nije svidelo šta se skandira mimo kopa. 

 

Svaka pobuna nekog u maloj sredini pada u vodu kada neko dokazano ime, poput Piksija, uđe u kolo sa bagrom (ako se obistine najave).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Naravno da se treba boriti protiv mafije, ali njena glava leži negde drugde, "radnici u fudbalu" i "navijači" su izvršioci.

 

Recimo, na JNA je bilo više sukoba i prozivki sa mafijašima koji vode tribinu, poslednji put protiv Astane, a bilo je nešto i na derbiju pre godinu dana. Svi znamo ko su ti likovi, ako padnu njihovi šefovi, oni lete za dva minuta.

E pa jbg, ne funkcionise to tako brale. :D Ili mislis da ce nekog Mancestera recimo da bude bilo briga ako taj izvrsioc napravi sranje na gostovanju tamo i da nece tuziti i okriviti klub a bogami dobrano se onda opljune i cela drzava iz koje taj dolazi. ☺️ 

Edited by lajavi krelac
Link to comment
Share on other sites

Šta ih briga, uvek može da se optuži zavera CIA i Vatikana protiv Srbije. Zar to vođa ne radi svaki put kad neko od preka kritikuje stanje u državi?

 

Shvati, u normalnoj državi nema šanse da bi ostao kamen na kamenu u savezu posle svih blamaža, ne samo u rezultatskom smislu. Svi znamo zašto oni ostaju na mestu, a ako Piksiju ne smeta da im se pridruži, neka mu je na čast. Samo, nema kukanja ako stvari krenu po zlu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ja to upravo i pricam. Ne bi ostali ni u savezu ni po klubovima ne bi moglo da se dogodi da ti ga kriminalci vode. A valjda je cilj rzmisljati u tom pravcu kao normalna drzava a ne miriti se sa stanjem u kome se trenutno nalazimo tako olako. To i jeste poenta svega. 

 

Sto se tice Piksija ne znam sta da kazem. Sacekacu ipak da bude zvanicno.

Link to comment
Share on other sites

Pre nego što bacimo drvlje i kamenje na Piksija - da bar sačekamo da vidimo da li je on ustvari selektor ili je ta "vest' novinarska buva, koja se koristi da se ocrni Piksi ili da se stavi pritisak na njega. Ja bih rekao ovo drugo. Biće izgovor tipa "eeee, ponudili smo mu milion evra, ali nije mu bilo dovoljno bla bla pljuc pljuc".

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ovo mi je isto nekako kao sto je Deki pristao da se uhvati u kostac sa olosem i mafijom koja se krije iza imena kluba. 

 

Ne znam sta da mislim iskreno. Piksija volim i cenim iako sam bio mlad da ga gledam kao igraca (mada se secam malo kroz maglu onog SP 1998-e i EURA 2000-e) ali ovako uvek mi je delovao kao osoba koja zna sta radi i koja pre svega voli fudbal i razume se u njega. 

 

Mozda ce ispasti pravi covek u pogresno vreme, a ko zna mozda nesto i uspe da iscacka i pretumba kao sto je Stankovic uradio u Zvezdi. Od mene ima podrsku.

Link to comment
Share on other sites

On 29/01/2021 at 8:55 AM, Darko said:

Pre nego što bacimo drvlje i kamenje na Piksija - da bar sačekamo da vidimo da li je on ustvari selektor ili je ta "vest' novinarska buva, koja se koristi da se ocrni Piksi ili da se stavi pritisak na njega. Ja bih rekao ovo drugo. Biće izgovor tipa "eeee, ponudili smo mu milion evra, ali nije mu bilo dovoljno bla bla pljuc pljuc".

I dalje važi. Još nismo čuli ništa konkretno od Piksija, bar koliko ja znam

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Realno...???

Pixi se odrekao šestogodišnje plate....ono što mu duguje Gvanžu u odnosu na selektorsku platu.....nerealno.

Pixi će da bude selektor bar 6 godina i jedan mesec.....nerealno.

Zamislite, da imate 600 000 € mesečno i nikakav pritisak javnosti, saveza, kluba, menadžera, navijača i 'ladno se švrćkate po svetu i razmišllajte kako da trošuckate te pare ili mozgati kako da ih "oplodite" ....vi rešite da sve to ostavite i zamenite 600 K za 12 puta manji iznos, odnosno 50 000 €, pritisak javnosti, menadžera, najvijača...nerealno.

 

Možda je tu negde "keš da kreneš"  nije da baš verujem u to i to je nerealno, da majčica Srbija zove pa je patriotizam nadjačao razum...tja...bez da budem pogrešno shvaćen, ali nije stani-pani, bolje rat nego pakt-bolje grob nego rob...nije to...i to je nerealno.

 

Da je Pixi zaljubljen u Pičkoustog kao Lalat....nerelano.

 

Dobro, ima taj bonus od milion €, ali on je itekako u magli....i to je nerealno.

 

Uglavnom....Dragane, Dragane, Dragane...ne znam šta ti je to trebalo. S golo dupe među pijani svatovi....će vidimo :smiley18:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...